Trwa ładowanie...
Unicorn
|

Pociąg, przychodnia i salon z płytkami. Gdzie poznały się znane pary? Anna i Robert Lewandowscy, Grażyna Torbicka z mężem, Edyta i Cezary Pazurowie (ZDJĘCIA)

79
79
Podziel się

Wiele związków polskiego show biznesu zaczęło się w dość nieoczywistych miejscach. Zobaczcie, gdzie doszło do pierwszego spotkania Anny i Roberta Lewandowskich, Edyty i Cezary Pazurów czy Agaty i Piotra Rubików.

1
 / 14
Pociąg, przychodnia i salon z płytkami. Gdzie poznały się znane pary? Anna i Robert Lewandowscy, Grażyna Torbicka z mężem, Edyta i Cezary Pazurowie (ZDJĘCIA)
Pociąg, przychodnia i salon z płytkami. Gdzie poznały się znane pary? Anna i Robert Lewandowscy, Grażyna Torbicka z mężem, Edyta i Cezary Pazurowie (ZDJĘCIA)
Gdzie poznały się pary polskiego show biznesu? (AKPA, Instagram)
0
0

Wiele związków w świecie polskiego show biznesu miało dość intrygujące początki. Niektóre uczucia rozkwitały na planie filmowym czy rozpoczynały się od spotkania na czerwonym dywanie. Niektóre gwiazdy rodzimych mediów znalazły jednak miłość z dala od blasku fleszy.

Anna Lewandowska po raz pierwszy spotkała na przykład Roberta na Mazurach, a Radosław Majdan zagadał do Małgorzaty Rozenek w jednym z warszawskich kin. Marta Żmuda Trzebiatowska niedawno zdradziła, że przyszłego męża Kamila Kulę poznawała aż cztery razy, a trwające ponad 40 lat małżeństwo Grażyny Torbickiej zaczęło się od wizyty w przychodni.

Wielu polskich celebrytów swoich partnerów spotkało w dość niespodziewanych miejscach. W przypadku jednej ze znanych par wszystko zaczęło się podczas konkursu piękności, inna zaś ucięła sobie pierwszą pogawędkę w salonie z luksusowym wyposażeniem łazienek. Nie sposób też zapomnieć o słynnym już spotkaniu w wagonie restauracyjnym PKP.

Zobaczcie, gdzie poznały się znane pary polskiego show biznesu.

2
 / 14
Anna Lewandowska i Robert Lewandowski

Annę i Roberta Lewandowskich połączyła miłość do sportu. Para poznała się w 2007 roku na obozie studentów Akademii Wychowania Fizycznego na Mazurach. Jak przyznała Lewa podczas wspólnego wywiadu dla "Vivy" początek jej znajomości z przyszłym mężem był nie tylko dość zabawny, lecz również pełen zbiegów okoliczności.

Nasze pierwsze spotkanie było zabawne. Robert myślał, że gram w tenisa albo tańczę w balecie. Kiedy się dowiedział, że trenuję karate, z początku nie uwierzył. Powiedział mi, że ma na imię Andrzej. Umówiliśmy się w kawiarence przy Chmielnej. I okazało się, że ćwiczymy w tym samym miejscu - wspominała Ania w 2014 roku.

3
 / 14
Marta Żmuda Trzebiatowska i Kamil Kula

Marta Żmuda Trzebiatowska i Kamil Kula są małżeństwem od 2015 roku i wspólnie wychowują dwójkę pociech. Para aktorów poznała się podczas występów w warszawskim Teatrze Kwadrat. Niedawno, goszcząc w programie Radia Złote Przeboje "Najlepszy weekend", Żmuda Trzebiatowska opowiedziała nieco dokładniej o początkach znajomości z ukochanym. Okazuje się, że małżonkowie poznawali się aż cztery razy, co niestety sama aktorka niezbyt dobrze pamięta.

