Trwa ładowanie...
Przejdź na
Dymek
|

Przedsiębiorczy Kuba Wojewódzki reklamuje preparat do wybielania zębów. Fan: "Każdy orze, jak może w czasie pandemii" (FOTO)

152
Podziel się:

Skusicie się na zakup?

Przedsiębiorczy Kuba Wojewódzki reklamuje preparat do wybielania zębów. Fan: "Każdy orze, jak może w czasie pandemii" (FOTO)
Kuba Wojewódzki (East News, Instagram, East News, Instagram)
bEKvbHQR

Ze względu na rozprzestrzeniającą się w zatrważającym tempie pandemię koronawirusa w Polsce obowiązuje stan epidemii. Władze rządzące apelują do obywateli o pozostanie w domach, by wyhamować niosącą ze sobą śmiertelne skutki pandemię. "Domowej kwarantannie" poddają się też celebryci, przy okazji podsuwając swoim fanom różnorakie sposoby na nudę.

bEKvbHQT
Zobacz także: <h2>Kuba Wojewódzki kończy z plotkami o powrocie do Anny Muchy</h2>

Na "izolacji" przebywa też obecnie samozwańczy król TVN-u, Kuba Wojewódzki, który na ten moment nie może "bawić" już gości i widzów swojego show, gdyż emisja jego programu ze względu na pandemię została zawieszona.

Kuba więc grzecznie siedzi w swoim luksusowym apartamencie, pozostając z fanami (?) w stałym kontakcie za pośrednictwem mediów społecznościowych. Wyjątkowo aktywny jest na Instagramie, gdzie niedawno zapowiedział nawet, że planuje wystartować z autorskim programem internetowym 250 metrów kwadratowych Kuby Wojewódzkiego. Czy był to żart? Mamy nadzieję.

bEKvbHQZ

W obliczu koronawirusa mnóstwo osób w kraju straciło pracę. Trudna sytuacja dotyczy też gwiazd, w tym przede wszystkim muzyków czy aktorów. Obecnie nie ma bowiem mowy o organizacji koncertów czy przedstawień teatralnych. Jak już wspomnieliśmy, zawieszono także produkcję programów telewizyjnych. Gwiazdy mają jednak ten przywilej, że zawsze mogą pokusić się o współpracę i zareklamować jakiś produkt na Instaramie, tym samym zgarniając całkiem sporę sumy.

Jak się teraz okazuje, nie inaczej stało się to w przypadku Kuby, który stał się twarzą preparatu do wybielania zębów. Z tej okazji na instagramowym profilu pochwalił się zdjęciem, na którym trzymając kijek do robienia selfie, uśmiecha się do aparatu, prezentując poprawną aplikację lampy LED w jamie ustnej.

Nie wszystkim fanom celebryty taka forma promocji przypadła do gustu.

"Dosyć mam tych reklam. A to cudowne kremy, a to boskie napoje no i teraz Pan wyskoczył z wybielaniem zębów", "Każdy orze tak, jak może podczas pandemii...", Nudno już w domu, co?"

bEKvbHRa

Namówił Was do zakupów?

bEKvbHRb
bEKvbHRu
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(152)
777
2 lata temu
To protezę się wybiela?
Iza
2 lata temu
Kuba aleś ty stary i brzydki😂😂😂
Gość
2 lata temu
Już wystarczy tego pajaca. Kiedyś gardził reklamami, a teraz sprzeda wszystko. Może jeszcze krem na wybielanie odbytu?
bEKvbHRv
Mimi
2 lata temu
Jeszcze trzeba mieć zęby żeby je wybielać hehehe
Pola
2 lata temu
Temu panu juz nic nie pomoze....temu panu juz podziekujemy,
Najnowsze komentarze (152)
Maniek
2 lata temu
no Kubuś, zaczynaj pomału sprzedawać te swoje wypasione fury bo idą ciężkie czasy dla tych co myśleli, że to co mają będą mieli na zawsze...tylko znajdź teraz kupca...się narobiło nie?...jeszcze trochę a paliwo będzie po 1zł za litr, tylko nie będzie miał go kto kupować...
popieram
2 lata temu
lamus lamusem ale wygodnie to on sobie zyje
ccz
2 lata temu
O matko a te zęby będą takie paskudne i krzywe ja u niego?
Mandragora
2 lata temu
Jak zwykle nadworny klaun TVN robi, co moze, aby nie wypasc z obiegu. Nigdy nie zapomne slow Simona Cowella o Wojewodzkim- Skad wzieliscie tego idiote???
xxl
2 lata temu
A czego się można spodziewać po idiocie?
Ktos
2 lata temu
Jego zeby wyglądają jakby oral ziemie
Kate
2 lata temu
Wybielanie wybielaniem, ale u niego jest ortodonta potrzebny. Przecież jego zęby są krzywe jak płot u Kargula. Każdy w inną stronę.
Kaska
2 lata temu
miał dziurawe jak się uśmiechał on zawsze starał się nie pokazywać zębów
bEKvbHRn
Ząbek
2 lata temu
Niech wybiela póki jeszcze je ma hłe hłe hłe
Wolny ptak
2 lata temu
Ale rozporek mógłby zapiąć. 🙈😁
max
2 lata temu
cieńkie czasy nadchodzą dla celebrytów , oj cienkie ...nie bardzo będzie komu i co reklamować ...może to i dobrze ,- spadną wreszcie na ziemię .
asa
2 lata temu
nowe włosy widzę , Radzio Rozenek poradził gdzie kupić ?
Lol
2 lata temu
Do szklanki i domestos, dziadku
Mucha
2 lata temu
kupa starego lowelasa kto go tak promuje! Rzygac sie chcepatrzac na totok
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEKvbHSg
bEKvbHSh
bEKvbHSi
bEKvbHSj
bEKvbHSk
bEKvbHRP