Trwa ładowanie...
Przejdź na
Koba
|

"Skromna" Magda Mołek komentuje odejście Kingi Rusin z TVN i zaznacza: "Jestem z drużyny WIELKICH NAZWISK telewizyjnych"

540
Podziel się

Dziennikarka skorzystała z okazji, by upiec dwie pieczenie na jednym ogniu i życząc koleżance szczęścia na nowej drodze życia, zaznaczyła też, że jest wielką gwiazdą telewizji. Profesjonalnie?

"Skromna" Magda Mołek komentuje odejście Kingi Rusin z TVN i zaznacza: "Jestem z drużyny WIELKICH NAZWISK telewizyjnych"
Magda Mołek o odejściu Kingi Rusin (East News)
bDAoIsxx

Jakiś czas temu media obiegła informacja o odejściu Piotra Kraśki z Dzień Dobry TVN. Dziennikarz uznał, że najwyższa pora porzucić śniadaniówkę na rzecz nieco poważniejszego formatu, czyli wieczornego wydania Faktów.

Bez dotychczasowego partnera ekranowego pojawienie się Kingi Rusin w kolejnym sezonie nie było już takim pewnikiem. Niedawno celebrytka rozwiała wątpliwości i potwierdziła swoje odejście, co od razu wywołało lawinę spekulacji na temat tego, kto mógłby zastąpić największą gwiazdę stacji. Nie obyło się oczywiście bez ckliwych pożegnań i wzniosłych słów od współpracowników - Anna Kalczyńska przez przypadek zasugerowała, że odchodzi z Kingą, a Filip Chajzer nazwał Rusin “legendą”.

bDAoIsxz
Zobacz także: Klaudia El Dursi snuje plany o "Dzień dobry TVN": "Panu Edwardowi się nie odmawia"

Nie byli jednak oni jedynymi kolegami po fachu Rusin, którzy skomentowali jej odejście. Jedną z pierwszych osób, które odezwały się do dziennikarki, była Magda Mołek. Natychmiast po usłyszeniu smutnych wieści napisała do Kingi prywatną wiadomość, życząc jej powodzenia na nowej ścieżce kariery.

bDAoIsxF

Napisałam do Kingi SMS-a i napisałam na Instagramie, że życzę jej lekkiego i wspaniałego życia po “Dzień Dobry TVN”. Kinga była ostatnią osobą z tego pierwszego grona prowadzących, po tym jak odeszłam ja i Marcin w zeszłym roku. Wobec czego dla niej to jest nowy moment. Ale Kinga jest bizneswoman, jest zajęta też swoją świetnie rozwijającą się firmą - oznajmiła Mołek.

Celebrytka chciała się w ten sposób zrewanżować za wsparcie, jakie uzyskała od Rusin, po odejściu ze stacji. Przy okazji ogłosiła też "skromnie", że jej nazwisko znajduje się na liście “wielkich gwiazd telewizyjnych”.

Jak ja odeszłam, to Kinga napisała też do mnie. Napisała, że nie wierzy, że to zrobiłam, ale tak naprawdę było. Dobrzy dziennikarze ze świetną kartą zawsze znajdą dla siebie miejsce. Ja jestem w tym biznesie od ćwierć wieku i jestem z drużyny wielkich nazwisk telewizyjnych - wielkich gwiazd i osobowości, których po prostu w tej przestrzeni nie ma - dodała.

bDAoIsxG

Oni w większości odeszli, albo zmienili zawód, albo zajęli się czymś innym, więc ja wiem, z kim zaczynałam tę dziennikarską przygodę i też za tymi ludźmi bardzo tęskniłam. Wszyscy sobie poradzimy, każdy znajdzie swoje miejsce i myślę, że wszyscy będą na swój sposób spełnieni.

Trzymacie kciuki za to, by każda “wielka telewizyjna gwiazda” znalazła swoje miejsce?

bDAoIsxH
bDAoIsya
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(540)
Sylwia
5 miesięcy temu
Chyba nieźle ją poniosło, kiedyś prowadziła krzyżówkę na TV Polonia, potem pamiętam ją z DDTVN i TVN Style - faktycznie wielkie dziennikarstwo
KIM
5 miesięcy temu
Mołek zawsze była WYNIOSŁA
Nik
5 miesięcy temu
Trzeba się jakoś dowartościować. No co... niby nie?
bDAoIsyb
Mimi
5 miesięcy temu
Dowaliła na sam koniec
Kasia
5 miesięcy temu
Taki talent dziennikarski zajmowal sie rozmowami o rozstepach?
Najnowsze komentarze (540)
Majlo
4 miesiące temu
Fajnie ze Kinga taka decyzje podjęła
Tomek
4 miesiące temu
Kinga! To była najlepsza decyzja!
Tosi
4 miesiące temu
Pani Kingo bez Pani to nie to damo
Nemo
4 miesiące temu
Kinga dobrze zna swoją wartość
Leto
4 miesiące temu
Nie spodziewałabym się po Magdzie takiej sytuacji
Tina
4 miesiące temu
Kinga najlepsza była
Kolo
4 miesiące temu
Nie ma to jak „koleżanka z pracy” molek słabo... Kinga nie zwracaj nawet uwagi
Patka
4 miesiące temu
Ddtvn bez Kingi to dno
bDAoIsxT
Maciek
4 miesiące temu
Pani Rusin to ikona dziennikarstwa
Miki
4 miesiące temu
Najważniejsze żeby Kinga była szczęśliwa
Pony
4 miesiące temu
Myślałam ze ta molek to mądrzejsza ale niestety.. Kinga wspaniała
Parys
4 miesiące temu
Kinga odważnie ale wierze w nią
Kamil
4 miesiące temu
Ale molek wysoko nosi głowę.. Kinga nie dość ze lepsza to i skromna
Mano
4 miesiące temu
Pani Rusin na pewno dostanie nowy super angaż a nie śniadaniówkę
...
Następna strona
bDAoIsyv