Ja mojego męża poznawałam cztery razy, dopiero za czwartym razem go zapamiętałam. A on wszystkie te poprzednie razy pamięta i już za czwartym pomyślał o mnie, że jestem nieźle zadufana i nie będzie mi się po raz czwarty przedstawiał (...). On jest w stanie mi udowodnić wszystkie te trzy poprzednie razy, nie mogę się wyprzeć. Wręcz jeden jest zarejestrowany, bo zagraliśmy razem w serialu w jednym odcinku, w jednej scenie! - powiedziała w rozmowie z Odetą Moro.

4
 / 14
Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan poznali się w 2013 roku podczas premiery filmu "Mój biegun" w kinie w warszawskich Złotych Tarasach. To piłkarz postanowił zrobić pierwszy krok i poprosił Perfekcyjną o numer telefonu.

Podszedł do mnie, zaczęliśmy rozmawiać i zauważyłam, że zaczęli podchodzić fotoreporterzy. Ja mu wtedy powiedziałam: "Radosław, nie podchodź do mnie, bo za chwilę będziesz moim trzecim mężem", a on do mnie: "Dobra, ja też miałem dwie żony, więc do trzech razy sztuka" - wspominała Rozenek w programie "Kobiecym okiem".

W 2016 roku Rozenek i Majdan wzięli ślub. Dziś małżonkowie wychowują razem małego Henia oraz dwóch synów z małżeństwa Małgosi z Jackiem Rozenkiem.

5
 / 14
Sara Boruc i Artur Boruc

Jak zdradziła Sara Boruc w niedawnej rozmowie z Pudelkiem, przyszłego męża poznała w warszawskim klubie, gdzie imprezowała wraz z siostrą. Co ciekawe znajomość Boruców rozpoczęła się od słownej przepychanki.

Zahaczył mnie barkiem. Nie powiedział "przepraszam", ani nic, i trochę mu tam nawciskałam, jak to ja. Artur się zaczął z tego śmiać i wywiązała się między nami jakaś rozmowa. Oboje byliśmy pod wpływem i nawet jakoś go w sumie nie pamiętałam dobrze - wspominała Sara w rozmowie z Michałem Dziedzicem.

Na zakończenie wieczoru celebrytka wzięła od piłkarza numer telefonu. Po kilku miesiącach telefonicznych rozmów między parą doszło do ponownego spotkania.

6
 / 14
Grażyna Torbicka i Adam Torbicki

Grażyna i Adam Torbiccy są szczęśliwym małżeństwem od ponad 40 lat. Ich związek rozpoczął się dość nietypowo, para poznała się bowiem w przychodni. Dziennikarka udała się do gabinetu ojca swojego przyszłego męża, by wykonać badania niezbędne do uzyskania prawa jazdy. Jak wspominała na łamach "Vivy", przyszły teść uznał, że jej serce wymaga dalszej diagnostyki i umówił ją na wizytę u swojego syna, kardiologa Adama Torbickiego. Choć początkowo Torbicka była oburzona, że skierowano ją na badania do młodego lekarza, wkrótce ponownie spotkała się z przyszłym mężem.

Po latach w rozmowie z "Galą" dziennikarka żartowała, że ukochany skutecznie uleczył jej serce.

A właściwie to powiedziałabym raczej, że on mi to serce zainfekował - mówiła.

7
 / 14
Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski

Można chyba śmiało stwierdzić, że uczucie Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego rozkwitło dzięki Telewizji Polskiej. Para poznała się w 2019 roku na planie reaktywowanego programu "Czar par". Maciej prowadził wówczas show, Katarzyna Cichopek wystąpiła w nim natomiast w roli jurorki wraz z ówczesnym mężem Marcinem Hakielem. W 2020 roku "Kurzopki" zaczęły wspólnie prowadzić "Pytanie na śniadanie" i reszta jest już historią.

