Trwa ładowanie...
Paww
|

Skłóceni bracia Kurscy, Edyta Górniak z mamą i brudy w rodzinie Kreta, czyli rodzinne konflikty celebrytów (ZDJĘCIA)

80
80
Podziel się

O prawdziwości powiedzenia, że z rodziną najlepiej wychodzi się na zdjęciach, przekonało się wiele gwiazd. Anna Wendzikowska, Klaudia El Dursi czy Joanna Jabłczyńska od lat nie utrzymują kontaktu z biologicznymi ojcami.

1
 / 12
Skłóceni bracia Kurscy, Edyta Górniak z mamą i brudy w rodzinie Kreta, czyli rodzinne konflikty celebrytów (ZDJĘCIA)
Skłóceni bracia Kurscy, Edyta Górniak z mamą i brudy w rodzinie Kreta, czyli rodzinne konflikty celebrytów (ZDJĘCIA)
Bracia Kurscy, Edyta Górniak i Aleksandra Kisio, czyli rodzinne konflikty celebrytów (ZDJĘCIA)
0
0

O prawdziwości powiedzenia, że z rodziną najlepiej wychodzi się na zdjęciach, przekonało się sporo gwiazd. W ostatnim czasie najgłośniejszym konfliktem z udziałem celebrytów była strzelanina w rodzinnym domu Joanny Opozdy.

Rodzinne dramaty rozgrywają się również w innych celebryckich domach. W przypadku rodziny Daniela Olbrychskiego konflikt przeniósł się na salę sądową. Od wielu lat z najbliższymi nie utrzymują kontaktu również Anna Wendzikowska, Klaudia El Dursi czy Joanna Jabłczyńska.

2
 / 12
Joanna Opozda odcina się od ojca

Joanna Opozda od kilku lat nie utrzymuje kontaktu z ojcem. W ostatnim czasie konflikt między nimi zaostrzył się. Po głośnej już awanturze w posiadłości Dariusza Opozdy do sprawy włączyła się policja.

3
 / 12
Napięte relacje Anny Wendzikowskiej z rodzicami

Anna Wendzikowska otworzyła się na Instagramie w temacie relacji z rodzicami. Jakiś czas temu ograniczyła z nimi kontakt. Powodem były między innymi wspomnienia celebrytki z dzieciństwa na temat sposobów wychowawczych jej rodziców.

Słabo to wspominam, ponieważ musiałam uczyć się mnóstwa bezsensowych rzeczy, zamiast rozwijać się w tym, co było moje. Tylko dlatego, że oczekiwano ode mnie, że z każdego przedmiotu będę miała szóstkę. Koszmar - wspomniała w odpowiedzi na komentarz fana.

4
 / 12
Jarosław Kret nie rozmawia z bratem bliźniakiem

Jarosława i Jacka Kreta poróżniła chęć zdobycia sławy. Pogodynek zarzucił bratu, że ten żeruje na jego popularności, chcąc zrobić karierę. Panowie od kilku lat nie utrzymują ze sobą żadnego kontaktu. Jarosław Kret odciął się również od matki.

5
 / 12
Klaudia El Dursi nie utrzymuje kontaktu z ojcem

Klaudia El Dursi miała sześć lat, kiedy jej rodzice rozwiedli się, a biologiczny ojciec, z pochodzenia Libijczyk, wrócił do ojczyzny. Celebrytka ostatni raz rozmawiała z nim ponad 10 lat temu. Nie ma jednak żalu do biologicznego taty, ponieważ odpowiednią opieką otoczył ją ojczym.

Nie wspominam taty jakoś bardzo źle. Bo tak naprawdę mało go pamiętam. Mam już do niego obojętny stosunek. Nie czuję żadnego żalu, złych emocji. Wychował mnie wspaniały ojczym z Polski i jestem mu wdzięczna za to, jaką kobietą dziś jestem - wyznała w wywiadzie dla "Faktu".

