Trwa ładowanie...
Przejdź na
Droppa
|
aktualizacja

Sound'n'Grace oskarżają polską wytwórnię o nadużycie! "Przejęto 165 tysięcy subskrypcji. Zablokowano nasze teledyski". Mamy komentarz

91
Podziel się

Oskarżeni producenci odpierają wszelkie zarzuty pod swoim adresem. Szykuje się walka w sądzie?

Sound'n'Grace oskarżają polską wytwórnię o nadużycie! "Przejęto 165 tysięcy subskrypcji. Zablokowano nasze teledyski". Mamy komentarz
(fot. ONS)
bCxghjCd

Producenci i agenci gwiazd nie mają w Polsce najlepszej prasy. Często słyszy się o nadużyciach, do jakich menadżerowie mają posuwać się w stosunku do swoich podopiecznych, zmuszając ich do katorżniczej pracy i odprowadzając zbyt duży procent dochodów, a niekiedy nawet znikając ze wszystkimi pieniędzmi. Nie tak dawno głośno zrobiło się o menadżerze Margaret. Narzeczony wokalistki zasugerował między słowami, że to właśnie on odpowiada za zły stan psychiczny jego ukochanej.

W piątkowy poranek światło dzienne ujrzała natomiast kolejna afera z podejrzanymi praktykami osób odpowiadających za produkcję artystycznej twórczości gwiazd w roli głównej. Niezwykle popularny nad Wisłą chór Sound'n'Grace wydał oświadczenie, w którym oskarża wytwórnię Gorgo Music o przywłaszczenie sobie ich konta na YouTube, a także zablokowanie dostępu do wszystkich teledysków zespołu, w tym klipu do utworu Sens, z którego dochód przeznaczony był na rzecz Fundacji Nasze Dzieci.

bCxghjCf

"Chcielibyśmy jako zespół Sound’n’Grace oświadczyć, że po 5 latach współpracy z wytwórnią Gorgo Music reprezentowaną przez panią Katarzynę Chrzanowską i pana Łukasza Bartoszaka, z dniem 3.10.2019 skutecznie wypowiedzieliśmy wiążącą nas umowę. Czujemy się w obowiązku odnieść do sytuacji, z którymi zostaliśmy skonfrontowani, a które są następstwem naszego rozstania. Pierwszą, uderzająca nie tylko w nas, ale i w naszych fanów jest zablokowanie i odcięcie od publicznego dostępu oficjalnych teledysków. Wśród nich znalazł się również wspierający akcję charytatywną utwór "Sens", z którego dochód z każdego wyświetlenia był przekazywany na rzecz Fundacji Nasze Dzieci przy CZD. Oświadczamy, że bez naszej wiedzy i zgody została zmieniona nazwa kanału YouTube z Sound’n’Grace na GORGO MUSIC z jednoczesnym przejęciem 165 tys subskrypcji. Mimo podjęcia wielu starań dojścia do porozumienia, na dzień dzisiejszy pozostajemy bezsilni" - czytamy na oficjalnym profilu muzycznej grupy.

Sound'n'Grace podkreślili również, że zmiana zaistniałego stanu rzeczy w zupełności nie zależy od nich samych. Są więc w pewnym sensie skazani na łaskę poprzedniej wytwórni.

bCxghjCl

"Jest nam bardzo przykro z powodu zaistniałej sytuacji, prosimy, trzymajcie kciuki, aby tok spraw ułożył się dla wszystkich pomyślnie. Wciąż w to wierzymy".

Pudelek skontaktował się z reprezentującym Gorgo Music Łukaszem Bartoszakiem, jednak mężczyzna nie był najwyraźniej w nastroju na dłuższą rozmowę.

"Całe to oświadczenie jest nieprawdziwe" - oświadczył.