8
 / 14
Edyta Pazura i Cezary Pazura

Historia początku miłości Edyty i Cezarego Pazurów jest chyba jedną z najsłynniejszych w polskim show biznesie. Małżonkowie poznali się bowiem w 2007 roku w pociągu PKP relacji Warszawa - Kraków. Edyta była wówczas studentką i pracowała w wagonie restauracyjnym, do którego aktor wybrał się na śniadanie podczas podróży. Jak wspominał Pazura w swojej biografii "Byłbym zapomniał", przyszła ukochana zwróciła jego uwagę, gdy pałaszował jajecznicę.

Ostatni dzień maja 2007. Do WARSU wszedłem o szóstej rano. Nieprzytomny, ale nie na tyle, żeby nie zauważyć blondynki w białej bluzeczce z kołnierzykiem. Stała sobie spokojnie: wyprostowana, wysoka, skromna, zgrabna jak cholera - opisywał pierwsze wrażenia na widok Edyty w swojej książce.

Dziś Pazurowie wychowują trójkę pociech. W maju świętowali natomiast 13. rocznicę ślubu.

9
 / 14
Agata Rubik i Piotr Rubik

Agata i Piotr Rubikowie poznali się w 2005 roku podczas konkursu Miss Polonia. Piotr przygotowywał wówczas oprawę muzyczną wydarzenia, Agata (jeszcze Paskudzka) była natomiast jedną z uczestniczek konkursu. Jak wspominał muzyk w programie Izabeli Janachowskiej, przyszła żona od razu wpadła mu w oko.

Było bardzo dużo fajnych dziewczyn, a mimo to ja od razu zauważyłem tylko Agatę. Tylko ją widziałem (...) - zdradził.

Podczas robienia wspólnego zdjęcia, powiedział, że chciałby mi potem coś powiedzieć, ale tak, żeby nikt nie słyszał (...) Sens był taki, że nieważne co się wydarzy jutro podczas finału, ty tu jesteś najpiękniejsza i będę grał tylko dla ciebie. Od razu obrosłam w piórka - mówiła o pierwszym spotkaniu z mężem Agata.

Dziś Rubikowie są już 14 lat po ślubie i wspólnie wychowują dwie córki.

10
 / 14
Małgorzata Kożuchowska i Bartłomiej Wróblewski

Małgorzata Kożuchowska i Bartłomiej Wróblewski są małżeństwem od 2008 roku, od 2014 wspólnie wychowują natomiast syna Jana Franciszka. Do pierwszego spotkania przyszłych małżonków doszło, gdy oboje lecieli do Rzymu, by pożegnać Jana Pawła II. Wróblewski dostrzegł aktorkę już w autobusie transportującym ich do samolotu i był nią kompletnie oczarowany, ostatecznie podczas lotu między przyszłymi małżonkami nie wywiązała się rozmowa. Później Wróblewski ponownie ujrzał aktorkę, będąc już w Rzymie. Niestety nie odważył się do niej podejść.

Później Wróblewski zaczął regularnie chodzić na spektakle z udziałem Kożuchowskiej, za każdym razem zostawiając dla aktorki bukiet kwiatów. W końcu przyszły mąż Małgosi postanowił napisać do niej list, do którego dołączył bilet z lotu do Rzymu. Ostatecznie para spotkała się po jednym ze spektakli Kożuchowskiej, następnego dnia przyszli małżonkowie umówili się zaś na Starym Mieście.

11
 / 14
Małgorzata Socha i Krzysztof Wiśniewski

Małgorzata Socha przyszłego męża poznała na plaży w Darłówku. Aktorka miała wówczas 16 lat i wraz z rodzicami przebywała w nadbałtyckiej miejscowości na wakacjach. Starszy o trzy lata Wiśniewski pracował natomiast na plaży jako ratownik. Wakacyjna miłość pary później rozkwitała na odległość - Socha mieszkała w Warszawie, jej ukochany zaś rezydował w Pile, później w związku ze studiami wyjechał zaś do Poznania. Po 12 latach związku Socha i jej ukochany stanęli na ślubnym kobiercu i dziś są rodzicami trójki dzieci.

12
 / 14
Celia Januat i Grzegorz Krychowiak

Grzegorz Krychowiak poznał ukochaną w jej rodzinnym mieście Bordeaux. Celia studiowała wówczas marketing i zarządzanie, jednocześnie pracując jako praktykantka w salonie firmy z "luksusowym wyposażeniem łazienek". Do pierwszego spotkania przyszłych małżonków doszło, gdy piłkarz wybrał się do wspomnianego sklepu, by kupić płytki. Jak wspominała Celia w 2018 roku w rozmowie z "Vivą", Krychowiak od razu zrobił na niej wrażenie, tak więc błyskawicznie podjęła próbę zwrócenie na siebie jego uwagi. Jej starania przyniosły zamierzony efekt i piłkarz wkrótce zagadał do przyszłej ukochanej.

Ogromnie spodobał mi się jego akcent. Uwiódł mnie tym, jak mówi. I swoim uśmiechem - zdradziła "Vivie".

Kiedy ją zobaczyłem, pomyślałem, że jest atrakcyjna i wysoka (...). Zaczarowała mnie jej otwartość, życzliwość i sposób rozmowy, bardzo zalotny. Po kilku minutach poprosiłem o numer telefonu. Zadzwoniłem na drugi dzień - dodał Krychowiak.

13
 / 14
Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor po raz pierwszy spotkali się na planie serialu "M jak miłość", w którym aktorka grała wówczas postać Małgosi Mostowiak. Dowbor odwiedził wówczas miejsce zdjęć do produkcji, by nagrywać kulisy jej powstawania. Jak wspominał prezenter podczas jednego z odcinków "Domówki u Dowborów", początkowo przyszła żona nie zrobiła na nim najlepszego wrażenia.

Przyjechałem na zdjęcia tak, jak byłem umówiony. Siedziała tam taka naburmuszona blondyna wieśniara, czyli ty. I mówi: "Spóźniłeś się. Długo musimy tu czekać?" - relacjonował w programie.

Naburmuszona wieśniara? Jesteś jedynym dziennikarzem w historii, na którego poczekałam dwie godziny - odpowiedziała mu Koroniewska.

Ostatecznie jednak między aktorką i dziennikarzem zaiskrzyło.

Nagrywaliśmy ten wywiad chyba z 2 godziny, bo nie mogliśmy się skupić. Przyznaj, coś zaiskrzyłomówił do żony Dowbor.

14
 / 14
Maria Szafirska i Krystian Wieczorek

Na planie "M jak miłość" narodziła się także miłość Krystiana Wieczorka i Marii Szafirskiej. W "Pytaniu na śniadanie" aktor wyznał, że młodsza o 17 lat ukochana oczarowała go od pierwszego wejrzenia i gdy tylko ją poznał, wiedział, iż są sobie pisani. W 2016 roku para wzięła ślub, dwa lata później powitała zaś na świecie córkę Anielę.