6
 / 12
Natalia Kukulska odcinała się od brata

Konflikt pomiędzy Natalią Kukulską a jej bratem Piotrem wybuchł po śmierci ojca, Jarosława Kukulskiego. Artystka zorganizowała koncert ku pamięci ojca, jednak nie zaprosiła do jego organizacji brata.

Rodzeństwo przez wiele lat wymieniało się na łamach mediów uszczypliwymi docinkami. Z czasem ich relacje stały się bardziej przyjazne. W końcu oboje odsłonili nawet pomnik ku pamięci ich ojca.

7
 / 12
Edyta Górniak przez wiele lat nie rozmawiała z mamą

Edyta Górniak przez wiele lat nie ukrywała żalu do matki, której zarzucała brak wsparcia. Natomiast Grażyna Górniak-Jasik uważała, że piosenkarka nie interesuje się rodziną. Kobietom udało się pojednać w 2015 roku. Występując na festiwalu w Opolu, Górniak powiedziała wtedy ze sceny: "Całuję cię, mamo".

8
 / 12
Jacek Kurski skłócony z bratem Jarosławem

Jacka i Jarosława Kurskiego podzieliły poglądy polityczne. Gdy w 2016 roku Jacek Kurski obejmował rządy w TVP, jego brat protestował pod oknami jej siedziby, zapewniając zgromadzonych, że "nie wszyscy Kurscy są do kitu".

9
 / 12
Michał Wiśniewski i trudne relacje z mamą

Relacje Michała Wiśniewskiego oraz jego mamy nie należały do najłatwiejszych. Piosenkarz usiłował dojść do porozumienia z Grażyną Wiśniewską przed kamerami programu "Jestem, jaki jestem". Po wielu latach wspierania matki w wyjściu z choroby alkoholowej ich relacje można uznać za poprawne.

10
 / 12
Ola Kisio skonfliktowana z mamą

Aleksandra Kisio i jej matka Izabela Kisio-Skorupa od wielu lat nie utrzymują ze sobą kontaktu. Matka aktorki oskarżyła ją o wyrzucenie z domu, Aleksandra zaprzeczyła oskarżeniom i całkowicie odcięła się od kobiety. Konflikt zaostrzył do tego stopnia, że aktorka nie zaprosiła matki na ślub.

11
 / 12
Kłótnia w rodzinie Olbrychskich

Rafał Olbrychski kilka lat temu na łamach gazet oskarżył ojca o zniszczenie mu dzieciństwa. Później Daniel Olbrychski zaangażował się ponoć w sprawy ojcowskie syna - chciał odebrać prawa rodzicielskie Rafałowi i zająć się wnukiem. Ostatecznie udało im się dojść do porozumienia.

12
 / 12
Joanna Jabłczyńska nie wybaczyła ojcu

Joanna Jabłczyńska od lat nie utrzymuje kontaktu ze swoim ojcem. Aktorka nie wybaczyła mu romansu z inną kobietą, który odkryła.

Moi rodzice mieli wspólne bilingi. To ja zauważyłam, że często pojawia się jeden numer. A później wyszła kwestia zdjęć. Tato był na wyjeździe w Stanach, teoretycznie był to służbowy wyjazd. Została klisza ze zdjęciami. Poszłam wywołać te zdjęcia i tato był na nich z inną kobietą - mówiła Joanna Jabłczyńska w jednym z wywiadów.

KOMENTARZE
(80)
Roman
11 miesięcy temu
Dariusz Opozda to ledwo wystartował a już przebił mamę Kisio a on się dopiero rozkręca...
Tadeusz80
11 miesięcy temu
Czy to celebryci,czy zwykly Kowalski. Ja od 10 lat nie mam kontaktu z rodzina. Doslownie cala rodzina. Bylem zmuszony odciac sie od toksycznych ludzi. Wyszlo mi to tylko na zdrowie. Ludzie przezywaja rozne dramaty i nie nam oceniac.
Neko
11 miesięcy temu
Ola Kisio ma z nich wszystkich chyba najgorzej
Renata
11 miesięcy temu
Kreta największy błąd to Tadla
gość
11 miesięcy temu
Nie zawsze rodzina jest Ci życzliwa. Wiem coś o tym. Mam koleżankę, która jest mi bardziej oddana niż najbliżsi. Nic na siłę
Najnowsze komentarze (80)
Aga
10 miesięcy temu
W sumie to Wendzikowskiej współczuję. Zbyt wysokie wymagania stawiane przez rodziców też krzywią psychikę, nic dziwnego że żyje na pokaz, usilnie próbując zaimponować innym. Nie czuje się wystarczająco wartościowa.
Konstanty R.
11 miesięcy temu
Piniendzy nie ma i nie będzie!
Ona i On
11 miesięcy temu
Mamy to samo. Zerwaliśmy kontakty z rodzinką. Ciągle nad wykorzystywali. Ciągle najazdy gości. Żeby jeszcze sami, ale jeszcze z bachorami. I skacz przy nich, karm. A oni nic. Uważali, że my bogaci, to im można. A trzeba było się uczyć, gamonie, to też bylibyście zamożni. Ale jak do szkoły było pod górkę, zero studiów, to teraz klepią bidę. Nie mogą znieść, że my- dom w Wa-wie, drugi- urlopowy na Mazurach. Urlopy zagraniczne, wypady na narty. A oni- kupa bachorow, wynajęte klity robić się nie chce.
Zenek
11 miesięcy temu
Rozumie jeszcze zerwać więzi z bratem siostra z ojcem który się nie zajmował rodzina znalazł kochankę ale nie rozumie z matka tu myślę o Górniak karma wróci będziesz stara a syn nie poda szklankę wody
fret
11 miesięcy temu
co to za sensacja to niech utrzymuja z niedzwiedziem
gtps
11 miesięcy temu
to jest złe. U sąsiadów była w pewnym sensie rywalizacja materialna. Jeden na cmentarzu, drugi w UK. Jest jeszcze wariant Jaworka. I wojny o koronawirusa.
Kisionators
11 miesięcy temu
Matka Kisio rządzi!!!
Mon
11 miesięcy temu
Niewiedzialam o krecie takich nowin. Żyć z bratem bliźniakiem całe życie by pozniej go oskarżyć że się chce wybić na jego wizerunku. Chore. Większości się nie dziwię. Kret mnie rozwalił na łopatki
Pozdrawiam
11 miesięcy temu
Mówi się że prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie a ja zawsze mówię, że prawdziwych to poznasz, jak staniesz się bogaty. Wówczas zobaczysz jak Twoich " bliskich i przyjaciół " kłuje w oczy Twoje bogactwo
gość
11 miesięcy temu
Nie zawsze rodzina jest Ci życzliwa. Wiem coś o tym. Mam koleżankę, która jest mi bardziej oddana niż najbliżsi. Nic na siłę
adam
11 miesięcy temu
moje zdanie: ani Jackowi Kurskiemu, ani Pawłowi nie podam ręki. Nie muszę pisać dlaczego.
Gość
11 miesięcy temu
Jaki jest Kurski każdy widzi,ale ja bym swojemu bratu nie wybaczyła takiej nielojalności jaką się wykazał jego brat
Asia
11 miesięcy temu
dziwne, że dwa aqlkoholiki dogadać sie nie mogą? wódki było za mało?
Ewa
11 miesięcy temu
Chociaż jeden Kurski jest rozsądny
...
Następna strona
TOP10 - najpopularniejsze galerie
10.

Kulisy urodzinowej gali Polsatu: Edward Miszczak z Anną Cieślak, Izabela Janachowska z mężem i bentleyem, zmarznięta Joanna Przetakiewicz (ZDJĘCIA)

Wydarzenia zza kulis wtorkowej imprezy Polsatu okazały się równie ciekawe, co wydarzenia rozgrywające się na scenie Teatru Wielkiego. Która para wyglądała najlepiej?
9.

