Trwa ładowanie...
Kubuś
Kubuś
|
aktualizacja

Karolina Pisarek o swoich zarobkach. Padły konkretne stawki

W rozmowie z Pudelkiem Karolina Pisarek-Salla otworzyła się na temat pracy w modelingu i na Instagramie. Modelka i influencerka nie ukrywa tego, że pieniądze, które zarabia teraz, są znacznie większe niż te z początku kariery. Karolina podała konkretne stawki i wróciła pamięcią do słynnej afery kopertowej. Przy okazji skomentowała aferę ze swoją byłą menadżerką w roli głównej. Planuje dłuższą wypowiedź na ten temat? Szczegóły w wideo.

KOMENTARZE
(45)
Oli
miesiąc temu
Ona jest przereklamowana. Taka kariera robiona na siłę. Łapie się wszystkiego, ale w tym wszystkim jest albo średnia albo słaba.
❗️❗️❗️❗️
miesiąc temu
Zauważyliście jakie infu stały się pretensjonalne? W jaki sposób odzywają się do swoich obserwatorów, dzięki którym maja w y m a r z o n e lajtowe życie, wszystko za darmo - ba, dostają za to gruby hajs zupełnie nieadekwatny do włożonej pracy. Co za świat. Słucham i niedowierzam. Robię unfollow, bo to już się robi kpina
cała_prawda
miesiąc temu
ta dziennikarka ma bardzo irytujący głos....
Żywa wszama
miesiąc temu
To dziewczę ma uśmiech rekina i te poliki, specyficzny i niefortunny układ twarzy, podobny ma Juleczka W. Kiedyś moi koledzy określali to mianem "żywej wszamy". Jest odpychająca.
Kasia1985
miesiąc temu
Zmanierowana okropnie
Najnowsze komentarze (45)
Hol
miesiąc temu
Nie rozumiem jej fenomenu.
Edek
miesiąc temu
Nie mówi się "byłOŁ menadżerKOŁ", tylko "byłĄ menadżerkĄ". "Ą" jest samogłoskĄ dźwięcznĄ nosowĄ, Pani Redaktor.
Xxxxx
miesiąc temu
Roger Roger bla bla
Jasiu
miesiąc temu
Śliczna jest, naprawdę piękna
Olek
miesiąc temu
Jest ładna i bogata, to fakt. Ale jest rzecz, której nigdy się nie kupi. A mianowicie klasy. Widzę ciągle artykuły o niej, ale jedyne o czym w nich mówi to pieniądze. Niech ktoś jej powie, że chwalenie się zarobkami i ciągłe gadanie o kasie to przejaw jej braku.
Zmartwychwsta...
miesiąc temu
To ona żyje?. Parę miesięcy temu była śmiertelnie chora że nawet w tańcu z rozgwiazdami tańczyła leżąc na wersalce ledwie ruszając nogami
....
miesiąc temu
Jak można z rozpaczy, wyżywać się na tych, którzy wygrali na loterii genowej? To, że wy nie wygraliście i musicie się całe życie męczyć z waszym wyglądem, to przecież nie jest wina tych, które wygrały. Co te piękne zawiniły, że wy urodziliście się tacy? NIC. Dobry człowiek by innych nie gnoił z zawiści, że ten drugi ładniejszy i ma lepsze życie. Naprawdę wasza postawa jest straszna. Wasze serca i dusze są brudne. Nie tyczy się to tylko Pisarek, ale każdej innej kobiety obdarzonej urodą. Piękne kobiety obrażane są przez: 1. facetów, którzy mają kompleksy, którzy wiedzą, że u pięknych nie mają żadnych szans i z wkurzenia wyzywają je, nocami marząc by taka leżała obok nich, no ale cóż, nie ta liga. 2. Kobiety, które same urodą nie grzeszą, są brzydkie, często grube, zaniedbane, przegrane, bez powodzenia. Jedyną formą ulżenia sobie w swym nieszczęściu, jest obsmarowanie anonimowo pięknych kobiet w necie. Tylko tyle mogą. Na chwilę jest ulga, a potem patrzą w lustro i nie dość, że widzą brzydką osobę to jeszcze o złym charakterze. Nie ma dla was ratunku, może jedynie terapia, ale i to też nie zawsze pomoże jak pacjent jest po prostu złym człowiekiem. Zastanówcie się nad sobą. Czy warto, oprócz tego, że jesteście nieatrakcyjni, być również złym? Zawsze warto być dobrym, mimo wszystko. Przecież to, że obrazicie piękne urody wam nie doda, a im nie odbierze. One nadal będą piękne, bo takie się urodziły, ale wy nad paskudnym charakterem możecie zawsze popracować.
😂😂😂
miesiąc temu
A gdzie ona to niby zarabia?
o wicie ?
miesiąc temu
Musi być bardzo droga.
Universe
miesiąc temu
Dziewczyna jest piękna. Intelektu i charakteru nie oceniam, bo nie znam, ale buzię ma śliczną. Jak czytam, że dla niektórych jest średnia albo jest jak jakaś "żywa wszama" (btw co za kretyńskie i prostackie określenie, rodem wyjęte z marginesu społecznego), to zastanawiam się jak brzydcy wizualnie muszą być autorzy tych komentarzy. Tacy zawsze jakimś cudem znajdują skazy na tych, którzy wygrali na loterii genowej. Typowe. Zazdrość, zawiść i chamstwo. 100% z was bez zastanowienia, gdyby miała możliwość, zamiany swej mo**y na jej piękna twarz, zrobiłaby to, ale tu, żeby sobie ulżyć i poczuć się lepiej obrażają ją. Musicie mieć paskudne życie, w sumie współczuję. Brzydcy mają ciężko w życiu.
Anna
miesiąc temu
Bardzo ładna i inteligentna osoba.
Nel
miesiąc temu
Głupiutka, ale bardzo ładna dziewczyna
Obserwator
miesiąc temu
A kto to jest? Pisarek - to chyba coś pisze?
Gosc
miesiąc temu
Ta !jasne ,akurat w to wierzymy !