Trwa ładowanie...
Przejdź na
Paww
|

Pewna siebie Martyna Wojciechowska wyznaje: "Jestem wystarczająco dobrą MATKĄ, KOCHANKĄ, PRZYJACIÓŁKĄ"

66
Podziel się

"Kobiety patrzą na siebie krytycznie. Kabula pokazała mi, że niemożliwe nie istnieje" - zapewnia.

Pewna siebie Martyna Wojciechowska wyznaje: "Jestem wystarczająco dobrą MATKĄ, KOCHANKĄ, PRZYJACIÓŁKĄ"
Pewna siebie Martyna Wojciechowska wyznaje: "Jestem wystraczająco dobrą matką, kochanką, przyjaciółką" (pudelek)
bDhiwHmJ

Martyna Wojciechowska dała się poznać światu jako zaangażowana dziennikarka i podróżniczka. Prywatnie spełnia się w roli mamy 11-letniej Marysi i narzeczonej Przemysława Kossakowskiego. Wojciechowska adoptowała na odległość cierpiące na albinizm Kabulę i Tatu. Między innymi z myślą o córkach Martyna odważnie zabiera głos w sprawach związanych w przestrzeganiu praw kobiet w Polsce.

W ubiegłym tygodniu Wojciechowska świętowała pierwsze urodziny swojej fundacji Unaweza. Przy okazji dziennikarka zachęciła kobiety do wiary w swoją wartość. Przyznała, że sama przekonuje siebie, że jest wystarczająco dobra w każdej z życiowych ról. W rozmowie z Pudelkiem dodała, że na jej postrzeganie świata niemały wpływ miała Kabula, która udowodniła jej, że niemożliwe nie istnieje.

bDhiwHmL

Każda z nas jest wystarczająco dobra, mądra, błyskotliwa. Każdy z nas myśli, co może zrobić lepiej. Ważne jest poczucie, że jestem wystarczająco dobrą matką, kochanką, pracownicą, przyjaciółką. Kobiety patrzą na siebie krytycznie - stwierdziła.

Zobaczcie całą rozmowę.

Martyna Wojciechowska o fundacji: "Czuję motyle w brzuchu ze szczęścia"

bDhiwHnm
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(66)
onano
miesiąc temu
Czemu ciągle jest propagowane, że możemy więcej i więcej ! Czemu nie wystarczy dobrze? Potem są depresje, samobójstwa, no ciągle za mało i za mało i trEba być lepszym, piękniejszym! Po co i na co?!
ooo
miesiąc temu
Martynko, powiedz to Małgoście, bo ona już nie wie co jeszcze mogłaby sobie poprawić, niedługo nawet filtry jej nie pomogą, ona chce być młoda jak Henryczek. :D
Czrnulka112
miesiąc temu
Serwis pudelek odbiera nam wolność wypowiedzi!
bDhiwHnn
Karolina
miesiąc temu
Przestańcie blokować wypowiedzi!
Polka matka
miesiąc temu
Zmartwie cię Martyna bo jesteś złym człowiekiem a to wyklucza całą resztę która wyminilas. Obserwuje ostatnio twoje pozal się boże politykowanie a to jest sianie nienawiści i dzielnie ludzi. Lepiej zajmij się byciem matka nie na odległość i nie na pokaz na zdj .Całe twoje życie Bull na pokaz łącznie z cyckami i reszta ciała. Kobieta? Matka?
Najnowsze komentarze (66)
lola
miesiąc temu
teraz jest moda na bezczelność a to otoczenie ma oceniać jaki kto jest
emerytka
miesiąc temu
najlepsza kochanka - ale numer
Kas
miesiąc temu
To moje motto od kilku lat. Nie jestem idealna. Ale staram sie i daje z siebie bardzo duzo w rodzinie, w pracy, przyjaciolom. I tak nie spelnie wszystkich oczekiwan wszystkich dokola, i nawet nie mam takiej potrzeby. Jestem dobra mama, dobra przyjaciolka, dobra pracownica. Wystarczajaco dobra. I lubie siebie. Nie robcie sobie spinki, nie zyjcie w wyrzutach sumienia. Jestescie fajne, kobiety.
gość
miesiąc temu
Dla mnie one obie na tym wspólnym zdjęciu są identyczne, ten sam grymas, wyraz twarzy, ułożenie warg i spojrzenie.
Ghhhh
miesiąc temu
I ja też wręcz idealną🖐❤️
Aga
miesiąc temu
Martyna, skromności ci brak. Życzę więcej pokory. Gdybyś była taka wow kochanką to już dawno byłabyś po ślubie !
lot
miesiąc temu
noooo nie wiem czy dobra matka znane nazwisko to nie dobra matka !!!!! ile czasu spedzilas z corka od dnia jej narodzin???? ciagle wyjazdy rozjazdy zjazdy a dziecko pod opieka rodziny bo przeciez nie z toba
gość
miesiąc temu
Następnej brakuje kasy,bo zaczęła się produkować.Kobieto wybierz się na pustynię Gobi i zabierz tam wszystkie,, uciśnione" koleżanki.Tam będziecie wolne.
bDhiwHnf
toto
miesiąc temu
Wspaniała jesteś, a pracownikom już zaczęłaś płacić? Czy dalej mają tyrać za wpis do CV, że pracowali u gloryfikowanej turystki z przerośniętym ego?
Jola i Basia
miesiąc temu
Martyna, potwierdzamy , Jesteś wystarczająco dobra kochanką :)
gość
miesiąc temu
A zapomniała dodać, jaka jest przy tym skromna. HIMALAJE HIPOKRYZJI W PEŁNEJ KRASIE. Kobieta , która wyjeżdżała na miesięczne wojaże , zostawiając małe dziecko, uważa się za dobrą matkę?Dobrą matką i babcią, to jest twoja mama, która znosiła fanaberie i romanse, swojej mało rozgarniętej córuni.
pracownica
miesiąc temu
Ona jest typowym przykładem jak kobieta kobiecie wilkiem. Wszyscy mają działać tak jak ona, zero współczucia dla innych kobiet w pracy. Wiecznie pogardzanie i brak tolerancji. Każdy musi tak jak ona pracować. Zarzynać się dla jej widzimisię.Tyle że ona dostaje za swoją pracę kilkadziesiąc tysiący a kobiety kilkastezotych.
Edi87
miesiąc temu
Ja bym nie chciała mieć Matki, której cały czas nie ma, która dla hajsu i sławy naraża siebie na śmierć , a dziecko na bycie sierotą. Do tego ckmy, itp., szemrane sprawki, wiele lat temu zeby wbić sie do tv. Dla mnie ona nie robi szały, tak jak jej facet. Te programy przerysowane, czym głupszy temat tym lepiej. Jakby mogl to by g... zjadl, zeby go ogladali. Żenadaaaaaaaaaaaa
Marta
miesiąc temu
Czy jest się dobrą kochanka może powiedzieć facet a nie kobieta o sobie samej. Ale fajnie że jest skromna. 👍
...
Następna strona
bDhiwHnH