Nowe twarze Khloe Kardashian i Shanii Twain oraz Heidi Klum w białych kozaczkach brylują na People's Choice Awards (ZDJĘCIA)

We wtorek w Santa Monica odbyła się uroczysta gala People's Choice Awards. Która z gwiazd wypadła najlepiej na ściance, a która z nich zaliczyła modową wpadkę? Co poniektóre zafundowały sobie nie tylko nowe kreacje, ale również twarze.
8.

AMORY Julii Wieniawy i Nikodema Rozbickiego na gali Polsatu: śmiechy, całusy, przytulenia... Zapomnieli już, że się rozstali? (ZDJĘCIA)

Mimo ogłoszenia rozstania przed paroma tygodniami Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki znakomicie bawili się w swoim towarzystwie na wtorkowej gali. Niegdysiejsi zakochani darzyli się czułością jak gdyby nigdy nic. Nadążacie jeszcze?
7.

Gwiazdy tłumnie ściągają na Wielką Galę Jubileuszową Polsatu: Krzysztof Ibisz, Karolina Gilon, Marcelina Zawadzka, Aleksandra Szwed... (DUŻO ZDJĘĆ)

Największe nazwiska związane z rodziną Polsatu zjechały się we wtorkowy wieczór do Teatru Wielkiego w Warszawie, by świętować 30-lecie stacji. Kto zaprezentował się najlepiej? Karolina Gilon, Paulina Sykut-Jeżyna czy może Joanna Horodyńska?
6.

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski posyłają sobie rozmarzone spojrzenia przed studiem "Pytania na Śniadanie" (ZDJĘCIA)

Nawet po kilku godzinach wspólnej pracy od samego rana Katarzyna Cichopek wciąż nie mogła oderwać wzroku od swojego narzeczonego, Macieja Kurzajewskiego. Taka miłość się nie zdarza?
5.

Tak urządziła swój dom Anna Czartoryska: ogromny ogród, sporych rozmiarów garderoba i drewniane schody w stylu amerykańskim (ZDJĘCIA)

Anna Czartoryska razem z mężem od kilku miesięcy cieszą się domowym ciepłem w nowej willi. Nie znajdziemy w niej jednak przepychu i wyszukanych dodatków. Aktorka postanowiła na prostotę i klasykę.
4.

Tłum gwiazd na British Fashion Awards 2022: Błyszcząca Naomi Campbell, roznegliżowana Rita Ora i Lila Moss w przezroczystej kreacji (ZDJĘCIA)

W poniedziałkowy wieczór tłum gwiazd przybył do Royal Albert Hall w Londynie, by zaprezentować swoje wymyślne kreacje na czerwonym dywanie. Nie zabrakło między innymi Naomi Campbell, Rity Ory czy córki Kate Moss, która najwyraźniej podąża śladami sławnej matki. Kto prezentował się najlepiej?
3.

Gwiazdy wdzięczą się do zdjęć na evencie marki suplementów: Maja Sablewska, Katarzyna Warnke, Marietta Żukowska (ZDJĘCIA)

Celebrytki skorzystały z zaproszenia jednej z marek i ochoczo pognały na salony. Kreacje zaprezentowały m.in. Maja Sablewska, Katarzyna Warnke i Marietta Żukowska.
2.

Paszporty, gorące krzesła i lista przebojów disco polo. Stacja Polsat kończy 30 lat! (DUŻO ZDJĘĆ)

Zebraliśmy dla was najważniejsze momenty w trzydziestoletniej historii stacji. "Bar" czy "Idź na całość" rozpalały emocje Polaków do czerwoności. Były też programy, o których widzowie woleliby zapomnieć.
1.

Tak polskie WAGs kibicowały biało-czerwonym w starciu z Francją: Anna Lewandowska, Marina, Marta Glik... (ZDJĘCIA)

Polska reprezentacja zakończyła zmagania na Mundialu 2022, przegrywając z Francją 1:3. W ostatnim meczu biało-czerwonych ochoczo dopingowały polskie WAGs.