KOMENTARZE
(79)
Ciekawe dlacz...
3 tyg. temu
Pazurowie są teraz sympatyczną parą. Ale tylko pomyślcie. Ona miała 18 lat, a on w tym momencie jakieś 44. Ona była w wieku jego nastoletniej córki, a on i tak się nią zainteresował. W głowie mi się to nie mieści. Mam 38 lat i 18-letni chłopcy wzbudzają we mnie raczej macierzyńką troskę, a nie zainteresowanie damsko-męskie. Pamiętam Edytę w 2007 i myślałam o niej wtedy, że jest bardzo dziecinna. Według mnie Pazura zaimponował jej sławą, pieniędzmi i poczuciem humoru. Wierze, ze się spodobał. Ale ona? Dla niego taka dzidzia. Wyglądała jak dziecko, chudziutka jak szczypiorek. Jakoś trudno uwierzyć w jego dobre intencje. A mimo to im wyszło.
gosc
3 tyg. temu
i poczuł do niej pociąg w pociągu
Gość
3 tyg. temu
Nie sądzicie, że Jarosław Kaczyński powinien znaleźć sobie dziewczynę? Zarządza dużym krajem, a przewlekła samotność rozkojarza, frustruje i nie sprzyja podejmowaniu właściwych decyzji.
Żaba
3 tyg. temu
Co Anka robiła na obozie studentów AWF że Robercik myślał xd 🤣🤣 że tańczy w balecie taki wyjątkowo bystry czy Ann ponosi fantazja
Poeta
3 tyg. temu
Czytam to, że Radosław wyrwało Gosię na kinomana czyli on w kinie a ona sama!
Najnowsze komentarze (79)
ewa
2 tyg. temu
Pazerność Sochy nie zna granic. W ostatniej reklamie występuje z całą rodziną. Wszystko na sprzedaż.
Aga
2 tyg. temu
Małgosia Socha rodzinna mądra kobieta i Trzebiatowska też Ok
Stachurska 😂
2 tyg. temu
Lewandowski sam mówił w jednym z wywiadów ze Anna na początku nie za bardzo chciała z nim być 😂😂😂😂😂🤔 ciekawe co się zmieniło.
Click
3 tyg. temu
A ja pamietam ze w ktoryms z artykulow chyba w Gali wiele lat temu bylo napisane ze Socha poznala swojego meza dzieki bratu
resztadramat
3 tyg. temu
miłość Sochy i Wiśniewskiego mnie wzrusza najbardziej
gość
3 tyg. temu
"Anna Lewandowska po raz pierwszy spotkała na przykład Roberta...." popracujcie nad budową zdań bo to brzmi jakby na przykład Roberta spotkała na Mazurach a jakiegoś innego gdzie indziej
Gość
3 tyg. temu
Mnie facet też powiedział że ma na imię Łukasz a na prawdę był Marcinem. I wiecie co? Dałam sobie z nim spokój od razu bo skoro zaczyna od kłamstwa znajomość to zawsze będzie później kłamał. Nie mówię że każdy taki jest, ale ja już zaufania nie mam do takiej osoby. Zresztą po co to robić? Mamy imię jakie mamy nie należy się wstydzić
Gaga
3 tyg. temu
Jeżu ludzie widziałam ostatnio reklamę tv apartu, jak to Socha z cała rodzina sięga dna za kilkaset tys. i się przeraziłam. Jęk córka - Omen.
Hhahaha
3 tyg. temu
Dowbor na początku nie miał najlepszego zdania o swojej przyszłej żonie .... hahahha później tez nie , skoro ja zdradził xD
Retka
3 tyg. temu
Fajne historię, fajny artykuł:)
Ja.
3 tyg. temu
A kogo to wszystko obchodzi nie macie co robic to tak wuciagacie flaki z olejem to juz sie chore robi caly czas tylko jak nie Lewandowska to Rozenek to Cichopek to Rodowicz tylko jak sie nie chwala to narzekaja i tak wkolo .
Pytaczka
3 tyg. temu
W jakim celu Robert Lewandowski nie podał swojego prawdziwego imienia? Jakieś dziwne czasy, żona Zenka Martyniuka też nie przedstawiła się przy pierwszym spotkaniu prawdziwym imieniem, pytam po co ludzie wymyślają takie głupoty? To nie jest ani zabawne, ani pomysłowe...
Pudle
3 tyg. temu
Ten (lub bliźniaczy) artykuł dajecie co miesiąc. Trochę polotu.
Marzena
3 tyg. temu
Ciekawa jestem czy doczekam kiedyś czasów gdy ludzie nie będą wszystkiego i wszystkich krytykować... Pod każdym artykułem tylko jad się wylewa
...
Następna strona
TOP10 - najpopularniejsze galerie
10.

Kulisy urodzinowej gali Polsatu: Edward Miszczak z Anną Cieślak, Izabela Janachowska z mężem i bentleyem, zmarznięta Joanna Przetakiewicz (ZDJĘCIA)

Wydarzenia zza kulis wtorkowej imprezy Polsatu okazały się równie ciekawe, co wydarzenia rozgrywające się na scenie Teatru Wielkiego. Która para wyglądała najlepiej?
9.

