Trwa ładowanie...
Przejdź na
Droppa
|

Stifler otwiera się na temat zespołu Aspergera: "BYCIE CELEBRYTĄ mi pomogło"

72
Podziel się:

Stifler wyznał niedawno, że ma zespół Aspergera, z którym boryka się od lat dziecięcych. Dziś przyznaje, że to życie w show biznesie pomogło mu przezwyciężyć wszelkie słabości. Ciekawa teoria?

Stifler otwiera się na temat zespołu Aspergera: "BYCIE CELEBRYTĄ mi pomogło"
Stifler zachwyca się karierą w show biznesie (fot. Pudelek Exclusive, fot. AKPA)
bETUhIwR

Zawdzięczający rozpoznawalność programowi Warsaw Shore Stifler należy niewątpliwie do grona najbardziej barwnych postaci rodzimego show biznesu. Wytatuowany skandalista nie zawsze jednak miał tak ogromne pokłady pewności siebie co dziś. Z perspektywy czasu ocenia, że show biznes pomógł mu przezwyciężyć wiele własnych słabości, dzięki czemu może teraz udzielać wsparcia innym.

Zobacz także: Stifler o zespole Aspergera: "Celebryctwo mi pomogło"
bETUhIwT

W rozmowie z Pudelkiem Stifler opowiedział o reakcji fanów na jego niedawne przyznanie się do walki z zespołem Aspergera.

Dużo osób pomogło. Dużo odezwało się rodziców, którzy mają takie dzieci albo wychowawców ze szkół. Z tej strony był super odzew. Pisali, że: "mój syn też to ma. Jak pan sobie z tym radzi?" - ekscytuje się Stifler.

Gwiazdor programów typu reality zauważa, że swoją przemianę zawdzięcza przede wszystkim rozpoznawalności.

bETUhIwZ

Bycie celebrytą pomogło mi z chorobą. Byłem szarą myszką. Przeszedłbyś na ulicy, byś nawet nie zerknął na mnie. A teraz widzisz mnie z dwudziestu metrów. Jestem cały czas pozytywny.

Fajny sposób na terapię?

W Pudelek Podcast ujawnimy, ile Małgorzata Rozenek płaci nam za pochlebne komentarze!

bETUhIxa
bETUhIxb
bETUhIxu
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(72)
Mięta
3 tyg. temu
Zauważyłam, że celebryctwo lubi się chwalić a to depresja, a to Aspergerem, tylko po to, żeby lajji były. Szkoda tylko, zectakimi uzewnetrznianiem szkodzą osoba z takimi schorzeniami
Tytyty
3 tyg. temu
Jak widać nic nie pomogło😬
Gsp
3 tyg. temu
Ten Pan nie ma aspergera, tylko cierpi na chorobliwa potrzebę zainteresowania i skrajnie niską inteligencję emocjonalną.
bETUhIxv
Miss
3 tyg. temu
To nie jest prawda. Poznałam go wiele lat przed programem. Żadna szara myszka. Cwaniak i wydziarany gwiazdor. Poznaliśmy się na mieście i nie miał problemu z tym, żeby zaczepiać obcych ludzi i poznawać ich. Opowiadal o sobie różne historie stawiające go w bohaterskim świetle. Ktoś z jego przeszłości, bliskich znajomych powinien go skonfrontować z prawdą.
Morta
3 tyg. temu
Mam dziecko z autyzmem i dużo wiem o ZA. On nie ma ZADNYCH cech które go charakteryzują. Może poza jedną: wpadł w używki (część osób z ZA nie radzi sobie w życiu i popada w różne nałogi).
Najnowsze komentarze (72)
adam
3 tyg. temu
co to za mongol?
Kiki
3 tyg. temu
Ma chyba osobowość narcyztyczna. Ludzie z tym zespołem aspargera raczej wola spokojne zycie xD
Kasia
3 tyg. temu
Oglądałam człowieka, nie wiem kto go diagnozowal ale zrobiono mu tym krzywdę. Nie ma pojęcia o tym czym jest zespół aspergera. Chłopak ma problemy z samoocena i tożsamością.
Gienek
3 tyg. temu
Jak mozna taka patologie nazwać celebryta? Zasluzyl sobie na takie miano? Ciekawa interpretacja pojecia celebryta. Skoro tak, co na to osoby które zaliczyć można do tego grona. Zenujace.
Pat
3 tyg. temu
Zespół Aspergera to nie choroba... litości! Każdy kto ma ZA dobrze o tym wie... Jego wypowiedź brzmi jakby nie miał pojęcia o tym czym jest ZA, a już na pewno nie tak jakby go miał
Nanana
3 tyg. temu
Warto rozróżnić ZA od osobowości narcystycznej.
Ehg
3 tyg. temu
Na swoim ig oferuje serduszko za koment - OMG skąd ten koło się wyrwał???? Bliżej 40 a w głowie pstro
???
3 tyg. temu
🏺🏺🏺🏺
bETUhIxn
romek
3 tyg. temu
tak oni wszyscy mają depresje, nerwice, zespoly wszelkiej masci - to co mają to się nazywa celebrytyzm. to jest ich jednostka chorobowa
Edek
3 tyg. temu
A to ciekawe czy lekarze też są tego zdania? A co na to psyhiatrzy?
Ada
3 tyg. temu
Myślę że ma kilka chorób nie tylko te o których mówi a czy mamy brać go na poważnie ?
mama_ dziecka...
3 tyg. temu
Dziś stanowczo za często diagnozuje się zespól Aspergera - najczęściej u dorosłych którzy chodzą prywatnie na terapie. Modne być Aspergerowcem bo choroba kojarzy się z wysoka inteligencją i można pod nią wszystko "podpiąć". Tymczasem Zespół Aspergera jak już ktoś poniżej napisał jest to zespół charakterystycznych cech w spektrum autyzmu, a autyzm rozwija się w wieku dziecięcym i pierwsze objawy powinni dostrzec rodzice. Nie ma nic gorszego niż błędne rozpoznanie bo przynosi wiecej szkody niż pożytku. Obecnie ogromna ilość osób wysoko wrażliwych diagnozuje się jako właśnie jako zespól Aspergera.
Violk
3 tyg. temu
To te pazury sam sobie naklejal?🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️
mock
3 tyg. temu
poszło ! w drugą stronę...za mocno !
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bETUhIyg
bETUhIyh
bETUhIyi
bETUhIyj
bETUhIyk
bETUhIxP