Trwa ładowanie...
Przejdź na
Witek
|

Pierwszy odcinek nowego sezonu "Sanatorium miłości": "Może jeszcze powiesz, że NA SEKS PÓJDZIEMY OD RAZU?"

116
Podziel się

Uczestnicy nie ukrywali, że są żądni nowych znajomości. Oglądaliście?

Pierwszy odcinek nowego sezonu "Sanatorium miłości": "Może jeszcze powiesz, że NA SEKS PÓJDZIEMY OD RAZU?"
(East News)
bDzmiePp

Prowadzony przez Martę Manowską program Sanatorium miłości od razu skradł serca widzów. Show, w którym single po 60. szukają drugiej połówki doczekał się właśnie kolejnego sezonu. Wśród tych, których będziemy mogli oglądać w najbliższych tygodniach znaleźli się: Wiesława, Stenia, Barbara, Bożena, Halina, Iwona, Adam, Waldemar, Władysław, Wojtek i Gerard.

bDzmiePr

W pierwszym odcinku żeńska część uczestników udowodniła, że wręcz nie może doczekać się spotkania z potencjalnymi nowymi partnerami:

Gdzie te chłopy!? - krzyczały od progu kobiety.

Gdy prowadząca oznajmiła im, że zabiera ich na speed dating, mogła liczyć na bezpośredni komentarz Wiesi:

Może powiesz jeszcze, że na seks pójdziemy od razu? - dopytywała.

bDzmiePx

Choć nie doszło do tego, co przewidywała jedna z bezpośrednich uczestniczek, wszyscy mieli okazję poznać się przy restauracyjnych stolikach. Dla niektórych ten pierwszy moment zdawał się być wyjątkowo ważny:

Od razu muszę ocenić czy burak. Bo brukiew to jeszcze można przerobić - mówiła jeszcze przed poznaniem seniorów Wiesia.

Podczas pierwszej pogawędki jedna z kobiet wyznała smutno: Samotność to najgorsza choroba.

Żona dowiedziała się, że ma raka. Do dziś trudno bez niej żyć - wspominał inny uczestnik.

bDzmiePy

Następnie doszło do losowania pokoi i pierwszych komentarzy na temat nowo poznanych kolegów i koleżanek. Podczas rozmowy męska część uczestników zdawała się być oczarowana kobietami:

Nie sądziłem, że takie fajne babki tu przyjadą - zachwycał się jeden z panów.

Najpiękniejsze jest to, że tej miłości się szuka. A nawet jak się jej nie znajdzie, to samo to poszukiwanie jest fantastyczne - dodał inny.

Dalszą część miłosnych perypetii z uzdrowiska Równica w Ustroniu będziemy mogli oglądać odtąd co niedzielę o godzinie 21.15.

bDzmiePz

Macie już swoich faworytów?

bDzmiePA
bDzmiePS
KOMENTARZE
(116)
Gość
rok temu
Szkoda mi było Adama. Każdy się krzywił jak mówił nazwę miejscowości.
Jupi
rok temu
Wiesia to taki Ryszard w spodnicy😁
Gość
rok temu
Iwona bardzo sympatyczna i atrakcyjna kobieta. Stenia to taka druga Nina. Faceci bez wyrazu.
bDzmiePT
Passerotto
rok temu
Fajny program .Każdy zasługuje na miłość.Życzę wszystkim uczestnikom spotkania tej wyjątkowej osoby a nawet miloścì.Powodzenia !!!
fakt
rok temu
Witek, zgubiłeś jednego uczestnika! Ma na imię Władysław. Wyliczałeś tak skrzętnie, ale znowu nie wyszło!!!
Najnowsze komentarze (116)
anak
12 miesięcy temu
Alusia mówi prawdę,sanatoria słyną z rozpusty, wiem doskonale. Byłam raz i przeżyłam szok. Teraz ten program jest co najmniej dwuznaczny, starzy ludzie wydaja sie na pośmiewisko, a TV im w tym pomaga. Ponoć żadna para sie nie związała, poprzednio też nie? Czy to o czymś nie świadczy? ZA POZNO JUZ>
anak
12 miesięcy temu
To kto jej dzieci wychowywał, jak ona 25 lat była w Rzymie, to raz , dwa, to żadnego Włocha nie przygruchała? A tak chetnie bredzi o seksie.
Mróz
rok temu
Ustawiony program dla garkotłuków i imbecyli!
Kot
rok temu
Nie rozumiem jak można się tak kompromitowac. Widziałam kiedyś mały fragment. No, po prostu żenada i dno
grace
rok temu
panie w tej edycji wyjątkowo urodziwe ,Iwona złamie nie jedno serce jest bardzo ładna natomiast panowie wyjątkowi ramole nie ma w czym wybierać
ALUSIA
rok temu
Żenujące, że takie badziewie z amatorami można lansować w TV. TV sięgnęła dna, łajdactwo w sanatoriach znane było już w PRL ! Nie jedno małżeństwo przez takie historie się rozpadło. Propagowanie takich zachowań, jako pozytywnych jest niedopuszczalne, dla normalnego człowieka ! Czy to geriatryczne towarzystwo wzajemnej adoracji jest wyznania katolickiego, bo takie szumne deklaracje słyszy się dookoła ? To może się określi publicznie, jak ma to w zwyczaju, pójdzie do spowiedzi i przestanie grzeszyć ! To by miało jakiś sens edukacyjny.
Gryzelda
rok temu
Moją uwagę zwróciła jedna z uczestniczek tego programu Basia, kobieta naturalna, delikatna i bardzo sympatyczna. No i jeszcze Iwona, tylko, że zbyt sztuczne i nerwowo się śmieje. Najgorzej w mojej ocenie wypadła dzidzia piernik pseudo artystka tańcząca w miniówce, chcąca za wszelką cenę zwrócić uwagę na siebie.
Ktoś
rok temu
Kobitki niczego sobie, no może poza jednym wyjątkiem.Chłopaki na razie bez wyrazu,ale dajmy im szansę niech się rozkręcą
bDzmiePL
Pipi
rok temu
Ta gruba Wiesława, bardzo toksyczna i męcząca tym ciągłym gadaniem i niezadowoleniem. Bardzo nieatrakcyjna, a do tego sposób bycia nieznośny. Okropna persona
Protezka
rok temu
Julka trzeci raz ząbki nie rosną więc i Ty swoich wiecznie mieć nie będziesz
Julka
rok temu
Ta Iwonka ładna jest, z daleka na 50 wygląda z bliska już 60,ta Stenia na siłę śmieje się i razi sztucznymi zębami, zresztą większość razi bielą nie swoich zebow
Lgbt
rok temu
Co kolejny syf dla idiotow i Monowskiej żeby kasy natrzepalła.
Wersal
rok temu
Widać, słychać i czuć, że te programy są robione dla tych z nizin społecznych i zachwycają się nimi tylko i wyłącznie same dna intelektualne.
Dagmara
rok temu
Ci co talk hejtują nawet nie dożyją ich wieku nie ma takiej opcji po tym żarciu zatrutym chemią powietrzu no i sam jad was zatruje a po tych botoksach to wam tak gęby za 5 lat powykrzywia że sami się nie poznacie
...
Następna strona
bDzmieQn