Trwa ładowanie...
Przejdź na
Baby
|

Różowa jak landrynka Małgorzata Rozenek mierzy się z problemem: "Samochód ma pasować DO UBRANIA CZY TOREBKI?"

399
Podziel się

Małgorzata Rozenek trzasnęła sobie "spontaniczną" sesję zdjęciową w Tulum. Celebrytka zaczęła się wyginać przy napotkanym różowym aucie. Stylowo?

Różowa jak landrynka Małgorzata Rozenek mierzy się z problemem: "Samochód ma pasować DO UBRANIA CZY TOREBKI?"
Małgorzata Rozenek pozuje z różowym autem (Instagram)
bEqPqALF

Małgorzata Rozenek spędza kolejny tydzień w Meksyku, gdzie, jak przekonuje, "ciężko pracuje". Celebrytka pokazała na InstaStories, że musiała się ubrać w ciuchy od sponsora i zrobić na bóstwo, co wcale nie jest tak łatwe bez pomocy sztabu stylistów. Beauty team Gosi wrócił do Polski, więc ta w towarzystwie asystentki wybrała się do lokalnej fryzjerki, która zdaniem Małgorzaty była bardzo dokładna, ale niezwykle powolna.

Zobacz także: Małgorzata Rozenek-Majdan o inwestycji w Tajlandii: "Takie inwestycje są miłe"
bEqPqALH

Na szczęście influencerce udało się zrobić kilka satysfakcjonujących fotek przed zachodem słońca. Pomógł w tym urokliwy, różowy samochodzik napotkany na jednej z ulic Tulum. Zaangażowana w pracę modelki Rozenek wyginała się przy samochodzie i opierała pośladki o błyszczącą maskę.

Jak to było? Samochód ma pasować do ubrania czy torebki? - zastanawiała się roztargniona gwiazda w opisie fotki.

Pomożecie różowej jak landrynka Goni rozwikłać tę zagadkę?

bEqPqALN

Pudelek ma już własną grupę na Facebooku! Masz ciekawy donos? Dołącz do PUDELKOWEJ społeczności i podziel się nim!

bEqPqALO
bEqPqAMi
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(399)
Min
2 miesiące temu
Czasem nie rozumiem, o co tej kobiecie chodzi.
Coco
2 miesiące temu
Nie chcialabym, zeby ktos bez mojej zgody i wiedzy siadal na moim samochodzie
Gosc
2 miesiące temu
Dylemat podstarzalej pańci.
bEqPqAMj
Random girl
2 miesiące temu
Próżność.
Majdan
2 miesiące temu
Oj Gośka co z ciebie wyrosło
Najnowsze komentarze (399)
ossss
miesiąc temu
ossss babciu Dodziu, spłonęłaś jak ćma, która nabrała się na światło świeczki w oku demona. W blasku księżyca Pysiulek jest czuły, ujmująco delikatny, gdy przesuwa opuszkami palców po gładkiej skórze brzucha swojej pięknej żony Małgosi, dumnie leżącej w królewskim łożu. Wiesz, jak wygląda jego berło, chociaż nigdy nie pozwolił ci go nawet dotknąć. Małgorzata też to wie. Małgorzata wie jednak o wiele więcej od ciebie, w proszek ćmy zmienionej, bo osiągnęła najwyższy stopień wtajemniczenia dzięki swojemu Mistrzowi i swoim wybitnym umiejętnościom w tej dziedzinie. Wie, że jego berło, które potrafi dać rozkosz o jakiej zwykłej śmiertelniczce nawet się nie śniło, jest jej atrybutem władzy. Władzy nad tobą. Z triumfalnym uśmiechem poleruje je, kiedy tylko ma na to ochotę i z satysfakcją patrzy z góry na okazałe dzieło swych rąk, gdyż rosną jej wymagania, którym tylko Radek umie sprostać, bo jego pyszny nektar w zupełności zaspokaja jej pragnienie ogromnej miłości własnej. A po skończonej uczcie zaczyna się śmiać... Pyszna Małgorzata z biednej, zalęknionej Dorotki bezbronnej w krainie wiecznych ossss.
beka z Dody
miesiąc temu
Nowa i jedyna miłość Majdana to śliczna Małgonia Rozenek. Staroć Doda musi patrzeć na ich szczęście i cierpieć . hahahahaha beka z Dody
Antoni
miesiąc temu
Bezapelacyjnie tylko Małgorzatka Rozenek się dla mnie liczy . Ona jest taka piękna. Widać, że chyba przestała już karmić Henryczka, bo piersi jej zmalały, ale to nawet na plus, stała się taka filigranowa i kochana
zembuf brag
miesiąc temu
Bardzo różne były życiowe losy znanych i mniej znanych księgowych pisarzy po zaocznej administracji, ale żaden z nich nie upodlił się tak bardzo jak Wandzia Robaczywek! Ta skromna staruszka najęła się dozgonnie do małżeństwa Ustępieńków jako ich łysa papużka. W praktyce jest ich służącą i gosposiOM, której podstawowa działalność, oprócz podcierania im du...p, to pisanie i wklejanie na Pudelku ociekających lukrem wpisów, pełnych uwielbienia dla Ustępieńkowej oraz dziesiątek bezsensownych tekstów, często kilometrowej długości, gdzie atakuje w sposób wulgarny i wskazujący na jej psychiczne odchylenia aktualną żonę Majdana, znaną jako Perfekcyjna Lady Rozenek, która to Lady, młodsza od Wandzi o bardzo wiele lat, jest jej największym koszmarem na jawie, obiektem rujnującej jej słabe zdrowie zazdrości połączonej z nienawiścią. Dodatkowo Wandzia zajmuje się czujnym usuwaniem nieprzychylnych komentarzy dla Ustępieńkowej, których jest 95-98%. Jaki smutny UPADEK papużki z podciętymi skrzydełkami! Sprzedała się jako wycieraczka łez najbardziej nielubianej, najbardziej pogardzanej pary celebrytów w Polsce, zwanych Ustępieńkami... dramat bezzębnej Wandzi trwa.
EROTeKA
miesiąc temu
