oppa
|

"Słowikowa" traci resztki godności w nowym teledysku "lejdi" Jaroszewskiej: "Uwiodłeś mnie BANDYCKĄ MIŁOŚCIĄ"

286
Podziel się

Obejrzeliśmy cały teledysk, żebyście wy już nie musieli...

"Słowikowa" traci resztki godności w nowym teledysku "lejdi" Jaroszewskiej: "Uwiodłeś mnie BANDYCKĄ MIŁOŚCIĄ"

Rok 2020 dopiero co się rozpoczął, a już mamy pierwszą poważną kandydatkę w walce o tytuł najzabawniejszego teledysku muzycznego. O salwy śmiechu postanowiła tym razem zadbać znana z programu Projekt Lady Julia Jaroszewska, która po starannie relacjonowanym w mediach społecznościowych przemeblowaniu twarzy postanowiła najwyraźniej wybić się na popularności "mafijnej" twórczości Patryka Vegi i zaistnieć w przemyśle muzycznym utworem Bandycka Miłość.

Sporo można by napisać o niedociągnięciach samego utworu - od banalnej linii melodycznej po komiczny wręcz tekst. Postanowiliśmy jednak skupić się na wątpliwych, aczkolwiek wybitnie zabawnych elementach wizualnych dostarczanych nam przez towarzyszący piosence teledysk, w którym główną rolę odgrywa najniebezpieczniejsza pielęgniarka w Polsce - Monika Banasiak vel Słowikowa.

W przedstawionych scenkach możemy zaobserwować Monikę wpijającą brokatowe szpony w nagą pierś wytatuowanego mężczyzny. Zgadujemy, że to on obdarza "królową mafii" tytułową "bandycką miłością". Między kochankami dochodzi do intymnego zbliżenia, po czym przychodzi pora na rychłe zaślubiny. Nasza bohaterka jest jednak wyraźnie rozdarta między głosem serca a radami rozumu, co mają zapewne symbolizować częste zbliżenia na jej wyrażającą zatroskanie minę.

Ściśnięte w przymałej sukni piersi Słowikowej wkraczają do kościoła z pełnym impetem. Banasiak całuje odzianego w najbrzydszą marynarkę świata bandziora. Szybko rozmyśla się jednak z nałożenia obrączki na palec niebezpiecznego mężczyzny i ucieka sprzed ołtarza w przezabawnej sekwencji z wykorzystaniem "slow motion". Pod świątynią, na szczęście, czeka na nią kolejny adorator, która rzuca Słowikowej kluczyki do luksusowego auta, którym odjeżdżają wspólnie w stronę zachodzącego słońca.

Wątek Słowikowej w teledysku przeplatany jest ujęciami "groźnej" Julii Jaroszewskiej, która w obcisłym, skórzanym kombinezonie prezentuje kocie ruchy pod osłoną nocy. W jednej ze scen towarzyszy jej nawet para Bogu ducha winnych psów.

Spora część klipu nagrana została na tle poznańskich zabytków. Chcieliśmy więc z tego miejsca wyrazić nasze współczucie dla wszystkich Pyr. Obiecujemy, że nie będziemy postrzegać was przez pryzmat tego dziadostwa.

Dajcie znać w komentarzach, co sądzicie o najnowszym teledysku "lejdi" Jaroszewskiej. O ile, rzecz jasna, odważycie się z nim zapoznać.

KOMENTARZE
(286)
Boże
4 tyg. temu
Strasznie się ośmiesza wielka malolatke robi z siebie stara prostytutka co ona się bawiła z alfonsami a jej opiekunka dziecko wychowywała wystarczy na yt posłuchać wypowiedzi wspolwiezniarek co z niej jest było i będzie bladz
Aak
4 tyg. temu
Boję się obejrzeć...
i tak skasują
4 tyg. temu
po co promujecie takie społeczne DNO?
Thxvm
4 tyg. temu
Oj. Niech ktos skomentuje za mnie. Dzieki.
upadekblisko
4 tyg. temu
A mysmy chamy a Zenka Martyniuka sie smiali...
Najnowsze komentarze (286)
Odwrócony
3 tyg. temu
na zdjeciach Monia wyglada jakby wciagala wlasnie brzuch. Tak sie nadyma ze oczy jej o malo nie wypadna - tak je wytrzeszcza
Kika
3 tyg. temu
Ooooeeeeeezzzzuuuuuuu!!!!!!!
Prawda
3 tyg. temu
Piosenka fajna ale,.... no comments
KlaUdusia
3 tyg. temu
Słownikowej to już się na łeb rzuciło. Zapomniała, że nie ma 20 lat tylko 60!
Marta2307
3 tyg. temu
Najbardziej rozwalił mnie opis przez pudelka tego teledysku hahahaha :))))) poprawiliscie mi humor.a teraz włączę sobie ten HIT 🤣
Vggg
3 tyg. temu
Lady...
Uja
3 tyg. temu
Qrwa dramat 😳
mła
4 tyg. temu
jest jeszcze bardziej obciachowa niż Geslerowa
Ryży
4 tyg. temu
Odczepcie się od pani Banasiak śmiecie i szmaty
Tati
4 tyg. temu
Bardzo dobrze wypadła pani Banasiuk w teledysku jest utalentowaną aktorką czy komuś to się podoba czy nie i kropka imbecylki
Vega
4 tyg. temu
Słowikowa to urodzona aktorka dużo psedo aktorek mogło by się od niej uczyć.
Zuza
4 tyg. temu
Teledysk...W roli głównej glonojady, stara prukwa i wytatuowane bezmózgi...
Sab
4 tyg. temu
Boże to jest TRAGEDIA te głupie słowa i stara krowa haha
oli
4 tyg. temu
cyrk przyjechal do PGRu
...
Następna strona