Trwa ładowanie...
Przejdź na
Ivy
|
aktualizacja

Opole 2021. Widzowie miażdżą występ Anny Dereszowskiej: "FAŁSZ POGANIAŁ FAŁSZ"

644
Podziel się:

Na scenie w Opolu Anna Dereszowska wykonała utwór zespołu Czerwone Gitary pt. "Biały Krzyż". Niestety jej występ raczej nie przypadł widzom do gustu. Oglądaliście?

Opole 2021. Widzowie miażdżą występ Anny Dereszowskiej: "FAŁSZ POGANIAŁ FAŁSZ"
Opole 2021. Anna Dereszowska (AKPA)
bEDKQiOd

W piątek rozpoczął się 58. Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu. Pierwszego dnia odbyły się dwa koncerty - "Debiuty" oraz "Od Opola do Opola: Największe Gwiazdy! Legendarne Przeboje!".

W koncercie z "legendarnymi przebojami" na scenie zaprezentowała się m.in. ciężarna Anna Dereszowska, która na ten wieczór wybrała mieniącą się suknię z bufiastymi rękawami.

bEDKQiOf
Zobacz także: Dereszowska walczy z hejtem: "Mam dosyć grubą skórę"

Anna wykonała utwór zespołu Czerwone Gitary pt. "Biały Krzyż". Niestety jej interpretacja raczej nie przypadła do gustu widzom. W komentarzach nie zostawiają na niej suchej nitki.

bEDKQiOl

Włączyłem na chwilę Opole. Pani Dereszowska zaczęła "Biały Krzyż' i już przełączyłem; "Biały Krzyż" powinien śpiewać facet w zbliżonym stylu do oryginału. Z całym szacunkiem dla Pani Dereszowskiej, ale to nie było to; Fałsz poganiał fałsz - piszą na Facebooku i Twitterze.

Faktycznie wyszło aż tak źle?

Przypomnijmy, że Anna Dereszowska swego czasu nie popisała się także w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Internauci oburzeni wygraną Dereszowskiej w 4. odcinku "TTBZ": "To była KARYKATURA Taylor Swift! Szczyt żenady!"

Pudelek ma własną grupę na Facebooku! Masz ciekawy donos? Dołącz do PUDELKOWEJ społeczności i podziel się nim!

bEDKQiOm
bEDKQiOn
bEDKQiOG
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(644)
Szkoda
3 tyg. temu
Dawniej, żeby zaśpiewać na scenie trzeba było umieć śpiewać. Obecnie wystarczy być znanym z tego, że jest się znanym...
Ajhhc
3 tyg. temu
Odtnio mamy same mullti talenty... Wow aktorki, piosenkarki, matki piękne żony i wspaniałe kochanki a potem kończy się jak u pani Beaty K....
Pablos
3 tyg. temu
Ona w ogole nie powinna spiewac na takim Opolu. Niech skupi sie na aktorstwie.
bEDKQiOH
Muzyk
3 tyg. temu
Ta impreza niewiele wspólnego ma z muzyką.
Abvcg
3 tyg. temu
Od kiedy aktorki umia śpiewać, nie lubię deredzczowskiej jak dla mnie to dla mnie to jest drewno ale ten występ był starszny
Najnowsze komentarze (644)
cynik
3 dni temu
w tym ich patologicznym światku to norma, że jak się ma kilkoro dzieci to najlepiej każde z innym a ta biedna kobiecina tylko potwierdza tę pożal się Boże zasade.
asd
6 dni temu
drewniana jako aktorka i śpiewać nie umie, uroda powoli przemija i trzeba chałturzyć
Karolina
7 dni temu
Dereszowska dramat jak Mandaryna. Rozumiem, ze są różne sytuacje, ale tego nie da się słuchać.
fds
2 tyg. temu
ciąża jej służy.
Alka
2 tyg. temu
Szkoda, bo przecież ona miała zawsze dobry głos, śpiewała piosenki do filmów. Wcześniej wypadała świetnie, więc nie rozumiem, co się stało.
Zuza
2 tyg. temu
Niestety śpiewać to ona nie umie, to że zrobi vibrato, to jeszcze za mało, nie słyszy że jest pod dźwiękiem. Fatalnie śpiewa. Dlaczego jej nikt tego nie powie?
ASD
2 tyg. temu
Jak on wygląda !
Adam J.
2 tyg. temu
Strasznie fałszowała. W Jej wykonaniu piosenka zgubiła patriotyczny przekaz. Żeby śpiewać na wizji, wystarczy mieć układy.
bEDKQiOz
xxx
2 tyg. temu
ona na kazdym koncercie fałszuje,,,,
ABC
2 tyg. temu
Nie wiem po co Pani Dereszowska śpiewała w Opolu i to piosenkę, która naprawdę wymaga dużych umiejętności i siły głosu. Głos się załamywał, fałszowała, słów nie było słychać. Klenczon to miał wokal, porównanie z nim jest tragiczne. Może lepiej by zaśpiewała jakieś kuplety w teatrze rewiowym, to bardziej pasuje.
MelaiHesia
2 tyg. temu
Najważniejsze, że prezes jest zachwycony...!!!!
Aśka
2 tyg. temu
Kto jej w ogóle pozwala śpiewać? Już kiedyś w "Szansie na sukces" wyła tak, że ciężko było tego przesłuchać! Teraz brzmiała tak, jakby dopiero szukała dla siebie intonacji.
Romana
2 tyg. temu
najgorsze,że ona wierzy w to, że ma talent i nie ma nikogo kto powie jej-nie Andzia, talentu to ty nie masz. Ani do grania w filmach ani do śpiewania i do tego ten sztuczny,nerwowy śmiech brrr
pisTV
2 tyg. temu
Kurczy się kurnik kurek kogutowi. Nie ma chętnych to biorą jak leci:) Najmana na wieczór kabaretowy proponuję podobno ma wolny termin :)
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEDKQiPs
bEDKQiPt
bEDKQiPu
bEDKQiPv
bEDKQiPw
bEDKQiPb