Trwa ładowanie...
Przejdź na
Goss
|

Podejrzliwe Julia Wieniawa i Angelika Mucha dumają nad znikającymi sekundami podczas debaty prezydenckiej: "DOBRE LICZENIE CZASU w tej naszej telewizji"

178
Podziel się:

Celebrytka "podała dalej" post swojej znanej koleżanki, która, podobnie jak spora część internautów, zwróciła uwagę na "problemy" TVP z odmierzaniem czasu.

Podejrzliwe Julia Wieniawa i Angelika Mucha dumają nad znikającymi sekundami podczas debaty prezydenckiej: "DOBRE LICZENIE CZASU w tej naszej telewizji"
Julia Wieniawa i Angelika Mucha o zegarze w debacie TVP (ONS.pl, TVP)
bETopcdh

Pandemia koronawirusa skutecznie odcisnęła piętno na naszej codzienności. Ze złośliwym patogenem wciąż walczy większość krajów na świecie, przez co sporo wydarzeń o charakterze kulturalnym, sportowym czy politycznym musiało zejść na drugi plan. Nieco inaczej wygląda to w naszym kraju, gdzie rządzący uczynili z przeciwdziałania epidemii jedynie tło w walce o majowe wybory prezydenckie. Wielu obywateli, tych bardziej i mniej znanych, ma im to oczywiście za złe.


Zobacz: Wzburzony Maciej Stuhr uderza w Jarosława Kaczyńskiego: "Jest NARKOMANEM! Taki pęd po władzę to coś niebywałego"


Organizacja wyborów okazała się w tym roku tematem o tyle trudnym, że część osób zastanawiała się, czy w ogóle jest szansa na to, by odbyły się one w terminie. Mimo panującej w mediach dezinformacji Telewizja Polska postanowiła w środę zorganizować debatę prezydencką, w której wzięli udział wszyscy kandydaci ubiegający się o ten urząd. Wkrótce po niej internet podbiły "natchnione" wywody Stanisława Żółtka oraz utytułowanie Andrzeja Dudy "byłym prezydentem" przez Szymona Hołownię.


Przypomnijmy: Wybory 2020. Szymon Hołownia podczas debaty nazywa Andrzeja Dudę BYŁYM PREZYDENTEM


Choć TVP starała się, aby (w gruncie rzeczy dość nudna) debata odbyła się bez żadnych problemów, to nie uniknięto jednak dość poważnej wpadki. Chodzi o pojawiający się na ekranie zegar, w którym systematycznie przeskakiwały do przodu sekundy. Co prawda nie miało to podobno znaczenia co do długości czasu wypowiedzi poszczególnych kandydatów, które wciąż trwały minutę, ale wśród użytkowników mediów społecznych skutecznie zawrzało.


Swojego oburzenia nie kryli też polscy celebryci, wśród których znalazły się Julia Wieniawa i Angelika "Littlemooonster96" Mucha. W trakcie debaty największa fanka Justina Biebera słusznie zauważyła, że kandydatom "znikają" sekundy na liczniku, o czym poinformowała oczywiście swoich obserwujących na Instagramie.


Dobre liczenie czasu w tej naszej polskiej telewizji. 29, 28 i nagle 26 - ironizowała Angelika.


Post koleżanki na Instastories "podała dalej" właśnie Julia Wieniawa, która również zdawała się zaskoczona sposobem, w jaki Telewizja Polska odmierzała czas uczestnikom - bagatela - debaty o najważniejszy urząd w państwie. Ich zdanie podziela zresztą wielu dziennikarzy i publicystów, którzy byli dość zaskoczeni tym, że Telewizja Polska w ogóle dała internautom pole do spekulacji na temat ewentualnych nieuczciwych zagrywek podczas dyskusji o poglądach kandydatów.


Też to zauważyliście?

Zobacz także: "Przeskakujący licznik" w trakcie wypowiedzi uczestników debaty prezydenckiej
bETopcdj
bETopcdp
bETopcdK
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(178)
kaxik
2 lata temu
Stuhr Maciej mówią o takich jak ty w Polsce 5 klepki brak inteligencja poniżej przeciętnej twoi betonowi postkomuniści po 1990 r. totalnie przejęli władzę w kraju i doprowadzili kraj do totalnej klęski gospodarczej ale twój mózg to epoka człowieka kamienia lupanego
Monika94
2 lata temu
I słusznie zauważyły, takie rzeczy nie powinny mieć miejsca na debacie prezydenckiej
anonim
2 lata temu
też widziałam, wiele takich pomyłek było
bETopcdL
inkaa
2 lata temu
no i dobrze zauważyły
staś
2 lata temu
O matko znowu Wieńka i jakaś inna Angela 🤣🤣🤣Same pustaki.
Najnowsze komentarze (178)
Zenek
2 lata temu
Te panienki liczyć umieją?
Ktoś
2 lata temu
A zauważyliście, że Wieniawy nikt już nie zaprasza na żadne wywiady, ani Grabari ani inne portale...o co w tym wszystkim chodzi?
TROOOOOLLEEE!
2 lata temu
O matko, CO TROLLI! Ten Stuhr to jakaś wasza obsesja. Ale pamiętajcie, ujadające burki, że dla Stuhra wasze bluzgi są komplementem.
PatriotRP
2 lata temu
Ja byłem zainteresowany tym co mówią kandydaci na urząd prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej... Aż strach pomyśleć na kogo obie zagłosują skoro zamiast słuchać wolały obserwować to jak lecą sekundy. Co za ludzie, co za naród 😒😒😒
tyhuji
2 lata temu
Dość wyborów .Obie za bystrość zostaną Prezydentem .Dla czego obie ? by każda władała przez tydzień a drugi "wonny" to jazda po fryzjerach ,kosmetyczkach ,krawcowych i wyjazdy do ciepłych krajów ....Oczywiście wszystko za naszą kasę !
Anna
2 lata temu
Macie Stuhr to drama i nieporozumienie.
KAMIL
2 lata temu
Stuhr weź ty się już nie ośmiesza beztalencie mamie synek hahaha
KAMIL
2 lata temu
Maciej Stuhr to pośmiewisko w krakowie mały zakompleksiony bez talentu łosie.
bETopcdD
oglądały
2 lata temu
a coś zrozumiały czy słyszały tylko dudnienie w swoich pustych saganach?
sCeptyk
2 lata temu
Przepraszam, mam pytanie odnośnie tych intelektualistek. A kto to jest Angelika Mucha? Bo ta druga już dość długo muruje ścianki, więc załóżmy że wiem kto to.
nick
2 lata temu
TVPiS zawsze kłamie i manipuluje nic nowego ...
Ynflóenser
2 lata temu
liżę przez ekran, tylko to mi zostało
afa323
2 lata temu
wydaje mi się że żeby zwalczyć otyłość to musi być przede wszystkim dieta a następnie suplement który ją wspiera. Mi doskonale pomagają tabletki figurena. Hamują łaknienie i przyśpieszają przemianę materii tak bardzo że chudnę nawet 5kg miesięcznie.
Fredka
2 lata temu
To plus wygląd kandydatów podczas debaty. Prawie wszyscy wyglądali na zmęczonych, mieli dziwacznie blady puder na twarzach i podkreślone wory, a Adrian na chillku. Uśmiechnięty i normalnie pomalowany. W tym KurskyTv metody jak w ZSRR
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bETopcew
bETopcex
bETopcey
bETopcez
bETopceA
bETopcef