Trwa ładowanie...
Przejdź na
Unicorn
|

Sylwester Wardęga pozuje z suczką Chicą sześć lat po filmie z psem-pająkiem: "Jest zupełnie głucha, ale wciąż się cieszy i merda ogonem"

305
Podziel się

Prank z psem w przebraniu pająka straszącym warszawskich przechodniów wciąż jest jednym z najgłośniejszych filmów Sylwestra Wardęgi. Zobaczcie, jak dziś wygląda suczka Chica.

Sylwester Wardęga pozuje z suczką Chicą sześć lat po filmie z psem-pająkiem: "Jest zupełnie głucha, ale wciąż się cieszy i merda ogonem"
Sylwester Wardęga pozuje z suczką Chicą 6 lat po pranku z psem-pająkiem (Instagram)
bDIvWASt

Sylwester Wardęga swego czasu był jednym z najpopularniejszych twórców polskiego YouTube'a. Wardęga zasłynął w sieci głównie za sprawą wymyślnych pranków. Jednym z najgłośniejszych żartów influencera był film zatytułowany Mutant Giant Spider Dog, w którym przebrana za pająka suczka Chica straszyła warszawskich przechodniów.

Od głośnego pranku z psem-pająkiem w roli głównej minęło już 6 lat. Jakiś czas temu Sylwester Wardęga opublikował na swoim instagramowym profilu zdjęcia z suczką, która niegdyś była największą czworonożną gwiazdą internetu. W dołączonym do fotografii wpisie 31-latek przybliżył fanom losy przygarniętej z ulicy suczki. Youtuber przyznał, że dziś Chica nie cieszy się już najlepszym zdrowiem. Mimo upływu lat czworonożna przyjaciółka Wardęgi wciąż tryska optymizmem.

bDIvWASv

Ja i Chica (SpiderDog) 6 lat później. Czas... i przemijanie. Chica jest już zupełnie głucha, większość czasu przesypia, ale wciąż się cieszy i merda ogonem, jak widzi swojego starego kompana od youtubowych video (chodzi o mnie) - czytamy we wpisie Wardęgi.

Wardęga zapewnił, że Chica nie dała się zmienić internetowej popularności.

bDIvWASB

Dawno, dawno temu stworzyliśmy razem najczęściej oglądany film na yt w całym 2014 (wygraliśmy globalne yt rewind). Jeśli się nie mylę, jest to wciąż najczęściej oglądany prank na YouTube. Mnie te liczby przewróciły swego czasu w głowie, ale Chica pozostała sobą. Nie czuła się nigdy lepsza od innych psiaków, bo jest znana. Trzeba być jak Chica. Trzymać ego na wodzy. Chica jest znajdą i nie wiadomo, ile dokładnie ma lat, ale prawdopodobnie 14-16 - zakończył post.

"Babcia Chica, przesyłam dużo miłości dla tej starowinki", "Piękna historia. Smutno mi z powodu pieska, ale ten post niesie dobre przesłanie", "Babcinka kochana", "Zdrówka dla pieska" - pisali w komentarzach fani.

Jeden z internautów zwrócił uwagę na udostępnione przez Wardęgę zdjęcie sprzed 6 lat, na którym Chica ma zabandażowane łapy. Youtuber pospiesznie wyjaśnił sytuację.

Złamała paznokcie na ruchomych schodach. Trzeba pamiętać, że psy na schodach należy wziąć dla bezpieczeństwa na ręce. W 2014 roku nie wiedziałem, a Chica ma głęboko ukrwione paznokcie, więc miała opatrunki nałożone - napisał Wardęga.

bDIvWASC

(...) Wielokrotnie mówię mojej rodzinie (Chica mieszka u mojej mamy), że ma za długie, ale Chica ma bardzo głęboko je ukrwione i nie można ich bardzo przycinać. Mama jeździ z nią do weterynarza i jej obcinają - wyjaśnił w kolejnym komentarzu.

Zobaczcie, jak dziś wygląda Chica, słynna bohaterka filmów Sylwestra Wardęgi.

bDIvWASD
bDIvWASE
bDIvWASW
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(305)
Martin Skrzyd...
4 tyg. temu
Wardęga to potężny Krasnolud (BDTCZ)
Oliwia Bar
4 tyg. temu
Bartek Dynak To Czarodziej
Seba
4 tyg. temu
WARDĘGA TO NAJPRZYSTOJNIEJSZY KRASNOLUD... Auuuu :D
bDIvWASX
Wiktoria Grze...
4 tyg. temu
Sylwester Wardęga jest Boski
magik
4 tyg. temu
Sylwester Wardęga to najprzystojniejszy Krasnolud a BartekDynakToCzarodziej
magik
4 tyg. temu
Sylwester Wardęga to najprzystojniejszy Krasnolud a BartekDynakToCzarodziej
Pati
4 tyg. temu
WARDĘGA TO NAJPRZYSTOJNIEJSZY KRASNOLUD 💜
Zakochana w W...
4 tyg. temu
WATAHA SEXOWNY KRASNOLUD!!! - TO MOJE ZDANIE!!! 😘💖
wow, mega!
4 tyg. temu
Sylwek, ach Ty słodziaku! najgorętszy krasnolud na tej planecie
WATAHA NIE GR...
4 tyg. temu
WARDĘGA TO NAJPRZYSTOJNIEJSZY KRASNOLUD ♥
Fanka Wardęgi...
4 tyg. temu
NIE MA PRZYSTOJNIEJSZEGO KRASNOLUDA OD WARDĘGI !!! 💋
Kobietka
4 tyg. temu
WARDĘGA TO NAJPRZYSTOJNIEJSZY KRASNOLUD !!! 💘
Larfion The S...
4 tyg. temu
Najprzystojniejszy Druid w całych podziemiach Ab'Dendriel! Nawet Dragon na zamku o tym szepcze! Łoooo
bDIvWASP
Grodrok
4 tyg. temu
Hail Durin!
...
Następna strona
bDIvWATr