Trwa ładowanie...
Przejdź na
Ivy
|

Robert Stockinger trafił na stół operacyjny: "Czekam na wyniki, nie dopuszczam ZŁYCH MYŚLI"

80
Podziel się:

Syn Tomasza Stockingera zmieścił na Instagramie zdjęcie ze stołu operacyjnego. "Jestem już po wycięciu zmiany" - poinformował dziennikarz "Dzień Dobry TVN".

Robert Stockinger trafił na stół operacyjny: "Czekam na wyniki, nie dopuszczam ZŁYCH MYŚLI"
Robert Stockinger poddał się badaniom (AKPA, Instagram)

Robert Stockinger to syn Tomasza Stockingera znanego głównie z roli doktora Lubicza w telenoweli "Klan". Robert nie poszedł jednak w ślady ojca i zamiast aktorstwa, wybrał dziennikarstwo. Na co dzień można go oglądać w "Dzień Dobry TVN".

Dziennikarz jest też aktywny na Instagramie, gdzie pokazuje migawki z pracy i życia prywatnego. Ostatnio na jego stories pojawiło się zdjęcie, które mogło zaniepokoić followersów, bo widzimy na nim Roberta leżącego na stole operacyjnym. 33-latek ma odkryty fragment skóry na klatce piersiowej, z którego lekarz pobiera wycinek.

Okazuje się, że Stockinger wykrył na ciele zmianę, która go zaniepokoiła i postanowił poddać się badaniom pod kątem czerniaka. Jak ujawnia, zainspirowała go do tego Zofia Zborowska.

Twoja historia z czerniakiem opowiedziana w "Dzień dobry TVN" skłoniła mnie do badania. Od razu zostałem skierowany do Centrum Onkologii. Jestem już po wycięciu zmiany. Czekam na wyniki histopatologii, ale nie dopuszczam złych myśli. Dziękuję Zosiu. Podaję dalej apel #NIEspieczRAKA i namawiam do badania skóry - napisał dziennikarz.

Szczere wyznanie Zofii Zborowskiej

Przypomnijmy, że Zborowska zmagała się z czerniakiem, będąc w ciąży z córką Nadzieją. W jednym z wywiadów wyznała, że nieprzychylne komentarze dotyczące jej wyglądu w tamtym okresie dodatkowo ją dobijały.

Ja wtedy miałam czerniaka. W ciąży przechodziłam przez bardzo, bardzo, bardzo trudny czas. To była ostatnia rzecz, o jakiej myślałam, jak wyglądam - mówiła w rozmowie z Martyną Wojciechowską.

Warto podkreślić, że wcześnie wykryty czerniak jest niemal w stu procentach wyleczalny. Ważne jest, aby regularnie oglądać swoją skórę i badać niepokojące zmiany. Nie można też zapominać o stosowaniu kosmetyków z filtrami UV - zwłaszcza latem, kiedy jesteśmy narażeni na silne działanie promieni słonecznych.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(80)
Aleksandra
4 miesiące temu
Umarłabym ze wstydu, gdybym przy lekarzu wycinającym mi zmianę, zaczęła pstrykać focie na insta.
kasia
4 miesiące temu
stół operacyjny?, bardziej gabinet zabiegowy
niki
4 miesiące temu
Jeśli ma to komuś pomóc ze pójdzie sie przebadać to niech mówi o tym głośno
Ewa
4 miesiące temu
10 razy lepszy od Chajzera we wszystkim.
Kim
4 miesiące temu
Wszystkiego dobrego, dużo zdrowia!!!
Najnowsze komentarze (80)
nick
3 miesiące temu
Kolejna "gwiazda", która znana jest z tego, że ma znanego ojca.
ona32
4 miesiące temu
tez niebawem ide badac.
Janusz
4 miesiące temu
Ja też jestem właśnie po operacji. Napiszcie coś o mnie.
Karolka
4 miesiące temu
Dobrze, że nagłaśniają zagrożenie czerniakiem. Cieszę się, że Pani Zosia wycięła zmianę i ma problem z głowy. Zadzialala w porę. Nie ma to jednak nic wspólnego ze "zmaganiem się " z czerniakiem.!! Rak czerniak to wieloletnie zmaganie się z chorobą ! Pamiętajcie, to nie tylko wycięcie i święty spokój. Przy zaawansowanej chorobie to operacje , naświetlania, terapie immunologiczne i życie w niepewności. Po pierwsze i po 10 te, nie opalajcie się i kontrolujcie.
Wanda
4 miesiące temu
Już wycięłam 6 takich znamion, od 8 lat się nie opalam, a kiedyś leżałam na plaży jak foka, prawy boczek, lewy boczek. I w zimie raz w tygodniu 15 minut solarium. Cieszę się, że udało mi się opamiętać, bo przy jasnej karnacji to niebezpieczne. A czerniak "zamiata" szybko jeśli jest złośliwy więc mówienie o tym jest BARDZO WAŻNE! Chociaż może niekoniecznie w tej formie.
Oby
4 miesiące temu
Oby jak najgorsze
Proszę popraw...
4 miesiące temu
On ma 35 lat a nie 33
Maag
4 miesiące temu
Czerniak to potwór. Po wznowie atakuje że zwiększoną siłą i zamiata człowieka bardzo szybko.
garstka
4 miesiące temu
a tatus to ciasteczko byl jak belmondo
Zuba
4 miesiące temu
Też miałam biopsja w piątek, mała plamka na lewym obojczyku, czekam na wyniki. Badajcie się, bądźcie czujni, po to robił zdjęcia w zabiegowym, ABY UCZULIC LUDZI! BRAWO, ŻE POŚWIĘCIŁ MOMENT, ABY ZROBIĆ ZDJĘCIE!!!! CZERNIAK TO MOŻE BYĆ ŚMIERĆ, JEŚLI NACIEKNIE GŁĘBIEJ!!
Marta
4 miesiące temu
Całe szczęście to czerniak. Już myślałam, że to rak jądra
papa
4 miesiące temu
Nie żaden stół operacyjny, tylko fotel zabiegowy, a koleś ma zmianę wycinaną pod znieczuleniem miejscowym, w 3 minuty i w tym czasie jeszcze robi sobie selfie. Ale post o odpychaniu złych myśli i zwracanie na siebie uwagi muszą być, co?
Muaa
4 miesiące temu
Nie wierzę, miałam większe wycinanr 2 razy, to jest zabieg w znieczuleniu miejscowym, idziesz do domku od razu na paracetamolu albo i nie..celebryci tak dramatyzuja że szok
rain
4 miesiące temu
yt: pch24 po tej rozmowie przestraszysz się swojego smartfona
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie