Trwa ładowanie...
Przejdź na
Goss
|

Prokuratura postawi ZARZUTY Michałowi Wiśniewskiemu i jego byłej żonie? W tle MILIONOWE kwoty...

233
Podziel się:

Na wniosek warszawskiej prokuratury Michał Wiśniewski i jego była małżonka mają niebawem usłyszeć zarzut wyłudzenia wielomilionowej pożyczki ze SKOK-u w Wołominie. Wkrótce czerwonowłosy lider Ich Troje będzie się musiał tłumaczyć na przesłuchaniu...

Prokuratura postawi ZARZUTY Michałowi Wiśniewskiemu i jego byłej żonie? W tle MILIONOWE kwoty...
Michał Wiśniewski wpadnie w tarapaty? Chcą postawić mu zarzuty (AKPA)
bEISkjHF

Michał Wiśniewski ostatnimi czasy wyraźnie odbił się od dna i znów święci triumfy zawodowo i prywatnie. Jeszcze kilka lat temu czerwonowłosy lider Ich Troje ogłosił bankructwo i znalazł się w trudnej sytuacji, jednak dziś radzi sobie coraz lepiej. Koncerty, jurorowanie w "Twoja twarz brzmi znajomo" i zainteresowanie mediów wyraźnie mu pomogły, a po nagraniach w domu czeka na niego ukochana żona Pola.

Niestety nie jest tajemnicą, że Michał Wiśniewski ma za sobą dość mroczną przeszłość. Bankructwo poprzedziły bowiem lata wystawnego trybu życia, przez które, jak sam przyznał, przehulał 35 milionów złotych. Ciągnie się też za nim sprawa wielomilionowej pożyczki, którą niegdyś zaciągnął w SKOK-u Wołomin. Teraz wspomniana sprawa wraca na tapet, a lider Ich Troje może wkrótce ponieść przykre konsekwencje swoich decyzji.

bEISkjHH

Niepokojące wieści przynosi nowa publikacja "Super Expressu", który twierdzi, że warszawska prokuratura planuje postawić Wiśniewskiemu zarzuty. Chodzi o niemal trzymilionową pożyczkę ze SKOK-u, której Michał nie spłacał. Co więcej, miał też złożyć nierzetelny wniosek i znacząco zawyżyć swoje dochody, wprowadzając kredytodawców w błąd.

W sprawę zamieszana jest jedna z jego byłych żon. Michał Wiśniewski musi stawić się na przesłuchaniu, które odbędzie się lada dzień - obwieszcza tabloid.

Zobacz także: Michał Wiśniewski nie utrzymuje kontaktu tylko z jedną byłą żoną. Dlaczego?
bEISkjHN

Perypetie Michała ze SKOK-iem Wołomin to znana sprawa i sięga ona jeszcze 2006 roku. Jak dowiadujemy się z lektury dziennika, 27 września prokuratura wydała postanowienie o przedstawieniu Wiśniewskiemu zarzutów. Przesłuchanie w sprawie ma się odbyć w połowie października. Sprawa dotyczy kredytu wynoszącego 2,8 miliona złotych.

Według stanu na koniec września Michał wciąż miał do spłacenia 2,5 miliona wraz z odsetkami, więc całkiem sporo. Co więcej, prokuratura ma zastrzeżenia nie tylko do Michała, lecz także do jego byłej małżonki. Mowa o Annie W., ówczesnej ukochanej gwiazdora, która miała złożyć nierzetelne dokumenty jako jego poręczyciel.

Co z tego wyniknie? Przekonamy się już wkrótce. Warto jednak wspomnieć, że Michał miał już w przeszłości kłopoty z prawem. W latach 90. otrzymał wyrok roku i ośmiu miesięcy pozbawienia wolności w zawieszeniu za oszustwa finansowe, którymi miał narazić na straty łódzki oddział TVP. W 2006 roku otrzymał też zarzut działania na szkodę spółki Reim Music Factory Polska, gdzie zasiadał w zarządzie.

bEISkjHO

Co ciekawe, nie tylko czerwonowłosy wokalista i jego była ukochana imieniem Anna mieli problemy ze SKOK-iem Wołomin. Pod koniec 2019 roku podobny kłopot miała inna eksżona Michała, Dominika.

