Trwa ładowanie...
Przejdź na
Baby
|

Nawiedzony Kanye West nazywa szczepionki "NAZNACZENIAMI BESTII" i wyznaje, że miał KORONAWIRUSA

126
Podziel się:

"Wiele naszych dzieci jest szczepionych i przez to sparaliżowanych" - straszy raper ubiegający się o urząd prezydenta USA.

Nawiedzony Kanye West nazywa szczepionki "NAZNACZENIAMI BESTII" i wyznaje, że miał KORONAWIRUSA
Kanye West zaskakuje nowymi refleksjami na temat świata (East News)
bEURPlDp

Kanye West jest bez wątpienia bardzo utalentowanym muzykiem, którego talent docenili zarówno krytycy jak miliony fanów na całym świecie. Raper z sukcesem zaczął działać też w branży mody. Buty Yeezy, stworzone przez Westa, uchodzą już za kultowe i sprawiły, że majątek gwiazdora raptownie wzrósł, czyniąc go miliarderem.

Kanye uwierzył w swoją moc sprawczą, co w połączeniu z wrodzoną megalomanią doprowadziło to tego, że zaczął nazywać się geniuszem i największym artystą na świecie. Show biznes okazał się jednak za ciasny dla wielkiego ego Westa. Raper ogłosił niedawno, że zamierza ubiegać się o stanowisko prezydenta Stanów Zjednoczonych. Choć wcześniej celebryta popierał Donalda Trumpa (co też budziło spore kontrowersje), to teraz sam chce zamieszkać w Białym Domu.

bEURPlDr

Mąż Kim Kardashian udzielił ostatnio wywiadu magazynowi Forbes, w którym przedstawił swój "program wyborczy". Stwierdził, że jego hasło to: "Birthday Party", bo gdy wygra, "będzie tak, jakby każdy miał urodziny". Proste, prawda?

Jak wszystko, co dotychczas robiłem w życiu, robię to, by wygrać - wyznał dosadnie.

W związku z wyborami West wcale nie zamierza "ugrzecznić" swojego wizerunku. W tej samej rozmowie przyznał, że jest antyszczepionkowcem.

bEURPlDx

Wiele naszych dzieci jest szczepionych i przez to sparaliżowanych. Dlatego kiedy mówią, że jedynym sposobem na walkę z COVID-19 jest szczepionka, podchodzę do tego bardzo ostrożnie. To naznaczenie bestii. Chcą włożyć w nas żetony, chcą robić różne rzeczy, żebyśmy nie mogli przekroczyć bram niebios. Przykro mi, kiedy to mówię, ale ludzie noszą w sobie diabła. A najsmutniejsze jest to, że wszyscy nie dotrzemy do nieba - prawił.

Kanye zdradził też, że był zarażony koronawirusem.

Miałem dreszcze, trzęsłem się w łóżku, brałem gorące prysznice i oglądałem filmiki w sieci mówiące o tym, co powinienem robić, aby sobie z tym poradzić. Pamiętam, że ktoś powiedział mi, że Drake ma koronawirusa, na co odpowiedziałem: Drake nie może być bardziej chory ode mnie! - wyznał skromnie.

Co w takim razie powinniśmy robić, by uchronić się przed rozwojem pandemii? West odradza szczepionki, ale rekomenduje inne sposoby...

bEURPlDy

Módlmy się. Módlmy się o wolność. Chodzi o Boga. Musimy przestać robić rzeczy, które doprowadzają Boga do szaleństwa - wyznał.