Etatowe hejterki Małgosi, zrozumiała jest wasza frustracja i wylewny żal, który ugasiłby nawet z pożądania do Radzia płonącą babcię Dosię niczym fajcząca się stodoła z piosenki Czesława Niemena. A Małgonia nie płonie, reklamuje kolejną apkę za konkretną kaskę i kradnie wasz czas, waszych sapiących do jej zdjęć facetów, wasze złudzenia, że kiedyś doprowadzicie ją do stanu depresji, która z powodu Małgoni jest waszym udziałem. Marzy wam się klinika psychiatryczna dla Małgoni albo rozwód z miłością jej życia i samotne wychowywanie Henryka. O boziu, jakby to było cudnie, schludnie i w białych rękawiczkach... I takie rozmemłane, rozstrojone nerwowo burczeniem w brzuchu, budzicie się z ręką w nocniku Henryka, wpatrzone w zdjęcia pięknej Małgorzaty i w krzyżu was strzyka, bo ciągle brak wam gotówki, a tu niespłacone raty i zamiast wypasionego Majdana jakieś liche graty... a przecież milion jest do wyrwania... co z tego, skoro jesteście tak naiwne, że nigdy nie będziecie miały brania i kolejny rok z rzędu oblewacie łzami szkołę własnego przetrwania. Ubolewania jesteście godne, głodne, bez środków utrzymania, na karku z sapiącym facetem do zdjęć Gosi, nic dziwnego, że zalewa was żal wielki, wciąż pociągacie nosem i coraz częściej z butelki.
forty
miesiąc temu
0 Rozpaczliwe apele nawołujące do zaprzestania komentowania Małgorzaty były wiele razy tutaj pisane przez ''poRusioną'' konkurencję Perfekcyjnej Lady, ale i tak nadal wylewacie tutaj swoje żale w komentarzach, nakręcając Goni popularność... a Gonia ma was gdzieś, liczy kasę i się z was śmieje. Zapewne wyściskałaby was dziadkiem do orzechów, gdybyście poprosiły ją o realne wsparcie waszej biedy.
Satina
miesiąc temu
Nawet najgłupsi celebryci państw Zachodu (Europa, USA, Kanada, Japonia, Australia itd.) nie wstawiają na społecznościowych portalach tak idiotycznych, tak infantylnych, tak żenujących tekstów/ fotek/ inscenizacji jak porzucona Dosia R Rozstępień. Nie mówiąc o tym, że są to ludzie co najmniej o 30, 40 lat młodsi od 61-letniej Dosi Rozstępień, która żali się, że ukończyła szkołę jęków i stęków na pudelku i ma świadectwo z rzęsy bagiennej …
obiektywna
miesiąc temu
jakiś na siłę dziergany hejt może zaboleć jakąś nieopierzoną celebrytkę, która dopiero co zaczyna lans na ''salonach'' i nie wie jak to wszystko funkcjonuje albo słabą nie tylko psychicznie, depresyjną, przebrzmiałą już dawno i błockiem zapomnienia pokrytą tzw. Dodzię, ale nie silną narcystkę Gosię. Jest ona najbardziej intrygującą celebrytką, głównie dzięki wam, śmiechu warte kobicinki, które histerycznie komentujecie jej poczynania. Do tego non stop jest o tym samym - jak nie o jej wieku, to o jej figurze, twarzy, jak nie twarz, to Henryk, Radek, wykształcenie itd., itp. A ona, bezwzględna harpia (okrutna, wyrachowana kobieta), bawi się wami bez litości dla waszej słabej psychiki.
bEqPqAMb
Lin
miesiąc temu
Perfect Gosia specjalnie wrzuca prowokujące focie (raz w lesie, raz w dresie, raz gruba, raz chuda, raz w koczku, raz ruda, raz KROCZE, raz UDA, raz seks, raz ze śmietaną keks, raz pielęgnacja włosów, raz pieszczenie kokosów, raz ma cieliste majteczki, raz w zimie nie ma kurteczki, oh) i sarkastyczne teksty (bo kto zabroni bogatej Goni?), żeby zarabiać na tym coraz więcej mamony, a przy okazji, żebyście przez nią cierpiały. Nie komentujcie tej HARPII (okrutnej, wyrachowanej kobiety... mniam, mniam, PYCHA), skoro tak bardzo was osłabia (nie da się, co? ona o tym dobrze wie, że ma was w ręku, a raczej w szponach waszej zazdrości)... To dzięki waszej obsesji na jej punkcie jest najbardziej klikalną celebrytką i ma olbrzymie zasięgi, a w związku z tym reklamuje za ogromną kasę to, na co i tak was nie stać.
Wika
miesiąc temu