Myślicie, że będzie miał kłopoty?

Chcecie wiedzieć, dlaczego jesteśmy jednocześnie najlepszym i najgorszym portalem plotkarskim w Polsce oraz gdzie podziały się Grycanki? Posłuchajcie najnowszego odcinka Pudelek Podcast!

bEISkjHP
bEISkjHQ
bEISkjIi
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(233)
Bofbf
3 dni temu
I tak jak zwykle skonczy się na niczym ci ludzie oszukują ogłosili upadłość a wciąż jeżdżą samochodami za kilkaset tysięcy to jest chore
Ula
3 dni temu
Nie rozumiem jak banki dają tak ogromne kredyty komuś kto ogłosił upadłość . Potem odbijają straty na zwykłym Kowalskim ,
czytelnik
3 dni temu
na przesłuchanie niech przyjdzie w tych łańcuchach będzie łatwiej przesłuchującym
bEISkjIj
ewa
3 dni temu
dlaczego dopiero teraz sprawa ciagnie sie latami
Phi
3 dni temu
Skończyło się cwaniakowanie. I bardzo dobrze.
Najnowsze komentarze (233)
Aga
2 dni temu
A ja tam go lubię
Kop
2 dni temu
Michała ścigają, a wszystkich działaczy PiS i ich rodziny jakoś są przemilczane, a oni to dopiero kasy stamtąd wytrąbili
nik
2 dni temu
Bardzo śmieszne.Takie długi a on jeżdzi super samochodem ,prowadzi programy.Ale mamy śmieszne państwo - państwo prawa i sprawiedliwości.
peny
2 dni temu
...przecież jak to w Polsce już się rozmyło i co znowu zamącą, a za 30 lat jakiś wyrok bezsensowny wymoszczą! Oto Polska właśnie, za cukierka w markecie kara , a za milionowe nadużycie przestępcy się boją ruszać jak dawniej Rosjanie cara!
Hyhyhy
2 dni temu
Na ostatnim zdjęciu wygląda jak ten Włoch co wygrał Eurowizję 😅
handlowiec
2 dni temu
Czyli można luksusowo żyć w Polsce ? Wystarczy nabrać pożyczek , kupować drogie samochody , latać własnymi samolotami , spełnić zachcianki swoje i kobiet, ogłosić na koniec bankructwo ? To takie prostackie życie ?
Karolka
2 dni temu
Sprawa "wraca na tapet"??? A co to za zwrot???
mrówka
2 dni temu
Nareszcie , nie trawię kombinatorów , oszustów co to się bogacą na cudzym ''portfelu '', dług ma oddać z odsetkami a jak nie, zostawić mu te łańcuchy i do kicia niech odsiedzi
bEISkjIb
Marian
2 dni temu
Jeśli sąd zgodził się na jego upadłość, to pewne, że ma niewidoczne pieniądze, przecież sądy są niezależne, pytanie tylko, od czego są niezależne, bo od kasy, to na pewno nie.
bb
2 dni temu
Najpierw bankrut potem bieze 2,8 mln zł pożyczki nie rozumie. Ja chciałem 30 tyś. to nie mogę bo mało zarabiam pomimo, że nie zalegam z niczym.
seniortakapra...
2 dni temu
Te następne żony nic nie mądrzejsze od niego.
Eduardo
2 dni temu
Ten pan powinien mieć postawione zarzuty za kłamstwo i próbę wyłudzenia.Udaje biedaka prosi o upadłość konsumencką a rok póżniej kupuje sobie furę ze kilkaset tysi.Oszust!
John
2 dni temu
Niech uczciwość Sądów Pisowskich zatryumfuje wreszcie. PIS niech pokaże że potrafi sądzić "Świętszych i nietykalnych " tak jak zwykłych ludzi.
Lolo
2 dni temu
I jak zwykle wielkie halo a potem jak zwykle nic z tego nie będzie,tylko "zwykły"człowiek już by siedział
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEISkjIU
bEISkjIV
bEISkjIW
bEISkjIX
bEISkjIY
bEISkjID