Trwa ładowanie...
Przejdź na
Goss
|
aktualizacja

Problemów Pauliny Smaszcz ciąg dalszy: właśnie dostała WEZWANIE PRZEDSĄDOWE! Tym razem nie od Cichopek i Kurzajewskiego...

357
Podziel się:

Paulina Smaszcz nie odpuszcza. W czwartek "kobieta petarda" podzieliła się wieściami o pozwie od Katarzyny Cichopek, a na tym najwyraźniej nie koniec. Właśnie wręczono jej wezwanie przedsądowe i to od osoby spoza "Kurzopkowego uniwersum".

Problemów Pauliny Smaszcz ciąg dalszy: właśnie dostała WEZWANIE PRZEDSĄDOWE! Tym razem nie od Cichopek i Kurzajewskiego...
Paulina Smaszcz dostała wezwanie przedsądowe. Od kogo? (AKPA)

Zawsze, gdy wydaje się, że trwająca od miesięcy drama na linii Paulina Smaszcz - "Kurzopki" w końcu powoli cichnie, szybko jesteśmy wyprowadzani z błędu. Zaledwie w ciągu ostatnich dni pojawiły się doniesienia, co matka dzieci Macieja Kurzajewskiego usłyszała przed rozwodem, a następnie pochwaliła się pozwem, który otrzymała od Katarzyny Cichopek. Wygląda zresztą na to, że to wciąż nie koniec...

Paulina Smaszcz dostała wezwanie przedsądowe. Tym razem nie od Kurzopków

W czwartek Paulina Smaszcz nieoczekiwanie postanowiła podzielić się ze światem stosem dokumentów, które, jak sama przyznała, dotyczą pozwów ze strony Macieja KurzajewskiegoKatarzyny Cichopek. W najświeższym piśmie, tym razem od aktorki, zwróciła jej uwagę lista powołanych świadków. Tam znalazła nazwiska m.in. Joanny Kurskiej i Anny Muchy, co stało się obiektem drwin ze strony Pauliny.

Wczoraj dostałam kolejny pozew od pani Katarzyny Cichopek. Oczywiście na totalnie wielkie pieniądze, bo przecież oni mają niewiele. (...) Wśród osób, które mają być świadkami, na pierwszym miejscu jest pani Joanna Kurska, na drugim miejscu pani Anna Mucha (...). Pani Katarzyno, gratuluję świadków. Poza Maciejem Kurzajewskim nie znam nikogo. Ale najbardziej gratuluję tych pierwszych nazwisk – pań, których oczywiście nigdy nie poznałam i nie znam. One są rzeczywiście polskimi ikonami rodziny, wierności, macierzyństwa, lojalności, partnerstwa, życia według 10 przykazań religii katolickiej - relacjonowała zaczepnie.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Katarzyna Cichopek o współpracy z Maciejem Kurzajewskim

Jest akcja, jest więc i reakcja. Plotek donosi teraz, że Paulina po czwartkowej relacji już zdążyła otrzymać wezwanie przedsądowe. Internauci (i najwyraźniej nie tylko) zauważyli, że opublikowała w sieci nie tylko fragment pisma sądowego, lecz także danych świadków w sprawie. Wśród nich była wspomniana już Anna Mucha, która dołączyła do Kurzopków i również podjęła kroki prawne.

Dostałam dziś już przedsądowe wezwanie od Anny Muchy. Prosi mnie o zaprzestanie upublicznienia danych wrażliwych - przyznała w rozmowie ze wspomnianym serwisem.

Co ona na to? Do samych zarzutów się nie odniosła, natomiast poczuła się w obowiązku... wytknąć aktorce błąd. Jak twierdzi, w wezwaniu dostarczonym za pośrednictwem Instagrama jej imię i nazwisko zostały napisane małą literą.

Wysłała mi to na Instagramie, pisząc moje imię i nazwisko z małych liter. Aniu, jako wykładowczyni akademicka muszę cię poprawić. To nie wypada. Wiedza z nauczania początkowego. Warto wiedzieć, jak jest się mamą. Paulina Smaszcz pisze się od dużych liter, tak jak Anna Mucha - poucza.

