Trwa ładowanie...
Przejdź na
Paww
|

NIEWYMAGAJĄCA Małgorzata Rozenek o wyjątkowym prezencie pod choinką: "Naszyjnik z makaronu mam do dzisiaj!"

208
Podziel się:

Małgorzata Rozenek w rozmowie z Pudelkiem zapewnia, że każdy prezent od synów darzy wyjątkowym sentymentem. "Moi chłopcy bardzo mnie rozpieszczają. Mój syn robi piękne ubrania, sam projektuje i szyje".

NIEWYMAGAJĄCA Małgorzata Rozenek o wyjątkowym prezencie pod choinką: "Naszyjnik z makaronu mam do dzisiaj!"
Małgorzata Rozenek o wyjątkowych prezentach pod choinką: "Naszyjnik z makaronu, który dał mi Staś mam do dzisiaj!"

Małgorzata Rozenek tym roku wyjątkowo wcześniej zasiadła do wigilijnego stołu. Celebrytka już pod koniec listopada udekorowała dom świątecznymi ozdobami. W porozumieniu z rodzicami zajęła się przygotowaniem wcześniejszych obchodów świąt. Głównym zadaniem Gosi było zadbanie o słodkości na wigilijnym stole. Cała rodzina zasiadła do wieczerzy 14 grudnia. Wszystko przez wakacyjne plany Majdanów. Na przełomie nowego roku Gosia będzie wygrzewać się z rodzinką na luksusowych plażach w Azji.

Zobacz także: Małgorzata Rozenek o świątecznych prezentach

W rozmowie z Pudelkiem celebrytka przyznała, że zawsze podczas Świąt Bożego Narodzenia jest rozpieszczana przez męża oraz synów. Tadeusz i Staś obdarowują bowiem Rozenek prezentami wykonanymi własnoręcznie.

Gosia przypomniała, że jej straszy syn często obsypuje ją własnoręcznie uszytymi kreacjami. Natomiast młodsza pociecha, kilka lat temu podarowała Gosi naszyjnik wykonany z makaronu. Żona Radosława Majdana zapewnia, że wszystkie prezenty wykonane przez dzieci trzyma do dnia dzisiejszego.

Moi chłopcy bardzo mnie rozpieszczają. Mój syn robi piękne ubrania, sam projektuje i szyje. Bardzo często dostaję rzeczy zrobione przez nie własnoręcznie. Naszyjnik z makaronu, który dał mi Staś mam do dzisiaj!

Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(208)
ANIA
4 tyg. temu
Ja się ich normalnie boję na tych zdjęciach, no sztuczni są STRASZNIE 🤦‍♀️. Najgorsze, że już ci chłopcy się tak zachowują. Jedynie najmłodszy luzak jeszcze.... oni chyba żyją zdjęciami na insta, takie mam wrażenie i nieważne urlop, święta, urodziny.... smutne i straszne
Haha
4 tyg. temu
Te dzieci to ją jeszcze poznają? Bo coraz bardziej jest podobna zupełnie do nikogo
Mah
4 tyg. temu
Na ostatnim zdjęciu widać przez porównanie do tego dziecka jakie sobie lord i Dajana sztuczne szczęki wstawili.
Beta
4 tyg. temu
Przez te filtry i Photoshopy co zdjęcie to inna twarz, żadna nie podobna do tej w realu
Lol
4 tyg. temu
Tak? A w Lego Masters jak ją o zapytali o prezenty to powiedziała, że najważniejsze, że są drogie
Najnowsze komentarze (208)
zina
3 tyg. temu
MRM ma wybitny talent do zarabiania pieniędzy, pyszną urodę, głos bardzo dobry, seksowny i namiętny, mało która jej głosem dorównuje, do tego apetyczna, nie jest wysuszona i żylasta jak taki np. Dodon, poza tym MRM jest mega rasową laską, taką suczą... usta ma odrobinę przesadzone, kiedy zrezygnuje z dalszego ich powiększania będzie idealna. Natomiast charakter... no cóż typ niepokorny i walący prosto z mostu! W dzisiejszych czasach trzeba się uśmiechać i wszystkim sztucznie słodzić. Nie każdy ma na to ochotę. Małgonia nie ma na to ochoty i słusznie, a Radek kocha tę zołzę 'nie mów do mnie teraz' do szaleństwa!
Krajśko do Ad...
3 tyg. temu
Małgorzata Rozenek - Majdan jest piękna, babciu Dodu, tylko nie zsikaj się ooops!, już za późno, dobrze, że miałaś pieluchę
zawsze tak
3 tyg. temu
Radek powiedział , że jak był z Dodziuńką to Dodziuńka zawsze wygrywała bitwę na bąki i bekanie. Dlatego ją wystawił do wiatru.
Zina
3 tyg. temu
MRM ma wybitny talent do zarabiania pieniędzy, pyszną urodę, głos bardzo dobry, seksowny i namiętny, mało która jej głosem dorównuje, do tego apetyczna, nie jest wysuszona i żylasta jak taki np. Dodon, poza tym MRM jest mega rasową laską, taką suczą... usta ma odrobinę przesadzone, kiedy zrezygnuje z dalszego ich powiększania będzie idealna. Natomiast charakter... no cóż typ niepokorny i walący prosto z mostu! W dzisiejszych czasach trzeba się uśmiechać i wszystkim sztucznie słodzić. Nie każdy ma na to ochotę. Małgonia nie ma na to ochoty i słusznie, a Radek kocha tę zołzę 'nie mów do mnie teraz' do szaleństwa!
Szora
3 tyg. temu
Pod każdym artykułem o rodzinie Majdanów starszawa Dodzia wstawia swoje obszerne, idiotyczne, grafomańskie PODRÓBKI oryginalnych komentarzy, obśmiewających ją i jej utrzymanka nosimordę. WSZYSTKIE te wypociny mają na celu zniechęcenie pięknego Majdana do obecnej żony – Małgorzaty. Przy swoich przeróbkach stareńka Dodzia w podmokłym łzami szale NATYCHMIAST dodaje 100-200 „łapek” do góry. Nieprzychylne jej komentarze, które cudem przeszły przez cenzurę, dostają od razu po 40-50 „łapek” w dół. Trwa ten proceder do godziny 3-4 nad ranem (wystarczy sprawdzić pod każdym artykułem godziny ukazywania się Dodzinowych tekstów). Równocześnie kasowanych jest przez nią 80-90% komentarzy przychylnych małżeństwu Majdanów. Jak określić psychiczne zdrowie Dodzi Robaczywej?
farma zona
3 tyg. temu
Etatowe Hejterki Małgosi, zrozumiała jest wasza frustracja i wylewny żal, który ugasiłby nawet z pożądania do Radzia płonącą babcię Dosię, niczym fajcząca się stodoła z piosenki Czesława Niemena. A Małgonia nie płonie, reklamuje kolejną apkę za konkretną kaskę i kradnie wasz czas, waszych sapiących do jej zdjęć facetów, wasze złudzenia, że kiedyś doprowadzicie ją do stanu depresji, która z powodu Małgoni jest waszym udziałem. Marzy wam się klinika psychiatryczna dla Małgoni albo rozwód z miłością jej życia i samotne wychowywanie Henryka. O boziu, jakby to było cudnie, schludnie i w białych rękawiczkach... I takie rozmemłane, rozstrojone nerwowo burczeniem w brzuchu, budzicie się z ręką w nocniku Henryka, wpatrzone w zdjęcia pięknej Małgorzaty i w krzyżu was strzyka, bo ciągle brak wam gotówki, a tu niespłacone raty i zamiast wypasionego Majdana jakieś liche graty... a przecież milion jest do wyrwania... co z tego, skoro jesteście tak naiwne, że nigdy nie będziecie miały brania i kolejny rok z rzędu oblewacie łzami szkołę własnego przetrwania. Ubolewania jesteście godne, głodne, bez środków utrzymania, na karku z sapiącym facetem do zdjęć Gosi, nic dziwnego, że zalewa was żal wielki, wciąż pociągacie nosem i coraz częściej z butelki.
do Krem
3 tyg. temu
