Trwa ładowanie...
Przejdź na
Droppa
|

Nergal pomstuje na antyszczepionkowców i wyznaje: "Ja posłuchałem lekarzy i dzięki temu WCIĄŻ JESTEM Z WAMI"

234
Podziel się

Kilka dni po hucznej imprezie z Andrzejem Piasecznym Nergal dopatrzył się wśród antyszczepionkowców podobieństwa do osób, które kilka lat temu odradzały mu przyjęcie chemioterapii.

Nergal pomstuje na antyszczepionkowców i wyznaje: "Ja posłuchałem lekarzy i dzięki temu WCIĄŻ JESTEM Z WAMI"
Nergal pomstuje na antyszczepionkowców (fot. Instagram, @nergal69)
bDJskPyt

Niedawno o Nergalu ponownie zrobiło się głośno. Kontrowersyjny muzyk zamieścił w sieci nagranie z urodzinowego przyjęcia swego dobrego kolegi Andrzeja Piasecznego. Nikogo by to zapewne nie oburzyło, gdyby jubilat z zadowoleniem nie skandował przed kamerą hasła: "j*bać biedę i PiS".

Gdy emocje po kontrowersyjnej publikacji już nieco opadły, Nergal postanowił przyłączyć się do debaty na temat mozolnie dystrybuowanej po Polsce szczepionki przeciw koronawirusowi. Lider zespołu Behemoth rozpoczął dyskusję od wspomnienia swoich własnych zmagań z białaczką, którą pokonał prawie dekadę temu. Tekst ilustruje fotografia wychudzonego Nergala, spożywającego posiłek na szpitalnym łóżku.

bDJskPyv
Zobacz także: Uwierzyła nie tylko Edyta Górniak. 5 teorii spiskowych na temat koronawirusa

Zdjęcie sprzed dziesięciu lat, dwa tygodnie po tym, jak zdiagnozowano u mnie białaczkę. Przed chemioterapią musiałem pozbyć się pewnych niepokojących symptomów, więc podano mi sterydy. Obżerałem się jak pies. Moim ulubionym "daniem" był zdecydowanie "krwawy pudding". Wracając jednak do meritum, to właśnie wtedy ludzie radzili mi, abym nie szedł na chemioterapię... "Spróbuj alternatywnej medycyny, chemia zrujnuje twój organizm" i tak dalej, i tak dalej. Mój organizm był już doszczętnie zniszczony. Kiedy twój dom jest w rozsypce, powinno się go wyburzyć i zbudować nowy od zera. Cóż, postanowiłem posłuchać lekarzy i skorzystać z tradycyjnego sposobu leczenia. Dzięki temu wciąż jestem z wami. Debata, która toczy się dziś na temat szczepień, przypomina mi te wydarzenia z mojej własnej historii - czytamy na instagramowym profilu muzyka.

bDJskPyB

Choć Nergal nie ukrywa oburzenia zatrważającym poziomem niewiedzy szerzącej się w naszym społeczeństwie, to wcale go on nie dziwi.

Czemu ktoś miałby nie słuchać nauki i lekarzy, gdy ma szamanów, populistów i debili? Koniec końców decyzja należy do ciebie. Trudno się w końcu dziwić, że antyszczepionkowców jest tak wielu. Ten sam niewyedukowany tłum głosował na Trumpa, albo Dudę i PiS w Polsce. Ta sama masa zalewa media społecznościowe bzdurnymi teoriami spiskowymi.

Uda mu się wywołać kolejną medialną burzę?

bDJskPyC
bDJskPyD
bDJskPyW
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(234)
Wolf
miesiąc temu
Każdy wolny człowiek ma swoje zdanie i takie zero jak ty nie będzie narzucać wolnym i myślącym ludziom bełkotu przekazywanego we wszystkich mediach przez sprzedanych polityków i konowałów.
Anka
2 miesiące temu
Akurat moi znajomi,którzy należą do grona antyszczepionkowców, tak dokładnie do antyszczepionkowców, bo już od dawna nie szczepią dzieci, to elektorat PO. A kolejni znajomi,którzy wrzucają na FB "mądrości" nt szczepionek,to również wyborcy PO. Tak bardzo wyedukowani,że ostatnio biologię mieli w podstawówce,potem wybrali technika czy licea branżowe, gdzie akurat biologii, chemii nie byłoby. No, ale przecież naoglądali się filmików na YouTube, Facebooku i wszystko najlepiej wiedzą!
Abc
2 miesiące temu
jednak Opatrzność daje drugie szanse nie tym, co na to zasługują (tak skojarzył mi się też Durczok)
bDJskPyX
GGG
2 miesiące temu
Czas ucieka, piekło czeka. Niestety
bbb
2 miesiące temu
ja też słucham lekarzy, ale nie tych, co Nergal i szczepić się nie będę.
takim dawać
2 miesiące temu
celebrytom i politykom oraz innym eunuchom dałbym po kilka dawek, żeby szybciej zadziałała. Oczyści społeczeństwo.
takim dawać
2 miesiące temu
szczep się i weź moją dawkę, pogadamy za kilka lat !!!!
mimi
2 miesiące temu
zero pokory...i pomyśleć ze byles tak chory..
Fanka Piaska
2 miesiące temu
Nergal a wiesz że karma wraca?
Tadeusz
2 miesiące temu
To co zrobil Nergal Piaskowi to metody ubeckie żywcem wyjęte z czasów w PRLu.
I PO Nergalu
2 miesiące temu
Diabeł Nergal sam się spalił na stosie cynizmu, zazdrosci, bezczelnosci.
Jola
2 miesiące temu
Kim jesteś, czy walka o życie niczego Cię nie nauczyła, gdzie lojalność wobec przyjaciół. Egoizm i pozbawienie skrupułów dzisiaj powszechnie królują, obudż się szanuj ludzi którymi się otaczasz bo oni zostawią Ciebie Szkoda mi Piaska
Obiektywnie
2 miesiące temu
Statystyki potwierdzają że środowisko antyszczepionkowców to głównie wyborcy PO i reszty lewicy... więc sorry ale każdej głupoty nie da się przypisać rządzącym... bądźmy obiektywni. Stop hejt.
bDJskPyP
Edd
2 miesiące temu
Jesteś tu bo pomogła ci Doda tyle w temacie
...
Następna strona
bDJskPzr