Trwa ładowanie...
Przejdź na
Witek
|

Pierwszy odcinek nowego sezonu "Sanatorium miłości": "Może jeszcze powiesz, że NA SEKS PÓJDZIEMY OD RAZU?"

116
Podziel się:

Uczestnicy nie ukrywali, że są żądni nowych znajomości. Oglądaliście?

Pierwszy odcinek nowego sezonu "Sanatorium miłości": "Może jeszcze powiesz, że NA SEKS PÓJDZIEMY OD RAZU?"
(East News)
bEDoKrsl

Prowadzony przez Martę Manowską program Sanatorium miłości od razu skradł serca widzów. Show, w którym single po 60. szukają drugiej połówki doczekał się właśnie kolejnego sezonu. Wśród tych, których będziemy mogli oglądać w najbliższych tygodniach znaleźli się: Wiesława, Stenia, Barbara, Bożena, Halina, Iwona, Adam, Waldemar, Władysław, Wojtek i Gerard.

bEDoKrsn

W pierwszym odcinku żeńska część uczestników udowodniła, że wręcz nie może doczekać się spotkania z potencjalnymi nowymi partnerami:

Gdzie te chłopy!? - krzyczały od progu kobiety.

Gdy prowadząca oznajmiła im, że zabiera ich na speed dating, mogła liczyć na bezpośredni komentarz Wiesi:

Może powiesz jeszcze, że na seks pójdziemy od razu? - dopytywała.

bEDoKrst

Choć nie doszło do tego, co przewidywała jedna z bezpośrednich uczestniczek, wszyscy mieli okazję poznać się przy restauracyjnych stolikach. Dla niektórych ten pierwszy moment zdawał się być wyjątkowo ważny:

Od razu muszę ocenić czy burak. Bo brukiew to jeszcze można przerobić - mówiła jeszcze przed poznaniem seniorów Wiesia.

Podczas pierwszej pogawędki jedna z kobiet wyznała smutno: Samotność to najgorsza choroba.

Żona dowiedziała się, że ma raka. Do dziś trudno bez niej żyć - wspominał inny uczestnik.

bEDoKrsu

Następnie doszło do losowania pokoi i pierwszych komentarzy na temat nowo poznanych kolegów i koleżanek. Podczas rozmowy męska część uczestników zdawała się być oczarowana kobietami:

Nie sądziłem, że takie fajne babki tu przyjadą - zachwycał się jeden z panów.

Najpiękniejsze jest to, że tej miłości się szuka. A nawet jak się jej nie znajdzie, to samo to poszukiwanie jest fantastyczne - dodał inny.

Dalszą część miłosnych perypetii z uzdrowiska Równica w Ustroniu będziemy mogli oglądać odtąd co niedzielę o godzinie 21.15.

bEDoKrsv

Macie już swoich faworytów?

bEDoKrsw
bEDoKrsO
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(116)
Gość
2 lata temu
Szkoda mi było Adama. Każdy się krzywił jak mówił nazwę miejscowości.
Jupi
2 lata temu
Wiesia to taki Ryszard w spodnicy😁
Gość
2 lata temu
Iwona bardzo sympatyczna i atrakcyjna kobieta. Stenia to taka druga Nina. Faceci bez wyrazu.
bEDoKrsP
Passerotto
2 lata temu
Fajny program .Każdy zasługuje na miłość.Życzę wszystkim uczestnikom spotkania tej wyjątkowej osoby a nawet miloścì.Powodzenia !!!
fakt
2 lata temu
Witek, zgubiłeś jednego uczestnika! Ma na imię Władysław. Wyliczałeś tak skrzętnie, ale znowu nie wyszło!!!
Najnowsze komentarze (116)
anak
2 lata temu
Alusia mówi prawdę,sanatoria słyną z rozpusty, wiem doskonale. Byłam raz i przeżyłam szok. Teraz ten program jest co najmniej dwuznaczny, starzy ludzie wydaja sie na pośmiewisko, a TV im w tym pomaga. Ponoć żadna para sie nie związała, poprzednio też nie? Czy to o czymś nie świadczy? ZA POZNO JUZ>
anak
2 lata temu
To kto jej dzieci wychowywał, jak ona 25 lat była w Rzymie, to raz , dwa, to żadnego Włocha nie przygruchała? A tak chetnie bredzi o seksie.
Mróz
2 lata temu
Ustawiony program dla garkotłuków i imbecyli!
Kot
2 lata temu
Nie rozumiem jak można się tak kompromitowac. Widziałam kiedyś mały fragment. No, po prostu żenada i dno
grace
2 lata temu
panie w tej edycji wyjątkowo urodziwe ,Iwona złamie nie jedno serce jest bardzo ładna natomiast panowie wyjątkowi ramole nie ma w czym wybierać
ALUSIA
2 lata temu
Żenujące, że takie badziewie z amatorami można lansować w TV. TV sięgnęła dna, łajdactwo w sanatoriach znane było już w PRL ! Nie jedno małżeństwo przez takie historie się rozpadło. Propagowanie takich zachowań, jako pozytywnych jest niedopuszczalne, dla normalnego człowieka ! Czy to geriatryczne towarzystwo wzajemnej adoracji jest wyznania katolickiego, bo takie szumne deklaracje słyszy się dookoła ? To może się określi publicznie, jak ma to w zwyczaju, pójdzie do spowiedzi i przestanie grzeszyć ! To by miało jakiś sens edukacyjny.
Gryzelda
2 lata temu
Moją uwagę zwróciła jedna z uczestniczek tego programu Basia, kobieta naturalna, delikatna i bardzo sympatyczna. No i jeszcze Iwona, tylko, że zbyt sztuczne i nerwowo się śmieje. Najgorzej w mojej ocenie wypadła dzidzia piernik pseudo artystka tańcząca w miniówce, chcąca za wszelką cenę zwrócić uwagę na siebie.
Ktoś
2 lata temu
Kobitki niczego sobie, no może poza jednym wyjątkiem.Chłopaki na razie bez wyrazu,ale dajmy im szansę niech się rozkręcą
bEDoKrsH
Pipi
2 lata temu
Ta gruba Wiesława, bardzo toksyczna i męcząca tym ciągłym gadaniem i niezadowoleniem. Bardzo nieatrakcyjna, a do tego sposób bycia nieznośny. Okropna persona
Protezka
2 lata temu
Julka trzeci raz ząbki nie rosną więc i Ty swoich wiecznie mieć nie będziesz
Julka
2 lata temu
Ta Iwonka ładna jest, z daleka na 50 wygląda z bliska już 60,ta Stenia na siłę śmieje się i razi sztucznymi zębami, zresztą większość razi bielą nie swoich zebow
Lgbt
2 lata temu
Co kolejny syf dla idiotow i Monowskiej żeby kasy natrzepalła.
Wersal
2 lata temu
Widać, słychać i czuć, że te programy są robione dla tych z nizin społecznych i zachwycają się nimi tylko i wyłącznie same dna intelektualne.
Dagmara
2 lata temu
Ci co talk hejtują nawet nie dożyją ich wieku nie ma takiej opcji po tym żarciu zatrutym chemią powietrzu no i sam jad was zatruje a po tych botoksach to wam tak gęby za 5 lat powykrzywia że sami się nie poznacie
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEDoKrtA
bEDoKrtB
bEDoKrtC
bEDoKrtD
bEDoKrtE
bEDoKrtj