Jeżeli chcecie zobaczyć jak bardzo zdegenerowana, zdesperowana i obłąkana jest Dorota Rozstępień – przeczytajcie poniżej „komentarz” sprzed kilku dni, który widnieje pod artykułem o Małgorzacie Rozenek. Tekst jest stylistycznie taki sam, jak dziesiątki innych, podobnych, nieustannie pisanych i wstawianych przez samą Dorotę oraz jej wandożera (oczywiście przy pełnej akceptacji Rozstępieniowej!). Warto przypomnieć, że o „pragnieniu faceta z jak największym penisem'' przez aktualną żonę Radzia , Małgorzatę, pisze tutaj mocno zużyta, starszawa kobieta (?) Dorota, na szczęście już nieobecna w polskich mediach - a ZARAZEM BABCIA DWÓCH NASTOLETNICH ADOPTOWANYCH PSÓW RASY SZARIK - które to szariki, a także ich futrem podszyci towarzysze, towarzyszki i wyłysiali rodzice ze schroniska NA ODCISKACH mogą przecież ten „komentarz” ODSZCZEKAĆ! Oto tekst babci Doroty, a moralną ocenę tego paskudztwa zostawiam wam, ludzkie istoty: „Radziowi Gośka dała na otarcie łez Kotońską i rower Błażeja. Ma teraz świetnego faceta, który jest wyposażony w większy atrybut męskości niż Pysiul, chociaz wydawało się to niemożliwe, a jednak Gosia takiego faceta znalazła bo lubi bogato wyposażonych, jestem pewna ,że sam się zgłosił do tak pięknej i seksownej kobiety, natomiast Radzio zdradził wszystkie małe, wstydliwe sekrety babci Dodzi, po operacji prawie kobiety”… Ciekawe, co na to wszystko Dosi torba?
Aldona
miesiąc temu
Otóż tak, Malgoniu R. M., zazdroscimy Ci jak cholera. Serio. Najbardziej to twego kochającego Cię męża, dla którego jego była zdradzana z Tobą żona Dorota R. musiała non stop sie kroic, botoksowac, naciagac, zmieniac sobie pieluchy i silikony robić I nie wiadomo co jeszcze, aby po tylu latach ją wyrzucił na śmietnik jak starego łacha. Zazdrościmy Ci, że Ciebie traktuje jak królową, a tamtej żonie nr 2 trzeba wspolczuc .Co czynie, choć jest mi obojętna ale bawi mnie.
Różyk
miesiąc temu
Cudownie piękny ten brzuszek Małgoni. Ona też piękna. A co u babci Dody ostatnio tak brzuch wystaje? Fasoli się najadła uuuu bąki będzie sadzić. Na innych zdjęciach z ista brzucha niemal przyklejony do żeberek . Foto naturlish shop.Przekrzywia babcia Doda rzeczywistość. smutne tooo. Natomiast Małgonia piękna, naturalna, bez photoshopa.
BRAWO!
miesiąc temu
Małgorzata Rozenek w czwartej ciąży! A więc tak jak przed rokiem tematem nr 1 jest - brzuszek Małgoni a sprawa polska. Jest czy go nie ma? Dlaczego nie ma przepukliny pępkowej? Niech pokaże dowód oczywisty! Mnożą się błagania jego pokazania. Internetowej tłuszczy pokazów nagiego brzucha Małgoni znów się zachciewa! Już kiedyś Warnke wyszła na wybieg z brzuchem na wierzchu, żeby zamknąć gęby przymułom, że nosi poduszkę, to ją te zbolałe pokraki eksperckie zjechały z góry na dół za głupotę i wybebeszanie sfer intymnych: - jak można!, dziecko jej tego nie daruje!, to nie wypada!, dlaczego poduszka też nie wypada?, gdzie rzecznik praw nienarodzonego dziecka?! bla bla bla - Dodziny wpadły w histerię przedporodową. Drżyjcie Dodziny! Sapcie zdruzgotane, jęczcie powalone zgrozą, że nie będzie pokazówki, bo Małgonia nie ma ochoty wystawiać się pod durny osąd jakichś upośledzonych dodulskich z gminy Gwałturety, żeby im cokolwiek udowadniać! Niech was skręca z niemocy dotknięcia swoją oślizgłą łapą ekranu z rozkosznym, nagim brzuszkiem pięknej 42-letniej Małgoni. A jej gołe nóżki? Ekstraklasa na obcasach!
Sandra
miesiąc temu
Która z was, śmieszne nawiedzone hejterki, dostała milion zł od Małgorzaty Anny Rozenek - Majdan za udowodnienie, że nie urodziła się, jak twierdzi, 1 czerwca 1978 r.? Wpisywać się! Chcemy zrobić listę wywiedzionych w pole! Liceum im. Klementyny Hoffmanowej w Warszawie na pewno nie startuje w tej 'Grze o milion' - 'ich' Małgorzata Kostrzewska (52 lata) ze studniówki'88 niestety nie ma na drugie imię Anna, ach, co za ból, a jej brat nie ma na imię Michał, tylko Piotr, w dodatku jest o 7 lat starszy od Małgorzaty z Hoffmanowej (czyli ma 59 lat), a nie o 5 lat starszy, tak jak Michał ( 47 lat) od 'naszej' Małgorzaty Anny (42 lata), za to w KRS fundacji Małgorzaty Anny Rozenek - Majdan jej PESEL zaczyna się od cyfr 78 i wasz ból narasta...
...
Następna strona
bEqPqAMD