Trwa ładowanie...
Przejdź na
Goss
|

"Rolnik szuka żony". Jurny Józef nie znalazł miłości w programie. Widzowie z goryczą: "POMACAŁ I DO WIDZENIA"

58
Podziel się

Niedzielny finał siódmej edycji programu wzbudził sporo emocji wśród internautów. Jesteście zaskoczeni takim obrotem spraw?

"Rolnik szuka żony". Jurny Józef nie znalazł miłości w programie. Widzowie z goryczą: "POMACAŁ I DO WIDZENIA"
Józef z "Rolnik szuka żony" nie znalazł miłości w programie (Instagram.com, TVP)
bEgGGOFx

Rolnik szuka żony już od kilku sezonów cieszy się sporą popularnością wśród widzów. Przez ostatnie tygodnie kolejni uczestnicy mieli okazję szukać miłości pod okiem kamer TVP. Niektórzy bohaterowie siódmego sezonu show już teraz mogą poszczycić się sympatią internautów. Tak jest w przypadku Mateusza, jednego z kandydatów Magdy, który przyznał, że ma niemałe powodzenie wśród kobiet.

Jak to zwykle bywa, w tej edycji Rolnik szuka żony nie brakowało też kontrowersyjnych momentów i osób, które skłaniały fanów do żywiołowych reakcji. Jednym z uczestników, który cieszył się raczej umiarkowaną sympatią widzów, był 66-letni Józef. Jego flirciarska natura i nieszczególnie etyczne podejście do kandydatek wzbudziły w tym sezonie sporo emocji.

bEgGGOFz
Zobacz także: Te pary rozstały się po udziale w "Rolnik szuka żony"

W niedzielnym odcinku dowiedzieliśmy się z kolei, że lubiący cielesne zbliżenia rolnik ostatecznie nie znalazł bratniej duszy w programie. Co ciekawe, nie był to do końca jego wybór, bo to uczestniczki opuściły jego gospodarstwo, tym samym rezygnując z szansy na miłość. Apolonia oświadczyła bowiem, że chce jak najszybciej wrócić do domu.

bEgGGOFF

Nie widzę siebie w jego gospodarstwie i razem z nim - wyjaśniała przed kamerami uczestniczka.

Józef, jak nietrudno się domyślić, nie był zachwycony jej decyzją, bo najwyraźniej to właśnie Apolonię sobie "upatrzył" w programie. Wcześniej z show TVP odeszła bowiem Grażyna, więc jurny rolnik nie miał wielkiego pola do manewru. Choć Ewa próbowała go do siebie przekonać i wprost zapytała, czy cieszy się, że została u niego w gościnie, to jego odpowiedź chyba nieco ją zaskoczyła.

I co? Cieszysz się, że zostałam? - pytała go Ewa.

O! I widzisz, tu jest problem - odpowiedział 66-latek.

bEgGGOFG

Ostatecznie Józef nie tylko nie znalazł miłości w programie, ale stał się też bohaterem dość osobliwej sytuacji, w której wszystkie trzy uczestniczki dobrowolnie opuściły jego gospodarstwo, nie dając mu szansy na podjęcie decyzji. Ten fakt oczywiście szybko podłapali internauci, którzy nie ukrywają, że właśnie takiego werdyktu się spodziewali. W komentarzach, jak zwykle zresztą, nie szczędzili mu gorzkich słów.

"Gdyby zachowywał się godnie, to któraś na pewno by została, a tak to on został sam", "Ten Józef to chyba programy pomylił", "Tak wychwalał Ewę, nawet na randkach, a jak została sama, to nagle nie ma żadnych uczuć. No cóż, "zdrówka, papa"", "Nie starał się jakoś specjalnie o żadną z pań, więc sobie pojechały...", "Pomacał i do widzenia" - krytykowali go fani.

