Trwa ładowanie...
Przejdź na
Droppa
|

"Oświecona" Edyta Górniak przeprowadza ostrą SELEKCJĘ wśród fanów: "Zostaną tu same ŚWIETLISTE ISTOTY"

281
Podziel się:

Obdarzona niezwykłym głosem miłośniczka teorii spiskowych podjęła decyzję o zablokowaniu swojego konta przed wszystkimi, którzy się z nią nie zgadzają. Cwany ruch?

"Oświecona" Edyta Górniak przeprowadza ostrą SELEKCJĘ wśród fanów: "Zostaną tu same ŚWIETLISTE ISTOTY"
Edyta Górniak przeprowadza selekcję wśród fanów (fot. Instagram, @edytagorniak, fot. ONS)
bELdvagR

W ostatnią niedzielę Edyta Górniak przeprowadziła na swoim instagramowym profilu "ostatniego live'a", który zapewne zapisze się na kartach historii show biznesu jako jedna z najzabawniejszych, a zarazem najbardziej przerażających interakcji między gwiazdą a jej fanami, do jakiej doszło w 2020 roku.

Podczas ponad 3-godzinnego połączenia internetowego gwiazda podzieliła się z publiką mądrością, którą udało jej się nagromadzić na przestrzeni lat. Spragnieni wiedzy obserwatorzy mogli między innymi dowiedzieć się, że zdaniem wokalistki wyleczenie się z choroby przewlekłej jest możliwe, jeżeli tylko poleci się na miesiąc na Hawaje, gdzie bliskie osoby będą ci mówić miłe rzeczy.

bELdvagT
Zobacz także: Edyta Górniak odpływa w teoriach spiskowych

Naturalnie nie wszystkim instagramowiczom szerzenie tego typu niebezpiecznych bzdur przypadło do gustu, dlatego też postanowili dać wyraz swojemu niezadowoleniu, zostawiając po sobie komentarze. Dla Edyty Górniak był do impuls do działania. Mimo że według zapowiedzi gwiazdy, jej obecność w sieci miała zostać okrojona do absolutnego minimum, w środę ponownie podzieliła się w sieci nagraniami. Tym razem poinformowała, że przeprowadziła swego rodzaju czystkę wśród osób obserwujących jej profil.

Dzieją się niesamowite rzeczy. Chciałam wam powiedzieć, że wspaniała rzecz się stała. Po moim livie te osoby, które były w tym zamkniętym gronie osób, które przyjęłam na Instagramie, bo, jak wiecie, jest on już prywatny, bardzo mocno się określiły. I dzięki temu, że się tak mocno, jasno określili, to pozwoliło mi przeselekcjonować absolutnie wybrane grono. To pozwoliło mi zostawić na naszym prywatnym koncie tylko wyselekcjonowane wspaniałe osoby, bardzo wrażliwe, dobre, normalne, spokojne, otwarte, poszukujące, z chęcią rozwoju, z chęcią rozwoju wszelkiego, na różnych poziomach, bo i intelektualnego i duchowego, same świetliste istoty - ekscytuje się jurorka The Voice of Poland.

bELdvagZ

Edyta może już teraz być spokojna, ponieważ nikt nie wytknie jej braków w elementarnej wiedzy ani powielania internetowych teorii spiskowych.

Tylko fajni ludzie będą w tej mojej prywatnej kawiarence i będziemy mogli sobie otwarcie rozmawiać o różnych zagadnieniach, a że świat się cały czas zmienia z minuty na minutę, to jest dużo tych tematów. Cieszę się, że wszyscy się jasno określili, czy są po stronie światła, czy są po innej stronie - prawi przekonana o wyższości swoich racji artystka. Bardzo się cieszę z nas wszystkich, jestem szczęśliwa, będzie nas coraz więcej na świecie, coraz więcej poszukujących, świadomych, takich, którzy nie przystają na tę porcję, którą im ktoś poda na talerzu, albo wręcz wpycha im do gardła. Nie martwcie się o mnie, na słabego nie trafiło, ja tylko wyglądam na kruchą istotę - słyszymy na opublikowanym na instagramowym profilu Edyty nagraniu.

Wiedzieliście, że z Edzi jest taka twardzielka?

bELdvaha
bELdvahb
bELdvahu
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(281)
J.
12 miesięcy temu
Oglądałam urywki. Coś niedobrego się z nią dzieje. Mówiła o jakichś galaktycznych rodzinach, które maja nas wybawić, o kosmicznym pyle, falach... Nic z tego nie zrozumiałam prócz tego, że potrzebuje chyba pomocy.
Ola
12 miesięcy temu
Ona potrzebuje pomocy i to szybko. Ostatnio mówiła, że w szpitalach leżą statyści. Przecież to okrutne i kompletny brak szacunku dla chorujących i zmarłych
gość
12 miesięcy temu
Ona jest całkowici odklejona od rzeczywistości... Ale może tak się lepiej żyje? Niech się pochwali co zażywa może inni też spróbują :D
bELdvahv
maz
12 miesięcy temu
co ona bierze????
Pegson171
12 miesięcy temu
Już całkowicie odleciala.
Najnowsze komentarze (281)
POLLA
11 miesięcy temu
To na 100 proc nie jest tak jak myślisz Sandro
FRUGO
11 miesięcy temu
A nie wiem Sandro jak to jest
Sandra
11 miesięcy temu
Edyta Gorniak nie chce sie ze mna spotkac wiem to na pewno
maja
12 miesięcy temu
Przeraża atak zdecydowanej większości komentujących tutaj = "kształtujących opinię publiczną". Proces prania mózgów trwa. Każda osoba, ktora nim zachwieje, jak np. Pani Edyta, jest napiętnowana. Prawda jednak musi ostatecznie zwyciężyć.
maja
12 miesięcy temu
Decyzja Pani Edyty. Ma do tego prawo. Nikogo nie krzywdzi.
Sławomir
12 miesięcy temu
Popieram Panią Edytę. Dzięki Pani prawda o "epidemi" trafi do znacznej grupy odbiorców. Pozdrawiam
Irokez
12 miesięcy temu
„...Ticketmaster będzie wymagał negatywnego wynik testu na COVID-19 lub posiadania szczepienia, aby uczestniczyć w koncertach...” NEW YORK POST. A miała to być teoria spiskowa i wszystko miało być dobrowolne. U nas będzie podobnie. Edyta ma rację, a ta szczepionka to spowoduje nieodwracalne zmiany w genach.
mario76
12 miesięcy temu
mądra kobieta i tyle
bELdvahn
Aneme
12 miesięcy temu
Za wypowiedź o tym że troska o życie drugiego nijak ma się do agresywnego jego odbierania drugiej istocie daję wielkiego plusa. A Pani trafna obserwacja co do środowisk pełnych zakłamania bardzo trafna. Dziś niejako pod lampą możemy obserwować kto kim jest widać to jak na dłoni
rotkrysia
12 miesięcy temu
ogladalam urywki, szkoda, ze pani Edyta daje sie tak latwo manipulowac roznym spiskowym teoriom, zreszta jak wielu innych Polakow!!! Pani Edyto swoj talent prosze wykorzystac do pomocy ludziom, ktorzy przeszli Covid !!! To na pewno przysporzy Pani wiecej fanow niz opowiadanie publicznie w dziwny sposob nieprawdziwych i bardzo niepotrzebnie szkodzacych Pani opinii. Prosze spiewac, nie koniecznie zajmowac sie opiniotworczoscia!!!
Sara
12 miesięcy temu
Misja ośmieszanie , dla niewiarygodności... Znamy to ... Ile wam płacą za te artykuły? Czy poprostu sami nie macie już nie innego do napisania, że przynudzacie jednym tematem??
Kaya
12 miesięcy temu
Kaya
Andrzej
12 miesięcy temu
Popieram Panią Edytę.
Dr.
12 miesięcy temu
"Zostaną tu same ŚWIETLISTE ISTOTY" Tworki, Toszek i SPZOZ Rybnik na lisie flowersow
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bELdvaig
bELdvaih
bELdvaii
bELdvaij
bELdvaik
bELdvahP