babcia Doda ma zaledwie wykształcenie podstawowe, to zostało jej tylko kłanianie się nisko ortopedom, bo kręgosłup babci 90letniej i umysł też, jej już nawet PS nie pomaga, to prawda. natomiast Małgonia Rozenek to śliczna seksi kobietka, uwielbiam tę seksowną dr prawa.
rzemyk
3 tyg. temu
oglądałem Gosię niedawno w DDTVN, wygląda olśniewająco, przepiękna i sexi. Głos ma też taki zmysłowy, może mówić co chce, byle tylko mówiła
bot
3 tyg. temu
A tymczasem babcia klosetDodzia, ta z paszkwili krajka, siada bez majtek z rozłożonymi, zwiędłymi udami na sedesie, a oświetleniowiec pięknej Małgoni (ten, który sikał w toalecie) oraz kamerzysta OBEJRZĄ i SFOTOGRAFUJĄ obnażone poddańczo krocze podstarzałej Dodzi. Pokażą z bliska flupy wypływające z jej rozdziawnicy, zwisające treszle i bobrrry, zakrzepłe strąki i dzyndzle - to co „Dositorba” MUSI lubić, a co Radzio odepchnął z niesmakiem. Emeryci obserwójoncy z litości insta „Dosiakłyn” zapieją i zniosą jajko w sam raz do kiełbasy, która wisi w kroczu babci Dodzi... Pozostali ludzie zwymiotują, przy oglądaniu tak odrażających zdjęć... herbatki?
kochamy Gosię
3 tyg. temu
Uczęszczałyśmy z Małgosią do tej samej klasy w latach 1988 - 1992 r. do szkoły baletowej w Warszawie, niestety tylko kilka lat, gdyż Gosia Kostrzewska przeniosła się na kolejne semestry do szkoły baletowej w Łodzi, bo jej o 5 lat starszy brat Michał był już wtedy zbyt wybitnym warszawskim tancerzem i ona źle się czuła w jego cieniu. ,,Warszawka'' jest mała, cień talentu brata długi, a Małgosia zawsze musiała być na świeczniku, w centrum uwagi i lubiła, gdy wszyscy tańczyli tak jak ona im zagra. Jednak wciąż byłyśmy serdecznymi przyjaciółkami, więc wymieniałyśmy się pocztówkowymi pozdrowieniami i pikantnymi ploteczkami, niestety jakoś tak z 5 lat po jej wyprowadzce do Łodzi, tuż po jej i naszym dyplomie, bo tak nazywamy u nas ukończenie szkoły baletowej, nagle przestała odpisywać na pocztówkowe pozdrowienia, depesze czy telegramy. Plotkowano o tym, że Kostrzewscy wyjechali do Niemiec, brat do Lyonu, a Małgosia do narzeczonego w Paryżu. Wciąż nie rozumiem dlaczego się od nas odcięła i zaczęła ignorować dawne przyjaciółki, nawet już po powrocie do Warszawy, na studia na wydziale prawa UW. Myśmy jej żadnej krzywdy nie wyrządziły, żeby być w ten sposób traktowane! Kochałyśmy ją, bo była taka piękna, zgrabna i charyzmatyczna, ale ona widocznie była stworzona do lepszego życia, nie w smak jej były gary i nudziary, takie jak my. W sumie to się jej nie dziwię, ale kochamy ją nadal - my, przyjaciółki od serca. I podziwiamy z daleka. Niestety, miliona zł żadna z nas od niej nie dostanie, bo Małgosia urodziła się 1 czerwca 1978 r., ale nam nie chodzi o pieniądze, chciałybyśmy tylko ogrzać się w blasku jej sławy. Czy to tak wiele po latach chłodnego traktowania nas przez królową lodu (tak nazywał ją nasz kolega), naszą Małgosię?
piękny Misha
3 tyg. temu
Małgosia niezbyt często pokazuje zdjęcia z dzieciństwa ze starszym o 5 lat bratem Mishą (jak to zrobiła w programie TVN-u, na których wyrażnie widać, że mała wówczas Gosia jest sporo młodsza od Michała), ale być może bawi ją podsycanie wątpliwości co do swojego wieku (43 lata). Jednak rachunek jest prosty - skoro jej ojciec Stanisław Kostrzewski urodził się w 1949r., matka Zofia rok później w 1950 r. i skoro Stanisław Kostrzewski poznał swą przyszłą żonę Zofię w 1965r. w liceum do którego uczęszczał, to gdyby Małgosia urodziła się w 1969r., jej starszy brat Misha musiałby urodzić się w 1964 r., a nie w 1973 r., co jest bzdurą. Małgosia więc nie kłamie w kwestii swojego wieku.
lekarz
3 tyg. temu
Widziałem niedawno babcię Dodzię w Drewnicy na oddziale. Podwozie to ma szerokie jakby pampersy nosiła ....chociaż zważywszy na jej 64 lata to może to podpaski na nietrzymanie moczu 👍🏼 .
riri
3 tyg. temu
Majdany nikogo nie pozdrawiają, ochłońcie z tych emocji. Beztroska Gonia wyleguje się teraz na plaży, Radzio masuje jej rozkoszne piersi i nawet nie wiedzą nasi zakochańce (oh, jaram się nimi!), że internet wciąż płonie po oświadczeniu Goni sprzed kilku miesięcy, że jechała tramwajem i nie było to jakieś godne większej uwagi przeżycie, więc nie planuje zakupu tramwaju razem z motorniczym i pasażerami. Kupiła jedynie bilet i zachowała go do kontroli. Jak widać odrealnienie niewiele kosztuje.
Sara
3 tyg. temu
piękna Małgonia to nic nowego, lepiej porównajcie Mishę Kostrzewskiego z brzydkim choć niewątpliwie poczciwym ( te geny, hehe) bratem ''Dody'' Doropy Robaczewskiej, przy nim brat Małgoni to Piękno i Klasa
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie