Trwa ładowanie...
Przejdź na
Artykuł poleca EFM Show

Patrzą, jak ich koledzy z drużyny kładą się do trumny z robakami!

Podziel się:

Na co dzień daleko im do brutalnych potyczek, ale mimo to postanowili przewodzić czterem drużynom. Mała Ania, Alan Andersz, Pasut z Abstrachuje oraz Jongmen rywalizują w YouTubowym formacie popularnych challenge’y! Mogą wygrać 100 000 złotych i zyskać kolejnych fanów.

Patrzą, jak ich koledzy z drużyny kładą się do trumny z robakami!
Patrzą, jak ich koledzy z drużyny kładą się do trumny z robakami! (materiały partnera)
bETrqXUB

Tych influencerów nie trzeba przedstawiać. Zna ich każdy, kto obecny jest w świecie Instagrama, Facebooka i YouTuba. Na co dzień bawią i komentują. Teraz jednak przyszedł czas na nowe wyzwania! Mała Ania, Alan Andersz, Pasut z Abstrachuje oraz Jongmen podejmują się walki czterech żywiołów. Staną na czele drużyn, a ich zadaniem jest poprowadzić ich do zwycięstwa. Czy uda im się odnaleźć w świecie MMA?

Finał rywalizacji walki o 100 000 zł zobaczycie w systemie pay per view na stronie www.efmshow.com już 9 kwietnia od godziny 18.00

Zobaczcie premierę 2# odcinka EFM CHALLENGE SHOW

bETrqXUD

Czterech popularnych i ich drużyny

Freak fighty, do których angażowani są amatorzy, zyskują w Polsce na popularności. Celebryci i gwiazdy z pierwszych stron gazet chętnie biorą udział w rywalizacji. Tym razem w szranki staną:

Robert Pasut – przedstawiciel ekipy Abstrachuje. Nie boi się wyzwań. Im bardziej ekstremalny challenge, tym lepsza zabawa. W EFM SHOW będzie kapitanem drużyny ZIEMIA.

bETrqXUJ

Alan Andersz – zdolny i nieustraszony. Mimo młodego wieku dźwiga solidny bagaż doświadczeń, co jednak dodaje mu charyzmy. Jego żywioł to WODA.

Jongmen – nie tylko rapuje, ale i walczy. Stanie na czele drużyny POWIETRZA.

Mała Ania – jedyna kobieta wśród kapitanów drużyn. Idzie do przodu jak burza. Nie ma dla niej przeszkód nie do pokonania. OGIEŃ pasuje do niej idealnie.

Wyzwania tylko dla odważnych!

bETrqXUK

EFM Challenge Show mogą oglądać tylko najwytrwalsi. Wyzwania naprawdę przyprawiają o ciarki! Oswojeni z brutalnymi walkami zawodnicy, którzy wyróżniają się siłą i odwagą, będą musieli pokonać swój strach. Tu mięśnie nie wystarczą. Liczy się opanowanie i sposób na okiełznanie strachu. Zadaniem kapitanów jest dopingowanie zawodników i wspieranie ich. Czy jednak dadzą radę?

Zjedzenie pizzy z robakami czy położenie się w trumnie z wielkimi robakami mocno osłabią psychikę współczesnych wojowników! Tak, dobrze czytacie! To właśnie z takimi zadaniami muszą się zmierzyć ci, którzy podjęli się wyzwania. To solidny trening przed Galą EFM SHOW, która odbędzie się 9 kwietnia.

Emocji zatem nie zabraknie. Rozgrywki czterech drużyn możecie oglądać na YouTube. Ale uwaga: to widowisko tylko dla osób o mocnych nerwach!

Zwycięski team otrzymuje w każdym odcinku punkty do ogólnej klasyfikacji. Ty też możesz oddać swój głos. Na Instagramie prowadzone jest oddzielne głosowanie publiczności, które przybliża drużynę do zdobycia 100 000 złotych.

bETrqXUL

Zobacz 1 odcinek EFM CHALLENGE SHOW

Finał rywalizacji odbędzie się 9 kwietnia o godz. 18.00. Obejrzysz go w systemie PPV. Pakiet „Gala EFM SHOW” możesz kupić na platformie WP Pilot. Jednego wieczoru dojdzie do trzynastu starć. Do klatek wejdą zawodnicy, z kolei kapitanowie czterech drużyn sami będą musieli sprostać wyzwaniom. Kto zdobędzie punkty dla swojej drużyny? Kto wygra? Przekonamy się już niedługo.

bETrqXVe
Artykuł poleca EFM Show
Źródło:
pudelek.pl
Oferty dla Ciebie
bETrqXVQ
bETrqXVR
bETrqXVS
bETrqXVT
bETrqXVU
bETrqXVz