Trwa ładowanie...
Przejdź na
Mika
|
aktualizacja

Omenaa Mensah i Rafał Brzoska wspominają początki swojej miłości. "Poznaliśmy się, kiedy NIE MIELIŚMY NIC"

Podziel się:

Omenaa Mensah i Rafał Brzoska urządzili niedawno bal charytatywny, na którym zbierali pieniądze dla potrzebujących. O jego sukcesie opowiadali w najnowszym wywiadzie, a przy okazji wspominali, jak się poznali oraz snuli plany na przyszłość.

Omenaa Mensah i Rafał Brzoska wspominają początki swojej miłości. "Poznaliśmy się, kiedy NIE MIELIŚMY NIC"
Omenaa Mensah i Rafał Brzoska mówią o początkach swojej miłości (AKPA)

Omenaa MensahRafał Brzoska poznali się w 2014 roku, gdy gwiazda telewizji szukała środków finansowych na budowę szkoły w Ghanie. Ktoś polecił jej wtedy przedsiębiorcę, który mógłby wykonać zaproszenia na bankiet inaugurujący działalność jej fundacji. Tym przedsiębiorcą był właśnie Rafał Brzoska.

Omenaa i Rafał: jak się poznali?

Omenaa już jakiś czas temu przyznała, że Rafał od początku zrobił na niej ogromne wrażenie. Pokusiła się nawet o stwierdzenie, że już po 40 sekundach była pewna, że to mężczyzna jej życia. Dla niego momentem przełomowym było założenie przez gwiazdę fundacji. A ile czasu potrzebowali, by odsłonić przed sobą swoje uczucia?

Żeby dać sobie wzajemnie do zrozumienia, że to jest "to", myślę, że miesiąc – skwitował Rafał Brzoska w rozmowie z "Dzień dobry TVN".

Omenaa dodała, że oboje byli wtedy praktycznie bez pieniędzy. Wszystkiego mieli dorobić się wspólnie, bo na początku Rafał nie miał nawet zdolności kredytowej i to prezenterka musiała wziąć na siebie kredyt. Tak opowiadała o początkach ich związku:

Poznaliśmy się w momencie, kiedy nie mieliśmy nic, starając się o kredyt musiałam wziąć trzeci na siebie. (...) Było nam trudno, ale byliśmy tak zakochani, że trochę cieszyłam się, że będziemy się razem dorabiać.

Omenaa i Rafał o "konstytucji miłości"

Para w trakcie wywiadu wzięła udział w zabawie, która pokazała, jak podzielili się obowiązkami w swoim związku. Okazało się, że to Rafał lepiej gotuje i zajmuje się organizacją wyjazdów. Przy tym szybciej się denerwuje i jest bardziej surowym rodzicem. Za to Omenaa ma większe poczucie humoru.

W trakcie wywiadu Omenaa Mensah i Rafał Brzoska wyjawili, że na początku związku spisali u notariusza umowę, którą nazywają "konstytucją miłości". Określili w niej zasady, na jakich zamierzają działać jako para - ma im to wskazywać zawsze odpowiednią drogę. Uregulowali więc takie sprawy, jak na przykład, kto pierwszy wyciąga rękę do zgody, gdy się pokłócą, na co wydają odłożone pieniądze i w jaki sposób będą się dzielić swoją fortuną z potrzebującymi. Umowa zawiera aż 34 punkty.

Na koniec przyznali, że planują niedługo odnowić przysięgę małżeńską. Myślicie, że wrócą do RPA, gdzie wzięli ślub?

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl