Trwa ładowanie...
Przejdź na
Paw
|

Pudelek odwiedził schronisko w Radysach! "TO BYŁ KOSZMAR ZWIERZĄT"

77
Podziel się

W schronisku nazwanym "obozem koncentracyjnym dla psów" zostało blisko 500 psiaków potrzebujących kochającego i ciepłego domu. Pomóżmy im go znaleźć!

Pudelek odwiedził schronisko w Radysach! "TO BYŁ KOSZMAR ZWIERZĄT"
(pudelek.pl)
bCPdKPLV

Pudelek odwiedził schronisko w Radysach! "TO BYŁ KOSZMAR ZWIERZĄT"

Dla skatowanych psów nadal prowadzona jest zbiórka, która w całości przeznaczona zostanie na ratowanie i leczenie umęczonych przez okrutnych ludzi zwierząt. Ty również możesz do niej dołączyć. Tu znajdziesz link do zbiórki, która zapewni psiakom odpowiednią opiekę. Możecie również sami zawieźć potrzebne rzeczy do schroniska w Radysach, w którym zwierzęta czekają na: lekarstwa, preparaty na kleszcze oraz odrobaczenie, karmy, legowiska czy środki higieniczne.

Przede wszystkim zachęcamy Was do adopcji piesków, które najbardziej potrzebują ciepłych domów i kochających rodzin. Pudelek włączył się nie tylko w promowanie zbiórki dla psiaków, ale również w poszukiwanie pieskom nowych właścicieli. Kilka dni temu odwiedziliśmy schronisko w Radysach, gdzie mieliśmy okazję poznać psiaki, które są gotowe do adopcji. Wszystkiego dowiecie się z naszego materiału. Może jeden z psiaków skradnie właśnie Twoje serce?

bCPdKPLX

Przygotowaliśmy również specjalną galerię, w której pokazujemy Wam pieski przyjazne, kontaktowe i gotowe do adopcji. Potrzebują jedynie porządnej kąpieli, wyczesania i ogromu miłości. Psiaki w Radysach są spragnione uwagi, a za Waszą czułość odwdzięczą się nieskończoną miłością i przyjaźnią na lata.

Link do zbiórki znajdziecie TUTAJ

bCPdKPMy
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(77)
Jasiek
4 tyg. temu
Pudel czasami mnie denerwujesz za hejterskie treści ale za to szacunek, tym bardziej że macie siłę przebicia i dużo osób was czyta
daria
4 tyg. temu
Fajnie, że dla odmiany wrzucacie i takie posty ;) Oby znalazły domy pełne miłości!
Gosc
4 tyg. temu
Jak można robić krzywdę takim niewinnym pieskom... nigdy tego nie zrozumiem
bCPdKPMz
Ola
4 tyg. temu
Świetnie że pomagacie! Zróbcie serię artykułów o Radysach! Fajnie że wykorzystujecie zasięgi dla różnych spraw, brawo Pudel :*
kiki
4 tyg. temu
:((((
Najnowsze komentarze (77)
Jaaa
3 tyg. temu
Pudelku dziekuje❤️❤️❤️Oby ten koszmar się skończył i nigdy więcej nie powtorzyl!!
San
4 tyg. temu
Ja sie chce dolozyc na prawnika co ich zapuszkuje
zosia
4 tyg. temu
Żebyś szczezł, do ciebie mówię "biznesmenie" pożal się Boże z Radyszew!
MWO
4 tyg. temu
Tak się nasze rodzime gwiazdy lansują na pandemii, wyborach, równości praw człowieka, ciekawe ilu z nich zaadoptuje psa z Radys? Pewnie nikt.Jak myślicie?
Kot
4 tyg. temu
Szkoda, ze nie mieszkam w Polsce bo bym wziela ze dwa psiaki. Katolicki kraj, Kaczyński bogiem i takie traktowanie miejszych braci?
ALE
4 tyg. temu
Nie jestem młodą osobą, też mam adoptowanego pieska że schroniska i chciałabym doczekać, by ludzie z rządu udowodnili swoje człowieczeństwo tworzac ustawę aby, która wyeliminuje możliwość doręczenia zwierząt.
Mika
4 tyg. temu
Jakie kochane te pieski. Oby szybko znalazły kochających ludzi. Brawo za artykuł i pomoc dla piesków.
figaro
4 tyg. temu
kochających domów i dobrych ludzi dla zwierzaczków
bCPdKPMr
Gość
4 tyg. temu
Skontrolujcie WĄGRODNO! Tam nawet nie wpuszczają ludzi szukających swoich psów. Nie wiadomo dlaczego pani burmistrz Tarczyna ciągle podpisuje z nimi umowy, skoro Paluch chciał przyjmować nasze psy?!
Lela
4 tyg. temu
Wczoraj adoptowalam pieska który miał tam trafić - jestem od wczoraj najszczęśliwszym człowiekiem w życiu! Adoptujcie!
Qwert
4 tyg. temu
Brawo za akcje PUdelku!
Nat
4 tyg. temu
Takich obozów koncentracyjnych jest w Polsce tysiące. Niektórzy je nazywają rzeźniami.
jola
4 tyg. temu
Brawo Pudelek!
Zośka
4 tyg. temu
Jasne że tak ludzie adoptuj cięty pieski nie mów nie trzeba mieć jakiś szczególnych warunków naprawdę ja mam w dwupokojowym mieszkaniu dwa psy średniej wielkości boksera jej suczkę kundelka one już są w wieku zaawansowanym dość do tego uratowałam zabrałam do domu dwa koty a jakoś dajemy radę jest naprawdę fajnie całe to towarzystwo wzajemnie bardzo się lubi a dają mi tyle radości tyle miłości nie do opisania naprawdę
...
Następna strona
bCPdKPMT