Nowe twarze Khloe Kardashian i Shanii Twain oraz Heidi Klum w białych kozaczkach brylują na People's Choice Awards (ZDJĘCIA)

We wtorek w Santa Monica odbyła się uroczysta gala People's Choice Awards. Która z gwiazd wypadła najlepiej na ściance, a która z nich zaliczyła modową wpadkę? Co poniektóre zafundowały sobie nie tylko nowe kreacje, ale również twarze.
8.

AMORY Julii Wieniawy i Nikodema Rozbickiego na gali Polsatu: śmiechy, całusy, przytulenia... Zapomnieli już, że się rozstali? (ZDJĘCIA)

Mimo ogłoszenia rozstania przed paroma tygodniami Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki znakomicie bawili się w swoim towarzystwie na wtorkowej gali. Niegdysiejsi zakochani darzyli się czułością jak gdyby nigdy nic. Nadążacie jeszcze?
7.

Gwiazdy tłumnie ściągają na Wielką Galę Jubileuszową Polsatu: Krzysztof Ibisz, Karolina Gilon, Marcelina Zawadzka, Aleksandra Szwed... (DUŻO ZDJĘĆ)

Największe nazwiska związane z rodziną Polsatu zjechały się we wtorkowy wieczór do Teatru Wielkiego w Warszawie, by świętować 30-lecie stacji. Kto zaprezentował się najlepiej? Karolina Gilon, Paulina Sykut-Jeżyna czy może Joanna Horodyńska?
6.

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski posyłają sobie rozmarzone spojrzenia przed studiem "Pytania na Śniadanie" (ZDJĘCIA)

Nawet po kilku godzinach wspólnej pracy od samego rana Katarzyna Cichopek wciąż nie mogła oderwać wzroku od swojego narzeczonego, Macieja Kurzajewskiego. Taka miłość się nie zdarza?
5.

Tak urządziła swój dom Anna Czartoryska: ogromny ogród, sporych rozmiarów garderoba i drewniane schody w stylu amerykańskim (ZDJĘCIA)

Anna Czartoryska razem z mężem od kilku miesięcy cieszą się domowym ciepłem w nowej willi. Nie znajdziemy w niej jednak przepychu i wyszukanych dodatków. Aktorka postanowiła na prostotę i klasykę.
4.

Tłum gwiazd na British Fashion Awards 2022: Błyszcząca Naomi Campbell, roznegliżowana Rita Ora i Lila Moss w przezroczystej kreacji (ZDJĘCIA)

W poniedziałkowy wieczór tłum gwiazd przybył do Royal Albert Hall w Londynie, by zaprezentować swoje wymyślne kreacje na czerwonym dywanie. Nie zabrakło między innymi Naomi Campbell, Rity Ory czy córki Kate Moss, która najwyraźniej podąża śladami sławnej matki. Kto prezentował się najlepiej?
3.

Gwiazdy wdzięczą się do zdjęć na evencie marki suplementów: Maja Sablewska, Katarzyna Warnke, Marietta Żukowska (ZDJĘCIA)

Celebrytki skorzystały z zaproszenia jednej z marek i ochoczo pognały na salony. Kreacje zaprezentowały m.in. Maja Sablewska, Katarzyna Warnke i Marietta Żukowska.
2.

Paszporty, gorące krzesła i lista przebojów disco polo. Stacja Polsat kończy 30 lat! (DUŻO ZDJĘĆ)

Zebraliśmy dla was najważniejsze momenty w trzydziestoletniej historii stacji. "Bar" czy "Idź na całość" rozpalały emocje Polaków do czerwoności. Były też programy, o których widzowie woleliby zapomnieć.
1.

Tak polskie WAGs kibicowały biało-czerwonym w starciu z Francją: Anna Lewandowska, Marina, Marta Glik... (ZDJĘCIA)

Polska reprezentacja zakończyła zmagania na Mundialu 2022, przegrywając z Francją 1:3. W ostatnim meczu biało-czerwonych ochoczo dopingowały polskie WAGs.