bCxghjCm
bCxghjCG
KOMENTARZE
(91)
Sara
5 miesięcy temu
Oświadczenie nieprawdziwe a teledysków faktycznie nie ma - koles Menago ma chyba problem z głową
dddddd
5 miesięcy temu
bo artyści to wrażliwe dusze i łakomy kąsek dla drapieżników łasych na kasę, zawsze się do artysty przyklei jakiś ssacz wyrachowany
Marysia
5 miesięcy temu
Z tego co wiem to od nich uciekło już tylu artystów ze dziwie się ze to soundngrace tyle wytrzymało. Sylwia Grzeszczak, Liber i Mrozu. Ten Bartoszak i Chrzanowska to musi być ostry duet.
bCxghjCH
z Kalisza
5 miesięcy temu
Najlepsza z tego chóru jest kaliszanka Marta Gałęzka, ale cały zespół bardzo fajny także.
bbhh
5 miesięcy temu
Ich muzyka jest strasznie infantylna, kto tego w ogóle słucha
Najnowsze komentarze (91)
Były manager
5 miesięcy temu
Byłem managerem jednego z zespołów. Brałem 10 procent od zysków. Podpisany kontrakt i kasa rozliczana przez księgowego. Panowie uznali, że biorę za dużo i odeszli. Zarabiali ok. 4 tys miesięcznie na czysto na głowę. Organizowałem trasy weekendowe aby nie rezygnowali z normalnej pracy. Jednakże odeszli do managera gwiazd...60 procent i musieli zrezygnować z pracy. Teraz słuch o nich zaginął ale pozostał dług za rzekomą promocję i wynajem studia. Szkoda mi ich ale wybrali szoł biznes zamiast radości z pasji grania i tworzenia muzyki. Z czasem mogli zarabiać więcej ale nie słuchali. Marzyła się płyta i promocja...niestety oszukali ich. Tak to działa.
Ochucki R
5 miesięcy temu
Moze nie każdy czytał ale chyba warto bo to jest być może najlepsze merytoryczne wyjaśnienie sytuacji. Reszta pomówień i osobistych wycieczek, które zapewne nie powinny mieć miejsca sa tu po to aby odwrócić kota ogonem. Prawdopodobnie chór Sound and Grace zataił kwotę za jaki grał koncert i nie rozliczył sie prawidłowo z firma Gorgo wiec aby smród sie nie różniosł wydali oświadczenienie pod publiczkę z ta akcja charytatywna i fundacja gdzie cała sytuacja była 4 lata temu. I przypuszczam ze o to chodźi. Pytanie sie nasówa czy osoby z. Choru sa prawidłowo rozliczane od kwot za jakie grają czy od zaniżonych. Takie sa moje przypuszczenia bo ta cała sytuacja jest bardzo dziwna . Niestety każdy kij ma 2 końce.
Asshd
5 miesięcy temu
Lewym polelum
Księżniczka
5 miesięcy temu
Czytam to i nie wierze od lat wiadomo ze gorgo okrada swoich artystów a tutaj jeszcze z fałszywych kont troluja - to ze są psychiczni wszyscy wiedza Ale ze do tego tak mało sprytni hahaha fajnie ze jest ten artykuł bo w końcu anonimowo wiele osób którym popsuli życie mogą się wypowiedzieć. Ci ludzi to chodzące zło. Manipulanci i szantażyści.
???
5 miesięcy temu
Nie obchodzi mnie to. Nie złucham tego zespołu.
Ania
5 miesięcy temu
Jak czytam komentarze pisane trollowo przez wytwórnie to zadaje sobie tylko pytanie czy oni sa swiadomi ze wygladaja na jakichs wscieklych rozhisteryzowanych 12latkow? Hahaha
NNN
5 miesięcy temu
W ostatnich dniach zniknęły też z YT ich nagrania koncertowe, po tym jak Universal zrobił czystkę na YT, usuwając relacje z koncertów plenerowych SARS-y, razem z kontami ich twórców. Była niezła rzeź...
Oliwa
5 miesięcy temu
Prawdopodobnie chór Sound and Grace zataił kwotę za jaki grał koncert i nie rozliczył sie prawidłowo z firma Gorgo wiec aby smród sie nie różniosł wydali oświadczenienie pod publiczkę z ta akcja charytatywna i fundacja gdzie cała sytuacja była 4 lata temu. I przypuszczam ze o to chodźi. Pytanie sie nasówa czy osoby z. Choru sa prawidłowo rozliczane od kwot za jakie grają czy od zaniżonych. Takie sa moje przypuszczenia bo ta cała sytuacja jest bardzo dziwna . Niestety każdy kij ma 2 końce.
bCxghjCz
Obserwator
5 miesięcy temu
A oni w ogóle jeszcze śpiewają?
LadddakA
5 miesięcy temu
Oooooo nieładnie złodziejaszki myśleli ze się na czyimś talencie nachapia... a tu psikus . Nie wygracie z sound and grace oni maja poparcie milionów a Wy jesteście nikim !
Joz
5 miesięcy temu
Ot cała polska agenci dewaloperzy i wszystko jasne
Niki
5 miesięcy temu
Kiedyś miałem kontakt z tym menago, zrobił na mnie wrażenie mega nieprofesjonalnego i zadufanego w sobie.Jakos nie dziwi mnie ta sytuacja.
reed
5 miesięcy temu
Biedna margaret psychiczna? Trzeba się było nie onanizować za młodu a ściany w kiblach ostrzegały
jfk
5 miesięcy temu
Teraz "PISowskie" sądy na pewno im "pomogą", śpiewaliście dla społeczeństwa, zaplacono wam, to "spadajcie na drzewo".
...
Następna strona
bCxghjDb