Trwa ładowanie...
Przejdź na
Goss
|

Niestrudzona Edyta Górniak nazywa pandemię "HIPNOZĄ" i grzmi: "Maski są WYŁĄCZNIE SYMBOLICZNE"

352
Podziel się

Podczas najnowszego "lajwa" Edyta Górniak ponownie postanowiła poruszyć temat pandemii koronawirusa, którą kiedyś już tytułowała "grubym scenariuszem". Żaliła się też na "rozszczepienia częstotliwości".

Niestrudzona Edyta Górniak nazywa pandemię "HIPNOZĄ" i grzmi: "Maski są WYŁĄCZNIE SYMBOLICZNE"
Edyta Górniak znów rozprawia o pandemii koronawirusa (AKPA)
bEpzJLHF

Edyta Górniak wyraźnie przeżywa ostatnio duchową (i wizerunkową) transformację. Piosenkarka coraz bardziej zagłębia się w tematy duchowości, a kolejne "lajwy" na Instagramie stały się dla niej sposobnością do dawania fanom złotych rad. Jeszcze niedawno szykowała się na spotkanie z kosmitami i polecała, aby "zresetować umysł".

O ile górnolotne wywody na temat duchowości i bycia "świetlistą istotą" można uznać za jej prywatną sprawę, to nieco inaczej wygląda sprawa jej kontrowersyjnych teorii na temat pandemii koronawirusa, którymi zechciała się podzielić ze światem. W przeszłości Edyta Górniak nazywała już światową epidemię "grubym scenariuszem", krytykowała noszenie maseczek i ochoczo rozsiewała teorie spiskowe.

bEpzJLHH
Zobacz także: Górniak czeka na UFO. Skiba krótko to podsumował

Teraz Edyta ma za sobą kolejny "lajw" na Instagramie, a więc do dotychczasowych wywodów dołączyła kolejne, zresztą równie zaskakujące. Na początek jednak troskliwie zapytała obserwujących o samopoczucie. Oczywiście w charakterystycznym dla siebie stylu.

bEpzJLHN

Czy wam też dokuczają energie? Takie zawirowania energetyczne są w tej chwili, rozszczepienia częstotliwości od 11 kwietnia - zaczęła.

Dalej Edyta przeszła już do rzeczy, a na pierwszy ogień poszły rzekome przeprosiny od osób, które w listopadzie krytykowały ją za głoszenie kontrowersyjnych teorii na temat leżących w szpitalach statystów. Sama piosenkarka odcinała się potem od własnych słów, a część zablokowanych przez nią internautów miała teraz słać do niej maile z przeprosinami. Górniak zapewnia, że ich słowa są "szczere" i "następuje przełom".

Kochani, dostałam do biura wiele maili i chciałam o nich wspomnieć. Pamiętacie taki duży atak na mnie... Zmanipulowanie moich słów i taki abstrakcyjny atak na mnie, po tym, jak mówiłam o różnych rzeczach w listopadzie. (...) Mówię o tym dlatego, że ja wtedy w listopadzie zablokowałam kilka, kilkanaście, kilkadziesiąt kont. Wyobraźcie sobie, że dostałam maile od tych osób, które nie mogły wejść na konto, z przeprosinami. I to takie szczere. Mam na myśli osoby, które kilka miesięcy temu były w dużej nieżyczliwości, bo w braku wiedzy. Teraz tę wiedzę posiadacie, już nie tylko ode mnie, ale z wielu źródeł (...) Różne decyzje, które zapadły, nie były oparte o troskę o człowieka i jego bezpieczeństwo, aby to decyzje biznesowo-polityczne. Wielu z nas czuło to intuicyjnie. Jestem szczęśliwa, że wreszcie następuje przełom - cieszyła się.

Rzekoma "transformacja" byłych (?) krytyków skłoniła Edytę do zabrania głosu w tej sprawie po raz kolejny. Tym razem stwierdziła, że maski mają wymiar "symboliczny", jednak nie raczyła poinformować, co miałyby symbolizować, kierując się zasadą "kto ma wiedzieć, ten wie". Twierdzi też, że noszenie maseczek nie ma sensu, o czym mówią "specjaliści". Niestety tu też nie zdradziła, kogo ma na myśli.

bEpzJLHO

Dzisiaj wszyscy głośno przyznają, że maski są wyłącznie symboliczne. Jaki to symbol, nie będę tutaj mówić, bo nie chcę wprowadzać negatywnej aury. Dla tych, którzy są świadomi, wiecie, co oznacza zakrycie czyichś ust. Nie ma jednak żadnych dowodów medycznych, które mogłyby udowodnić, że to wpływa na nasze bezpieczeństwo, zdrowie. Fajnie, że mówią o tym fachowcy - odpływała.