Tu jednak komentujący zauważyli, że kobieta petarda w sumie sama mogła popełnić błąd i to we własnej wypowiedzi. Językoznawcy odradzają bowiem używania formy "z małych/z dużych liter", którą wielu uznaje za błąd, a za poprawną uznaje się "małą/wielką literą". Wyszło więc nieco niezręcznie...

Też jesteście ciekawi, co będzie dalej?

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(357)
Ppe
4 miesiące temu
Wykladiwczyni akademicka? Przepraszam bardzo czego?
Isia
4 miesiące temu
Nie dużą a wielką literą, tak na marginesie
Bbb
4 miesiące temu
Wielką literą zaczynamy, nie dużą , a na pewno nie z dużej.
Wrrr
4 miesiące temu
Wykładowca akademicki … wywalony na zbity ryj jeszcze w ubiegłym roku! Teraz jest słupem ogłoszeniowym ,reklamuje co się da klinikę La perła,panią od paznokci,każda kafeje w której pije kawę wrzuca na insta żeby tylko rachunku nie zapłacić,okulary słoneczne dostaje z Krakowa żeby tylko pokazać na insta.Najciekawsze jest to ze ona jest ponad prawem nigdzie nie zaznacza ze to wszystko reklamy
Vyn
4 miesiące temu
To jest ten typ człowieka, który myśli, że jak ma się wyższe wyksztalcenie to jest na najwyższym poziomie rozwoju intelektualnego i wiedzy....
Najnowsze komentarze (357)
podsumowując
4 miesiące temu
Ale ona się kłuci... kurde. Masakra Ja mam wrażenie, że ona dal mega kocha kurzaja i desperacja prowadzi ją do tych zachowań.
Okeyyyy
4 miesiące temu
Nikt nie dzwoni na żadną policję to był.zart mojej koleżanki ona ma 16 lat
Roxxiie
4 miesiące temu
Hahahaha ta kaska to jaka gwiazda. ?
_-_-_-
4 miesiące temu
To jest normalne ,że dzieci jeżdżą na obozy sportowe , ale Kaśce z innego powodu to pasuje
-_-_-_-
4 miesiące temu
Dzieci jeżdżą na obozy ,to są ormalne rytuały ,ale Kaśce z innego powodu to pasuje też tak mysle
Renne
4 miesiące temu
Najłatwiej powiedziec tak jak "diva" Katarzyna ,że dzieci są już duże i mogą sobie na obozy jeździć by czas oddać kurzajewskiemu i o takich wynikach z obozami był nawet post
Pytanko
4 miesiące temu
Katarzynę wpuścili z powrotem.z tego Zakopanego w ogóle ?
Ell
4 miesiące temu
Petarda skończy w przytułku,ale sama sobie.......
Ania
4 miesiące temu
Nie dość ze rozbiła komuś rodzine i jeszcze Hakiela zdradzała to pozwami straszy … było nie wskakiwać do łóżka żonatemu facetowi sama bedac mężatka.
Mega
4 miesiące temu
Też mi świadkowie. Pani Paulina ma rację, te panie co niby mają świadczyć, że nie było zdrady i one są za cichopkową?
dfdf
4 miesiące temu
Jak ja chodziłam do szkoły to nas uczono, że się pisze Z DUŻEJ/Z MAŁEJ LITERY. Skoro mnie tak w szkole nauczono to tak zamierzam pisać nadal.
policjant
4 miesiące temu
Już dawno poszły zawiadomienia do odpowiednich organów. odnośnie zbiorowego linczu odbywajacego się na pani Paulinie na tym forum .Nikt po przeczytaniu waszych wypowiedzi na forum pudelka nie zgodzi się zeznawać w sądzie.
Ehehj
4 miesiące temu
Może po prostu Anna Mucha nie ms szacunku do Pauliny i dlatego nie napisala jej z dużej litery? Bardzo możliwe
policjant
4 miesiące temu
Tu jest tak dużo nienawistnych ataków na panią Paulinę że to zakrawa na kryminał na pewno policja tym forum powinna się dawno zainteresować,A na pewno osobami które podżegają do tych ataków, Jeżeli to robią Kurzopki to moga trafić za to do więzienia.
...
Następna strona