Trwa ładowanie...
Przejdź na
Unicorn
|
aktualizacja

Sandra Kubicka i Baron wymieniają czułości podczas zbiórki dla obywateli Ukrainy (ZDJĘCIA)

Podziel się:

Sandra Kubicka i Baron zorganizowali zbiórkę niezbędnych artykułów dla obywateli przebywających na terenie ogarniętej wojną Ukrainy. Pakując zgromadzone rzeczy do ciężarówki, para ochoczo wpadała sobie w ramiona i wymieniała pocałunki.

Sandra Kubicka i Baron wymieniają czułości podczas zbiórki dla obywateli Ukrainy (ZDJĘCIA)
Sandra Kubicka i Baron wymieniają czułości podczas zbiórki dla obywateli Ukrainy (Pudelek Exclusive)

Sandra Kubicka i Baron już od kilku miesięcy starannie dokumentują swój związek w mediach społecznościowych. Celebrytka i muzyk ochoczo pokazują na Instagramie zdjęcia z randek i wspólnych podróży. Para nie szczędzi sobie również romantycznych wyznań. Choć zakochani są razem zaledwie od kilku miesięcy, ich relacja już teraz wygląda dość poważnie. Sandra już jakiś czas temu rozmawiała z ukochanym o chęci posiadania potomstwa, a niedawno na temat ojcostwa otworzył się i sam Baron.

W ostatnim czasie Sandra KubickaBaron, podobnie jak wielu polskich celebrytów, angażują się w pomoc obywatelom Ukrainy. Para nie ogranicza się jednak do udostępniania w sieci informacji o formach wsparcia dla ofiar wojny. Kilka dni temu Sandra ogłosiła na Instagramie, że wraz z jedną z influencerek zorganizowała zbiórkę niezbędnych artykułów dla przebywających na terenie Ukrainy żołnierzy i ludności cywilnej. Celebrytka przedstawiła także obserwatorom listę najbardziej potrzebnych produktów, wśród których znalazły się m.in. odzież, jedzenie czy leki.

Zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią w sobotę Kubicka i Baron ruszyli na warszawski Wawer, by załadować zgromadzone rzeczy do ciężarówki, która wkrótce ruszy za naszą wschodnią granicę. Para stawiła się na miejscu z samego rana i błyskawicznie zabrała się do pracy.

Zobacz także: Magdalena Różczka: "Należę do takich osób, które jak zaczynają działać, to przestają się dołować"

Kubicka na bieżąco relacjonowała przedsięwzięcie w sieci, informując fanów o przebiegu zbiórki i dziękując za pomoc wszystkim zaangażowanym. Choć celebrytka i jej ukochany bez wątpienia mieli ręce pełne roboty, okazjonalnie udawało im się znaleźć chwilę dla siebie.

Paparazzi uwiecznili na przykład, jak w przerwach pomiędzy pakowaniem kolejnych artykułów, para ochoczo wymieniała czułe pocałunki. Podczas zbiórki Sandra i Baron nieustannie dzielili się też spostrzeżeniami, a podczas dyskusji muzyk obejmował lubą ramieniem i tulił ją do siebie.

Zobaczcie, jak Sandra Kubicka i Baron wymieniają czułości, pakując niezbędny artykuły dla obywateli Ukrainy.

Aktywna sobota

W sobotni poranek Sandra Kubicka i Baron ruszyli na warszawski Wawer.

W szczytnym celu

Kilka dni wcześniej Sandra ogłosiła bowiem, że we współpracy z jedną z influencerek postanowiła zorganizować zbiórkę niezbędnych artykułów dla przebywających na terenie ogarniętej wojną Ukrainy. Kubicka nie zapomniała zachęcić fanów do udziału w akcji, jednocześnie przedstawiając im listę najbardziej potrzebnych produktów.

Przerwa na czułości

Na miejscu Kubicka i Baron mieli pełne ręce roboty. W przerwach od pakowania zebranych artykułów do ciężarówek para znalazła jednak chwilę dla siebie i w pewnym momencie wymieniła się pocałunkami.

Wygoda przede wszystkim

Zarówno Sandra, jak i jej luby postawili na wygodne stroje, by móc bez większych przeszkód oddać się pracy.

Romantyczne gesty

Zakochani regularnie wymieniali czułości - w pewnym momencie Baron objął na przykład ukochaną ramieniem.

Pełne zaangażowanie

Zgodnie z instagramowymi relacjami Sandry, para planowała spędzić na miejscu zbiórki około 10 godzin.

Papużki nierozłączki

Kubicka i Baron zdawali się nie odstępować siebie nawet na krok.

Staranny nadzór

Para nieustannie dzieliła się spostrzeżeniami i staranie nadzorowała całe przedsięwzięcie. Sandra na bieżąco relacjonowała także akcję na Instagramie.

Sandra Kubicka i Baron wymieniają czułości, wspierając zbiórkę dla obywateli Ukrainy

Sandra Kubicka i Baron wymieniają czułości, wspierając zbiórkę dla obywateli Ukrainy

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
Oferty dla Ciebie