Unicorn
|
aktualizacja

Premiera horroru z Julią Wieniawą przesunięta z powodu koronawirusa. Aktorka komentuje: "Jest mi bardzo przykro"

67
Podziel się

W rozmowie z Pudelkiem Julia zdradziła, że decyzja producenta także dla niej była sporym zaskoczeniem.

Premiera horroru z Julią Wieniawą przesunięta z powodu koronawirusa. Aktorka komentuje: "Jest mi bardzo przykro"
Julia Wieniawa (East News, Instagram)

Julia Wieniawa z pewnością należy do najbardziej zapracowanych polskich celebrytek. Aktorka regularnie pojawia się na okładkach kolorowych magazynów oraz najważniejszych branżowych imprezach, nieustannie angażuje się również w kolejne zawodowe projekty. W ubiegłym tygodniu Julka zadebiutowała na parkiecie Tańca z gwiazdami i wraz ze swoim partnerem Stefano Terrazzino podbiła serca jurorów. 21-latkę obecnie możemy również oglądać w najnowszym filmie Jana Komasy Sala Samobójców. Hejter.

Niedawno Wieniawa zagrała jedną z głównych ról w pierwszym polskim slasherze zatytułowanym W lesie dziś nie zaśnie nikt i od jakiegoś czasu aktywnie promowała produkcję w swoim mediach społecznościowych. Horror w reżyserii Bartosza M. Kowalskiego swoją premierę miał mieć już w najbliższy piątek - który przy okazji jest "pechowym" piątkiem 13-tego. Niestety okazuje się, że ze względu na zagrożenie koronawirusem, premierowy pokaz filmu musiał zostać odwołany.

Z uwagi na sytuację kryzysową oraz coraz bardziej nasilające się działania prewencyjne podejmowane przez rząd podjęliśmy decyzję o przesunięciu premiery kinowej filmu "W lesie dziś nie zaśnie nikt". Nową datę premiery podamy w momencie, kiedy sytuacja w kraju się unormuje. Jest nam niezmiernie przykro, że musieliśmy podjąć taką decyzję, natomiast mamy nadzieję, że doskonale ją Państwo rozumieją w obliczu sytuacji, z jaką przyszło nam się zmierzyć - czytamy w oficjalnym oświadczeniu producentów horroru.

Zmianę daty premiery W lesie dziś nie zaśnie nikt w rozmowie z Pudelkiem skomentowała również Julia Wieniawa.

Jest mi bardzo przykro, że producent i dystrybutor byli zmuszeni podjąć decyzję o przesunięciu premiery – to dla nas wszystkich nowa sytuacja, na którą nie mogliśmy być w pełni przygotowani. Czekałam na premierę od wielu miesięcy, ale absolutnie rozumiem powody tej decyzji i mam nadzieję, że będziemy mogli zaprezentować film szerokiej publiczności, kiedy tylko to będzie możliwe - powiedziała nam aktorka.

Też jesteście rozczarowani?

KOMENTARZE
(67)
Gnom
3 tyg. temu
Przecież każdy film z Wieniawą to horror.
Gosc
3 tyg. temu
Przykro jej, wiadomo, ze dla takich panienek nie liczy się zdrowie innych tylko foteczka na insta z wyjazdu lub premiery a potem zdziwienie dlaczego koronawirus został przytargany do tylu państw.
Gościówa
3 tyg. temu
Przestańcie pisać o rodzinie królewskiej.
Hmmm
3 tyg. temu
Cvyba każdy już wie na jakie castingi chodzi Julia nie ma darmo jest powiedzenie nie mierz wszystkich swoją miara a tak się składa ze trafiłam na wywiad w którym Wieniawa zaczela spine z Lipińska. była Zazdrosna o Barona i stwierdziła ze Blanka mu robi widocznie prywatny casting na co Blanka odpowiedziała ze Julka mówi tak jak ona to zna ze jeśli tak przebiegają jej castingi to ona tego komentować nie będzie
Rodzinka PiS
3 tyg. temu
Aktoreczce niestety zostaje ssać dzide
Najnowsze komentarze (67)
Pucio Pucio
3 tyg. temu
Dobre!! AKTORKA!!!
wirus
3 tyg. temu
wieniawa to jedna wielka porażka
Iwo09090
3 tyg. temu
Kto to jest ten pasztet
Mary
3 tyg. temu
Ja bardzo lubię Julię , powodzenia ! Super ,ze wykorzystuje swój potencjał
Tomasz
3 tyg. temu
To jest chore tak wszystkim odbija na punkcje tego wirusa jak by to była dżuma jakaś ludzie ogarnijcie się żeby filmu niemożnabyło obejżeć bo jakiś tam wirus jest.
Kinoman
3 tyg. temu
Jejku a kim jest jak nie aktorka?Gra w filmach?Gra...w czym rzecz...od czegos trzeba zacząć... A tak swoją drogą to dlaczego w PL produkcjach w wiekszosci sa beznadziejne tytuły,tworzone ja mowa YODY z gwiezdnych wojen,plus do tego ten przedobrzony plakat filmu...cala obsada na tapecie jak filmow klasy B w USA z lat 90
Kleszczzlasu
3 tyg. temu
To sie nadaje na komiks a nie kino- robią z nas kretynów którzy na każdy film z bardziej znaną polecą.
Jqdh
3 tyg. temu
Jakoś nikt nie żałuje. Ona jest wystarczającym horrorem. Przestańcie ja promować, może w końcu zniknie!!
Noico
3 tyg. temu
Ja zawsze myje ręce przed wejsciem do kościoła.
Mario
3 tyg. temu
Tak sztuczna aktoreczka że szkoda mówić wybiła się na plecach Królikowskiego ,bo gdyby nie to nikt by o niej nie wspomniał.Nie ma naturalności pycha i zarozumiałość.
Tiki
3 tyg. temu
Wieniawo siedz na 4 literach bo zaraze rozwozisz...
Help Julia
3 tyg. temu
Zamknij. Paszczę. Bo. Ci. Na...cze
Nataniel
3 tyg. temu
Padzczurze takie paszczr otwarte maja dziwki. Nie wiesz o tym. Wygladasz zdzirowato panienko
Obecna
3 tyg. temu
Co ona zawsze jak pozuje otwiera buzię
...
Następna strona