Trwa ładowanie...
Przejdź na
Goss
|

Nieustraszony Norbi wyśmiewa obawy przed koronawirusem: "Dla mnie to NAPOMPOWANA sprawa"

88
Podziel się

Jednocześnie z żalem przyznał, że jego żonie odmówiono wizyty u manicurzystki z powodu niedawnych wakacji w Tajlandii. Współczujecie?

Nieustraszony Norbi wyśmiewa obawy przed koronawirusem: "Dla mnie to NAPOMPOWANA sprawa"
Norbi nie obawia się koronawirusa (ONS.pl)
bCFOtLVh

Kariera Norbiego od czasu związania się z TVP przeżywa prawdziwe odrodzenie. O ile jeszcze kilka lat temu nieco przykurzony celebryta imał się różnych zajęć, aby wzbudzić sobą zainteresowanie, to dziś jego gwiazda świeci niespodziewanie jasno w formatach realizowanych przez telewizję publiczną. Rola prowadzącego w TVP spodobała mu się tak bardzo, że musiał nawet sprzedać ukochaną pączkarnię, na którą nie miał już czasu.

Norbert Dudziuk pojawił się w TVP w 2018 roku, gdzie, ku zdziwieniu widzów i mediów, zastąpił Roberta Janowskiego w programie Jaka to melodia?. Niedługo potem uznano jednak, że raper (?) lepiej sprawdzi się w Kole Fortuny, a jego miejsce w formacie zajął Rafał "Osobowość Roku" Brzozowski. Od tego czasu Norbi pyta uczestników o literki i okazjonalnie kręci kołem ku uciesze gawiedzi.

bCFOtLVj

Nie dajcie się jednak zwieść, bo Dudziuk ma do powiedzenia dużo więcej, niż może się wydawać. Tym razem słynny prowadzący postanowił wypowiedzieć się na temat koronawirusa, który w mijających dniach całkowicie zdominował medialną debatę. Podczas gdy cały świat drży przed niesławnym wirusem, Norbi zupełnie nie przejmuje się potencjalnym zagrożeniem. Swoją bohaterską postawą pochwalił się w rozmowie z Super Expressem.

Byliśmy w Tajlandii w styczniu, byliśmy we Włoszech i to w Lombardii: Mediolan, Florencja, Bolonia. Za chwilę lecimy do Portugalii... Po prostu nie dajmy się zwariować. Wiadomo, że tam, gdzie są skupiska ludzkie, trzeba się troszeczkę ograniczyć i po prostu tam nie łazić, ale nie przesadzajmy - nonszalancko bagatelizuje sprawę.

Wygląda na to, że póki co takie podejście do sprawy działa, bo Norbi zdołał umknąć koronawirusowi bez szwanku. Nieco mniej szczęścia miała jednak jego małżonka, która co prawda nie zachorowała, jednak z powodu wizyty w Tajlandii nie mogła zapisać się na manicure. Jej troskliwy małżonek na szczęście poinformował tabloid o kulisach tej szokującej sprawy.

bCFOtLVp

Odwołano jej wizytę u manicurzystki, a powodem był fakt, że wróciliśmy z Azji. Szanuję, ale dla mnie to sprawa napompowana - twierdzi zdegustowany Norbi.


Też "szanujecie"?

bCFOtLVq
bCFOtLVK
KOMENTARZE
(88)
Nika
4 miesiące temu
Jestem przeciwna sianiu paniki ale nonszalancji i arogancji nie znoszę bardziej. Może trochę rozsądku i powagi kiedy ludzie umierają ,MISIACZKU
Luzz
4 miesiące temu
Niektórzy do końca życia zostaną wykonawcami jednego przeboju. I królami. Dzbanów.
miś
4 miesiące temu
Lekarze rozkładają ręce, nikt nie wie co to tak naprawdę jest i w którą stronę się rozwinie. Najznamienitsi badacze wróżą z fusów zastanawiając się jakie długofalowe skutki dla świata przyniesie ten wirus, a tu proszę! wychodzi taki Norbi i pier... jak potłuczony! To jest bardzo nieodpowiedzialne a ludzie, którzy Bezrefleksyjnie mu przyklaskują mają małą wyobraźnię.
bCFOtLVL
Kuba
4 miesiące temu
"Nieco przykurzony celebryta " 😂😂😂
Kaśka
4 miesiące temu
Pudel usuwa komentarze!!!!!
Najnowsze komentarze (88)
dox
3 miesiące temu
te norbi grubasku uwazaj cov19 lubi takie tlusciutkie klopsiki jak ty
Ww123
4 miesiące temu
To oszołom niech ktoś zastąpi w kole
Robi
4 miesiące temu
Bogacz a gdzie leb
vvVvv
4 miesiące temu
Oczywiście, że gość ma rację. To wszystko nadmuchane żebyście głupie ludzie mieli jakiś temat do gadania. To dla was. Pozdrawiam cały plebs.
emeryt
4 miesiące temu
Ile Ci cycku zapłaciła TVP za taka propagandę ? ? ? Uważaj , bo inaczej zaśpiewasz kiedy cię dopadnie wirus , nie będziesz taki chojrak !
Darwin
4 miesiące temu
Co za żłób, podobny temu, który dla zabawy pojechał po wirusa do Niemiec na karnawał, i teraz jako pierwszy przywlókł go do Polski. Bo rozumiem, jechać gdzieś z powodu obowiązków zawodowych, ale tak, by w tłumie podobnych tytanów intelektu zarazić się?
raczej
4 miesiące temu
PARAFRAZUJĄC KLASYKA "zabierzcie tego durnia"
Wgw
4 miesiące temu
Ten wirus to taka sciema, a ludzie w to wierza.
bCFOtLVD
Marylka
4 miesiące temu
Burak do kwadratu .
Rybak
4 miesiące temu
Żeby się ku...,,,wa nie zdziwił 🤔
Agent
4 miesiące temu
Ja pracuje w sluzbie zdrowia i moze bardziej nizinni jestem narazona na wszelkiego rodzaju choroby,ale jak serio wirus trafi do polski to boje sie bo nie jesteśmy przygotowani wbrew temu co mowią....śmiejcie sie, ale wiem jak to wszystko wyglada ...
Mia
4 miesiące temu
No i Norbi wyjazd zrobisz z TVP za te słowa, Kurski nie popusci... Hahahah
To ja Monika
4 miesiące temu
Powiedz to rodzinom zmarłych osób!
Agafia
4 miesiące temu
Pracuje w propagandowej telewizji dla Pisu, to co ma mówić? To co każą
...
Następna strona
bCFOtLWf