Przekonał Was?

bEURPlDz
bEURPlDS
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(126)
Spodnie rurki
rok temu
Jeszcze więcej dzieci jest szczepionych i dzięki temu niesparaliżowanych. Uczmy się od niektórych krajów zachodnich ale błagam nie od Amerykanów. To lud prosty i nieobliczalny (cytując klasyka)
Madzia
rok temu
Śmiejcie się, ale on wie co to NWO.
Mila
rok temu
Jeju, mam wrażenie, ze on ma duże problemy psychiczne. Z reszta chyba to potwierdził. Czasami mam wrażenie, ze mówi mądre rzeczy i jest bardzo w porządku, a czasami mam wrażenie, ze jest wyjątkowo irracjonalny. Może on potrzebuje jakiejś pomocy.
bEURPlDT
Ala
rok temu
On ma poważne problemy. Od kilku lat leczy się farmakologicznie. Współczuje
Gosc
rok temu
Cel osiągnięty. Społeczeństwo ogłupione. Każdy racjonalny człowiek, który przeanalizuje sekwencje zdarzeń, dochodzi do wniosku, że podjęte decyzje wobec Covid 19 są niewspółmierne do zagrożenia. Każdy, kto poszuka głębiej niż media głównego ścieku zobaczy, że pandemia, czyli zniewolenie była planowana od co najmniej 10 lat (polecam dokumenty na stronie fundacji Rockefellera) Ten świat jest tak zepsuty, że tylko cud może go uratować..
Najnowsze komentarze (126)
Szczecin
rok temu
Niebawem Kim będzie albo zarządzała majątkiem męża, w wyniku ubezwłasnowolnienia męża albo zostanie wdową i będzie zarządzała w imieniu dzieci. W każdym razie źle to wygląda czy meli intercyzę czy nie. Kanye natomiast, zanim oficjalnie zostanie uznany za niepoczytalnego, wiele jeszcze może zepsuć w wizerunku Kardashian - Jenner gdyż w załamaniu nerwowym powie prawdę. A wiadomo - prawda ma swoją cenę.
Gdgdt
rok temu
Wystarczy jak raz zachorujesz na odrę i nie umżesz. Wtedy pogadamy o szczepionkach. Hehe
Zula
rok temu
bałabym się z tym gościem zostawiać dzieci
Anka
rok temu
🤦‍♀️Jeśli wystartuje w wyborach i zostanie prezydentem?😱😱😱😱
monia
rok temu
jaki nawiedzony.?. wystarczy obejrzeć film " vaxxed" o machlojach CDC w Stanach odnosnie "badań" nad szczepionkami.... facet wie co mówi.. macie internet kopcie... raporty o umieralnosci i masowych odczynach poszczepiennych sa w sieci.. raporty zagranicznych agencji oczywiscie, bo w polsce nie sa nawet prowadzone rzetelne statystyki na ten temat.
Gościula
rok temu
Niezły Matrix. Jakby mi ktoś 15 lat temu ktoś powiedział, że w związku Kim Kardashian i Kanye West, to on będzie większym klaunem, to nie wiem, czy bym uwierzyła. Swoją drogą, jej rodzinka chodzi gromadnie na spotkania tej jego sekty, a i jego rodzina nie stroni od operacji plastycznych. Dobrze wiedzieć, że implanty nie są takim "szatańskim żetonem" jak szczepionki;). Nie wiadomo, czy płakać ze śmiechu czy śmiać się z rozpaczy nad kreatywnością ludzkiej głupoty.
opo
rok temu
facet ma racje
Dora
rok temu
On mówi o tym co przepowiadał chłopiec z Rosji Sławik. Wiele słów ludzie biorą dosłownie... Tu chodzi o NWO
bEURPlDL
Karl
rok temu
To jest gwiazda jak nasze polskie gwiazdy buhaha
Jgff
rok temu
On wie co to nwo przecież on zna tych co to chcą wprowadzić.jest blisko tych zwyrisnualcow którzy radzą mówić ludziom na ziemi kto ma żyć A kto nie. Niby moga decydować o ziemi A oni co beda żyć wiecznie ?
Zalosne
rok temu
Już na stronie WHO jest oficjalnie napisane NWOnowy porządek świata. Do niedowiarkow : życie dalej w tej iluzji, nawet mi was nie żal 😐
pati
rok temu
Wie co mówi
JOHNNY REBEL
rok temu
MOVE THEM NIGGERS NORTH .... : ) : )
Gość
rok temu
Szczepionki gatesa sa paraliżujace
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEURPlEE
bEURPlEF
bEURPlEG
bEURPlEH
bEURPlEI
bEURPlEn