Trwa ładowanie...
Przejdź na
Witek
|

Sebastian Fabijański lojalnie staje w obronie Maffashion: "Kopiować Jessikę Mercedes, to jakby ROBIĆ KSERO Z KSERO"

164
Podziel się

Nemezis Quebonafide odniósł się do kierowanych przeciwko jego ukochanej zarzutów o kopiowanie właścicielki marki Veclaim. Będzie drama?

Sebastian Fabijański lojalnie staje w obronie Maffashion: "Kopiować Jessikę Mercedes, to jakby ROBIĆ KSERO Z KSERO"
Sebastian Fabijański staje w obronie Maffashion i atakuje Jessicę Mercedes (ONS)
bDfwYFGt

Maffashion i Jessica Mercedes to bez wątpienia dwie najpopularniejsze polskie szafiarki. Nie dziwi zatem fakt, że od lat są obiektem porównywań. Choć same zainteresowane wielokrotnie zapewniały, że są do siebie przyjacielsko nastawione, nie da się nie zauważyć, że od początku swojej obecności w mediach społecznościowych wyraźnie ze sobą konkurują.

Niedawno między rywalkami wywiązała się w sieci osobliwa dyskusja, dotycząca… sofy. W tę ciekawą wymianę zdań włączyli się także stający w obronie zarówno jednej, jak i drugiej internauci.

bDfwYFGv

Głęboki Sebastian Fabijański szczerze o Maffashion: "Miałem Cię za reprezentantkę świata, który uważam za powierzchowny"

W poniedziałek pod jednym ze zdjęć Julki ponownie pojawił się temat Jess. Tym razem jeden z "fanów" wytknął 32-latce, że "ściągnęła" od młodszej koleżanki… rzeźbę. Na komentarz Kuczyńskiej nie trzeba było długo czekać:

Dziwna sprawa, bo to zdjęcie z neta. Może to te wszystkie osoby kopiują jedną Jess - odpowiedziała poirytowana szafiarka.

Okazuje się, że w dobie nawarstwiających się zarzutów o kopiowanie właścicielki marki Veclaim Julia może liczyć na wsparcie ukochanego. Coraz prężniej działający w sieci Sebastian Fabijański postanowił stanąć w obronie życiowej partnerki. Rapujący aktor za pośrednictwem InstaStories opublikował screen artykułu z Pudelka, który opatrzył podpisem, niebudzącym wątpliwości, co myśli o Jessice:

bDfwYFGB

@maffashion_official, możesz przestać?! Przecież kopiować @jemerced, to jakby robić ksero z ksero - możemy przeczytać na profilu Seby.

Myślicie, że odpowiedź Jess jest kwestią czasu?

bDfwYFGC
bDfwYFGD
bDfwYFGW
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(164)
lys
4 miesiące temu
akurat tu trafił.
karolina
4 miesiące temu
Niech on przestanie się odzywać. Kiedyś naprawdę lubiłam go jako aktora, ale od kiedy tyle się udziela show bizie, to stracił całą atrakcyjnosc
Kary
4 miesiące temu
Typowy Seba i Karyna
bDfwYFGX
Justa
4 miesiące temu
Facet miesza się w rywalizację dziewczynek, o to która ma bardziej różowe kokardki...
Suri
4 miesiące temu
A Jess to nie ma innych zmartwień po aferze metkowej? Udowodniono jej oszustwo, wyłudzenie, podmianę metek, kradzież wzorów, w wała swoje klientki zrobila którym najtańsze na rynku t-shirty i dresy sprzedawała jako towar z wyższej polki i chce by jej wybaczono. Ale sama licz na Jess przez swoje psiapsi organizuje bo podobne rzeczy reklamują? Wynajęła ich ta sama firma, to reklamuje. Jess jest skompromitowana.
Najnowsze komentarze (164)
aaa
4 miesiące temu
Baaardzo mnie irytuje Jessica!!!! BARDZO Była już tragiczna zanim wyszła afera metkowa;/, Chce zabłysnąć a jednak nie wychodzi, jest zbyt "szara" jak dla mnie!
aaa
4 miesiące temu
Brawo Sebastian!! :D
Człowiek
4 miesiące temu
O Mój Boże. Cywilizacja ludzi rozumnych sie kończy! "Szafiarki", Seba, Szambiarz, Szambelan, PRabiej. Zwariować idzie.
Maja
4 miesiące temu
A ludzie czytają te bzdury wymyślone i wypisywane przez gazety. Włażą do ludzi na instagram, przywołują jakieś słowo, którego sens był inny i robię na siłę dramę, a czytający dają się wpuścić w kanał. Po co na co
Ehmmm dramat
4 miesiące temu
Czy naprawdę ktoś je kupuje??? A do tego raz puszecie imię raz nazwę SZAFY I JUŻ POGUBIŁAM SIĘ KTO JEST CZESIA A KTO MARYSIA
ciekawski
4 miesiące temu
Czy one mieszkają w szafie
Rety
4 miesiące temu
Jessica panoszy się jakby prawo własności posiadała do skopiowanych fotek czy produktów. A nie ma żadnych. Zamieszczają je różni influencerzy i u nas i na świecie, bo za to te firmy im płacą. To "byłam pierwsza" jest strasznie prymitywne i infantylne. Własną bezczelnośc doprowadziła ja do tego, że bazarowe ciuchy Fotl za mniej niz 1 Euro sprzedawała jak luksusowy autorski projekt. Jak te jej fanki i klientki muszą czuć się oszukane i nabite w butelkę?!
Żenada
4 miesiące temu
Już dał się wciągnąć w dramy
bDfwYFGP
Henio
4 miesiące temu
Trabant co udaje mercedesa, tak jak jej przemetkowane ciuchy Fotl udawały autorski projekt z górnej półki nie ma innych problemów, tylko ataki bzdurami na koleżankę po fachu, ale mniej chytra i uczciwsza? Może Maff mniej robi szumu wokół siebie niż Jess, która czasem zachowuje się jak bazarowa przekupa. Za to Maff okazała się o wiele bardziej wiarygodna. Jess chce wybaczenia po aferze co jeszcze żywa, a o bzdziny by wydrapala oczy ciężarnej koleżance.
zonk
4 miesiące temu
Porażka , kto z kim przystaje takim się staje , myślałam, że on ma więcej w głowie ... mieszać się w takie banały
Orany
4 miesiące temu
Witek, kiedy słownik wyrazów obcych wejdzie zbyt mocno.
Tu i teraz
4 miesiące temu
kolejni pełni kompleksów z parciem na media
Tu i teraz
4 miesiące temu
tylko współczuć głupoty
tfu
4 miesiące temu
Wiecie co rozni maffshion od Mercedes??? maffa jest przasna a mercedes ma klase .
...
Następna strona
bDfwYFHr