Trwa ładowanie...
Przejdź na
Unicorn
|

Rafał Grabias grabi sobie u fanów przez związek z "księżniczką": "CZUĆ PODSTĘP NA KILOMETR"

145
Podziel się

Chociaż Rafał Grabias zapewnia, że płeć nie ma dla niego znaczenia i liczy się uczucie, wielu internautów widzi w jego relacji z tajemniczą ukochaną sprytny sposób na zwrócenie na siebie uwagi mediów.

Rafał Grabias grabi sobie u fanów przez związek z "księżniczką": "CZUĆ PODSTĘP NA KILOMETR"
Fani krytykują Rafała Grabiasa za związek z "księżniczką" (AKPA, Instagram @rafalgrabias)
bDyKlqKZ

Rafał Grabias w ostatnim czasie zdaje się dokładać wszelkich starań, by zwrócić na siebie uwagę mediów. Niedługo po tym, jak Gabriel Seweryn ogłosił swój związek z tajemniczym stalkerem, celebryta rozpoczął poszukiwania "rycerza na białym koniu". Wkrótce niespodziewanie ogłosił jednak, że znalazł sobie "księżniczkę"

We wtorek Rafał Grabias podzielił się z fanami wspólną fotografią z towarzyszką. Przy okazji zapewnił, że płeć nie jest ważna i w jego przypadku "liczy się uczucie". Następnie wraz z "księżniczką" wyruszył na szaloną nocną wyprawę nad morze. Wszystko wskazuje na to, że "król życia" zamierza teraz skupić się na intensywnej promocji nowej relacji w sieci. Okazuje się jednak, że wielu jego instagramowych obserwatorów jest przekonanych, że znajomość z tajemniczą kobietą jest jedynie sprytnym sposobem na zapewnienie sobie atencji.

bDyKlqLb

Pod instagramowymi fotografiami w towarzystwie "księżniczki" pojawiło się wiele komentarzy wyraźnie zdezorientowanych obserwatorów.

Nie wierzę. Czuć podstęp na kilometr/ Wielkie rozstanie z Gabrielem, a później wspólny wieczór sylwestrowy. Zdecydowanie robicie z ludzi idiotów/Po tych wszystkich akcjach ciężko uwierzyć Wam w cokolwiek/Ściema dla lansu/Nieważne, co gadają, byle gadali i nazwiska nie przekręcali/Ty to już wszystko zrobisz, byle tylko o tobie pisali/Kolejna gra, bo rozgłos zniknął po odejściu z programu/Nie ogarniam totalnie tej szopki - możemy przeczytać na profilu Gabriela.

bDyKlqLh

A mi się wydaje, że Rafał na siłę chce zrobić z tej pani celebrytkę i może nawet kolejną "królową życia"/Dziewczyna ma zdjęcia z Gabrielem. Niedopracowany ten wasz plan - pisali inni internauci.

Pojawiły się także głosy, że zachowanie Grabiasa poważnie szkodzi społeczności LGBT.

Orientacji się nie zmienia - skomentowała jedna z użytkowniczek.

(...) Orientacja nie jest kwestią wyboru (...). Jestem twoją postawą oburzony. Przestań pajacować i robić z siebie kogoś, kim nie jesteś. I nie - nie jest to śmieszne - dodał kolejny internauta.

bDyKlqLi

A co, nie jesteś zdolny kochać kobiety? - odpowiedział Rafał.

Myślicie, że związek Rafała Grabiasa z "księżniczką" faktycznie może być sposobem na zapewnienie sobie rozgłosu?

bDyKlqLj
bDyKlqLk
bDyKlqLC
KOMENTARZE
(145)
heniu
1 tyg. temu
Ta księżniczka ma berło
Hmm
1 tyg. temu
On ma fanów?
××××
1 tyg. temu
Żenujące to jest
bDyKlqLD
Aaaaaaa
1 tyg. temu
Zwykły cyrk
Krys
1 tyg. temu
Parodia
Najnowsze komentarze (145)
klaudia55x
4 godz. temu
Hej, ostatnio na Onet było o babce, która zrzuciła przeszło 10 kilogramów w dwa miesiące dzięki diecie Anusi (najlepiej poczytać w Google). Wcinała jakieś produkty z niskim IG, błonnik, stewię i coś tam jeszcze dodatkowo. Jeżeli ktokolwiek z postujących tutaj ma doświadczenie odnośnie tej diety - proszę o swoje odczucia. Z góry dziękuję bardzo. Pozdrawiam.
Klaudia889
wczoraj
Hejka, niedawno na Onet mówili o dziewczynie, która zrzuciła ponad 10 kilogramów w 2 miesiące korzystając z diety Anusi (najlepiej wyszukać w google). Jadła jakieś produkty z niskim IG, stewię, błonnik oraz coś tam jeszcze. Jeżeli ktokolwiek z komentujących tutaj ma jakieś doświadczenie dotyczące tej diety - proszę o swoje odczucia. Z góry dziękuję bardzo. Pozdrawiam.
Tia
3 dni temu
Jeszcze trochę i wstąpi w szeregi PiS...
klaudii90
5 dni temu
Hej, ostatnio na onet albo wp pisali o babce, która schudła ponad 10 kilogramów w 2 miesiące trzymając się zasad z diety Anusi (najlepiej przeczytać w Google). Spożywała jakieś posiłki z niskim IG, stewię, błonnik i coś tam jeszcze. Jeśli ktokolwiek z was tutaj ma doświadczenie z tą dietą - proszę o jakieś porady. Z góry dzięki. Pozdrawiam.
misiek
6 dni temu
może po prostu jest BI ?
klaudii90
1 tyg. temu
Cześć, ostatnio na onet było o lasce, która schudła przeszło 10 kg w 2 miesiące stosując dietę Anusi (najlepiej sprawdzić w Google). Wcinała jakieś produkty z niskim IG, stewię, błonnik i coś tam jeszcze. Jeśli ktoś z osób tutaj ma doświadczenie dotyczące tej diety - byłabym wdzięczna o swoje odczucia. Z góry dziękuję bardzo. Pozdrawiam serdecznie.
......
1 tyg. temu
Trochę szkoda mi tego faceta, to jak się teraz zachowuje może wynikać z tego, że jako dziecko był wykorzystywany przez dorosłego mężczyznę. Jakby nie patrzeć miał 11 lat, kiedy zaczął spotykać się z 33 letnim Gabrielem.
Bubu
1 tyg. temu
Nie dobrze sie robi
bDyKlqLv
buzklaudia
1 tyg. temu
Hejka, jakiś czas temu na onet albo wp pisali o babce, która schudła powyżej 10 kg w 2 miesiące trzymając się zasad z diety Anusi (najlepiej poczytać w google). Wcinała jakieś posiłki z niskim IG, błonnik, stewię oraz coś tam jeszcze. Jeśli ktokolwiek z komentujących tutaj ma doświadczenie dotyczące tej diety - proszę o jakieś opinie. Z góry dzięki. Pozdrawiam serdecznie.
książę
1 tyg. temu
podoba mi się księżniczka
aaa
1 tyg. temu
jest kim jest...nawet na zdjęciu na pierwszym planie:)
Kar
1 tyg. temu
Pewnie zle sie czul z chlopem . Nie mozna winic czlowieka za to , szuka siebie normalne ..
She
1 tyg. temu
Fajnie I ładnie !!!!!!!.
Lola
1 tyg. temu
Niech się Rafał spotyka nawet z żabą, mam to w tyle.
...
Następna strona
bDyKlqLX