Jej słowa oczywiście stoją w całkowitej sprzeczności z zaleceniami Światowej Organizacji Zdrowia, a maseczki nigdy nie miały "wpływać na nasze zdrowie", tylko zmniejszyć szanse na ewentualną transmisję wirusa. Nie mogło też zabraknąć tematu pandemii, teraz utytułowanego przez Edi "hipnozą".

Witajcie w świecie świadomych, uśmiechniętych, rozumiejących to, co się wydarzyło na świecie. To jest rodzaj hipnozy, która miała za zadanie uśpić naszą czujność do tego stopnia, żebyśmy nie zwrócili uwagi na wiele innych, prawdziwych wątków - postawiła sprawę jasno.

Zaskakują Was jeszcze jej słowa?

bEpzJLHP

Pudelek ma już własną grupę na Facebooku! Masz ciekawy donos? Dołącz do PUDELKOWEJ społeczności i podziel się nim!

bEpzJLHQ
bEpzJLIi
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(352)
Klapka
3 miesiące temu
Ja aż mam dość tego cyrku. Na jasnej górze kilkadziesiąt tysięcy motocyklistów bez masek i nie ma zakażeń, a ja mam chodzić w maseczce na pustej ulicy.
MAGDA
3 miesiące temu
Ona ma dużo racji
m7
3 miesiące temu
No i ma rację ! maski NIC NIE DAJĄ ! ale musimy je nosić .
bEpzJLIj
bez złudzeń
3 miesiące temu
Już teraz wychodzą badania, które częściowo przyznają jej rację (transmisja wirusa na zewnątrz może być szybsza, jeśli się NOSI maseczkę, odkażanie powierzchni nic nie daje, etc). Poczekamy jeszcze rok, dwa, i okaże się, że we wszystkim miała rację.
wola
3 miesiące temu
Edyta brawo, jedyna myśląca osoba w szołbizie (no może nie jedyna, ale jedyna odważna która to głośno mówi)
Najnowsze komentarze (352)
Joki
3 miesiące temu
Brawo Edyta. Niech się wreszcie ludzie obudzą i przestaną wierzc w ten szatański cyrk.
SANDRA
3 miesiące temu
PAULINA 56
SANDRA
3 miesiące temu
NIE PRAWDA ŻE MASKI SA SYMBOLICZNE
Michalina
3 miesiące temu
Głupich nie sieją sami się rodzą 😅🤮
Gość
3 miesiące temu
Jak sie ciesze ze do takich not na pudlu jest oddelegowywana ta sama osoba(jedyna), co zabawnie i z talentem pisze. Najbardziej podobało mi sie stwierdzenie, że Edzia postawiła sprawę jasno. Czyli jak zawsze lol.
świadoma
3 miesiące temu
Pani Edyta ma rację
bartek
3 miesiące temu
szumowski tak mówił 1 mówią inaczej choć liczba zgonów jest wieksza niż ub roku
Spisek ludzko...
3 miesiące temu
Tak to Symbol NIEWOLNICTWA dla niekumatych , zeby zamknac ludziom usta i zakrzyczec PRAWDĘ.
bEpzJLIb
Prawda
3 miesiące temu
WHO to organizacja ktora manipuluje i oklamuje świat. Bierze udział w międzynarodowym spisku.
LOL
3 miesiące temu
Gorniak sie madrzy ,zaszla sie w gorach nigdzie nie wychodzi ,jednak innym odradza nienoszenia masek.Wysiaduje na youtube i bajki opowiada.
Robery
3 miesiące temu
prawdę mówi, w tv idzie hipnoza, a maseczki nic nie dają - ponad 100 róznych publikacji naukowych jest na ten temat
Jaa
3 miesiące temu
Śmiejcie się dalej. Noście maski, siedźcie w domu , bierzcie udział w eksperymencie medycznym. Teorie spiskowe jedna po drugiej stają się faktem a wy dalej ślepi. Nie dziwię się , że 1% rządzi 99% , bo 99% to bezmyślne zombiaki. Sorry ale taka prawda.
mmk
3 miesiące temu
Niech ktoś jej wreszcie pomoże! Schizofrenię można i należy leczyć!
Edytka
3 miesiące temu
Rację ma w 100% , poszukajcie sami prawdy!
...
Następna strona
bEpzJLID