Jesteście zaskoczeni finałem jego przygód w programie?

bEgGGOFH
bEgGGOFI
bEgGGOGa
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(58)
xyz
7 miesięcy temu
Powinni na podstawie tego programu stworzyć serię maskotek w stylu świeżaków, np. Jurny Józef, Zbereźny Zbigniew, Erotoman Eugeniusz. Sukces murowany.
Gosc
7 miesięcy temu
Nawet tą Ewą wzgardził, która taka uległa była, że aż wstyd... 😳
NOwak
7 miesięcy temu
huhuh, typowy Polak - wybiera i przebiera Apollo, a potem płacze, że został sam i wyklina kobiety. Ilu takich mam kolegów.... Siedzą przed kompami, albo balują, albo podróżują, albo (wstaw co chcesz), a pustka w życiu. NO bo nie będzie sie przecież starać, bo po co? A potem sam jak palec.... ZASŁUŻYLIŚCIE SOBIE!
bEgGGOGb
prawda
7 miesięcy temu
W tym wieku szukanie "miłości" to śmiech na sali. Oboje są obrzydzeni swoim wyglądem, marzą o młodych, mnóstwo negatywnych doświadczeń z przeszłości.. Wszystko tylko po to by nie być samemu, chyba wolałbym spokój samotności niż takie bycie na siłę.
Nina
7 miesięcy temu
Pan Józef już wiele kobiet próbował w swoim gospodarstwie po śmierci żony. Dlatego rodzina się Go wyrzekła. Doskonale wiedzieli czym grozi Jego udział w programie 🙂
Najnowsze komentarze (58)
inga
7 miesięcy temu
Jurny Józef musi być sam, ponieważ Jego sposób bycia nie pozwala być we dwoje
Eva
7 miesięcy temu
Szkoda mi Pana Józefa. Mam nadzieję, że znajdzie jeszcze w swoim życiu miłość. Skoro nic pomiędzy nim a uczestniczkami nie zaiskrzyło to zachował się bardzo ładnie, że im o tym powiedział, a nie wodził ich za nos.
Stokrotka
7 miesięcy temu
Ten Józek to nie zły bałamut,nigdy już nie znajdzie kobiety!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Wawa
7 miesięcy temu
Panie po pierwszym odcinku i niestosownym zachowaniu rolnika powinny go pożegnać... . niesmaczne
Loko
7 miesięcy temu
Ciagle było Ewa to Ewa tamto a potem miał dość wszystkiego i nawet ja pożegnał
Rychu
7 miesięcy temu
da 200-300 i pobzyka 20 latkę, kobieta po 50 tce to co najwyżej żeby ugotować i posprzątać
aleale
7 miesięcy temu
Ten program jest tak żenujący że nawet 5 minut nie mogę wytrzymać
lolka
7 miesięcy temu
szkoda że się skończyła ta edycja, była chyba najlepsza z dotychczasowych, a wiadomo, jak to w życiu, nie każdemu pisana miłość
bEgGGOFT
ZMĘCZONA
7 miesięcy temu
FORMAT TEGO PROGRAMU JUŻ CZAS ZAKOŃCZYĆ
Taka se..
7 miesięcy temu
Teraz spotkać normalnego ...dobrego..uczciwego mężczyznę! !!CUD!
sędzia
7 miesięcy temu
Moim zdaniem do Józefa najbardziej pasowała Ewa.Gospodarna i zaradna.Podobał jej się.Szkoda ,że bez wzajemności.Grazynka też niczego sobie.Miła kobieta.Wydaje mi się ,że Apolonia to taka dwulicowa kobieta.Buntowała Grazynkę i docinała Ewie.
Paradoks
7 miesięcy temu
Józek to fajny ,prosty rolnik , nie oczekujcie po nim manier salonowych i nie damy do niego zjechały.
1111
7 miesięcy temu
Nie podoba mi się określenie jurny.A ogladaliscue hotel Paradis? młodsi mogą więcej i im wypada?.Dajcie spokój Jozkowi.Nie krytykujcie.
Elza
7 miesięcy temu
Ale że w 3 dni można znaleźć miłość? Naprawdę na to liczył? Myślałam, że chodzi mu tylko o seks :)
...
Następna strona
bEgGGOGv