Trwa ładowanie...
Przejdź na
Droppa
|

Syn Małgorzaty Rozenek zdradza, kim chce zostać w przyszłości

337
Podziel się:

Najstarszy syn Małgorzaty Rozenek i Jacka Rozenka - 14-letni Stanisław, wyjawił, jaką profesją zamierza parać się w przyszłości. Zaskoczył Was?

Syn Małgorzaty Rozenek zdradza, kim chce zostać w przyszłości
Syn Małgorzaty Rozenek zdradza, kim chce być w przyszłości (fot. AKPA)

Przez ostatnie kilka miesięcy cała uwaga kolorowej prasy skupiała się niemal wyłącznie na najmłodszej pociesze Małgorzaty Rozenek, Henryku, jego starszych braci pozostawiając nieco na uboczu. Wygląda jednak na to, że już wkrótce może się to zmienić. Młode pokolenie Rozenków już szykuje się bowiem do podbicia świata sztuki i show biznesu.

14-letni Stanisław Rozenek - owoc związku Małgorzaty RozenekJacka Rozenka od dawna wykazywał zainteresowanie sztukami plastycznymi na przekór utrzymującej się w jego rodzinie tradycji prawniczej. W przeciwieństwie do większości rówieśników Staś nie traktuje też swojego instagramowego profilu jak albumu na selfie. Zamiast tego używa platformy, żeby dzielić się swoimi rysunkami i fotografiami, które przygotowuje ze zdumiewającą jak na swój wiek starannością.

Zobacz także: Małgorzata Rozenek-Majdan o wychowaniu synów: "Muszą mieć swoje obowiązki"

W ostatnią niedzielę Stanisław zorganizował na swoim koncie małe Q&A, w ramach którego obserwatorzy mogli zadawać mu pytania na wybrany przez siebie temat. Jeden z użytkowników sieci zapragnął dowiedzieć się, w jakim zawodzie nastolatek widzi siebie za kilka lat. Okazuje się, że najstarszy syn Małgorzaty Rozenek mierzy naprawdę wysoko.

Zgodnie z przejawianymi wcześniej pasjami, Stanisław wyjawił, że marzy mu się zawód projektanta mody. Co ciekawe, chłopak już przymierza się do swej upragnionej profesji. Po wybuchu pandemii udało mu się uszyć pierwsze maseczki ochronne, a jeszcze wcześniej chwalił się w sieci zszytą ze skrawków materiałów bluzką inspirowaną postacią Audrey Hepburn.

Myślicie, że już niedługo Małgonia zaprezentuje się przed kamerami w pierwszych projektach syna? Trudno w końcu o bardziej rozpoznawalną w Polsce muzę.

Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(337)
Lula
rok temu
Ma plecy to osiągnie co będzie chciał, inne utalentowane osoby nie mają wpływowych rodziców
Lawidalocka
rok temu
I super. Fakt, ze mama go popchnie dalej ale pewnie wiele osób będąc w jego sytuacji tez by skorzystało
Aga
rok temu
Ta bluzka niczego sobie, może cos tego będzie
Ehem
rok temu
Nie wiem czemu ale wizualnie pasuje :D albo na fancy restauratora/krytyka kulinarnego. powodzenia!
Ja.
rok temu
Też obstawialam projektanta mody , styliste fryzur lub make up artist ....;)
Najnowsze komentarze (337)
Zwiastun
rok temu
Vega to klasyk. Na jego 'świątecznych' fotografiach Dodzia Stępieniek jest otyła, z nalaną twarzą, czerwona (czyżby ciąża przenoszona w torbie?)– jakby jej tupecikowy łeb z piekarnika wyciągnięto. Wygląda tak 'świeżo' i 'naturalnie' jak mumia sprzed czterech tysięcy lat, właśnie wydobyta z piasków Egiptu. Ubrana jest na wzór serdelowatych dyrektorów PRL-owskiego PGR-u, oczekujących ze swoim infentażem na przyjazd wojewódzkiego sekretarza partii. Całości , jak już wspomnieliśmy, dopełnia wielkogłowa dynia z jej twarzą i nieustannie skrzywioną miną, najwidoczniej pokazującą, że nositorba jej nie pjastuje…
Iga
rok temu
przystojniaczek
@Sylwester
rok temu
bidna Doda ma klasyczne objawy hydrocefalii, czyli wodogłowia.
Aleksy
rok temu
Jeszcze jeden artykuł o pięknej Małgorzacie Rozenek i znowu wszyscy się nią zachwycają, tysiące lajków, setki wypasionych pochlebstw aż do przesady, no ileż można lukrować pączka z wystawy, niedostępnego zwykłym zjadaczom suchego chleba? Te cukierkowe komentarze o Małgoni są jednak świetne jako dodatek do gorzkiej kawy sączonej leniwie w czasie beztroskiego buszowania w plotkarskim kociołku, jednak nie da się nie zauważyć, że w tej beczce komentatorskiego miodu, dziegciu też nie brakuje. To paszkwile o biednej Dodzie. Wyśmiewanie, szydzenie wręcz z owej Dodzi, w sposób naprawdę przykry dla tej poczciwej skądinąd biedaczki. No jak tak można, Papy rodacy chociaż w połowie? Czy to jest cacy ten buch po jej łysej głowie?
Aśka
rok temu
Śliczny jest ten Staś.
Dana
rok temu
Bardzo fajni synowie !
Sylwester
rok temu
u Dody wodoguowie widac gouym okiem tragedia i jeszcze ten zespół Downa spojrzcie na jej twarz na żywo, nie wyśmiewajcie jej!
linky
rok temu
Może by go posłali tak jak jokery Dode do jakiejś cygańskiej szkoły i profesjonalnegożebrania nauczyli, ale to chyba nie ten level co u żebrakówRabczesiaków? A swoją drogą chłopiec bardzo piękny i niewychudzony jak z ochronki.
MM.
rok temu
Chirurg plastyczny ? Mamusia będzie miała serwis z botoksem pod ręką .
Big
rok temu
Nóżki koślawe, kolanka razem. Ciasny Stasiek.
Egościu
rok temu
Fajnie , że młody człowiek wie co chce robić. Ja w jego wieku za cholerę nie wiedziałam co zrobić ze swoim życiem w jakim pójść kierunku . Nie miałam żadnych zainteresowań i stąd moja niewiedza. Jak każda mama Majdanowa będzie chciała pomóc swojemu dziecku w starcie i nie ma się co dziwić czy ganić ją za to. Każda kochająca swoje dziecko matka też mając takie możliwości starałaby się swojemu dziecku pomóc w starcie. Gośka widać , że kocha swoje dzieci
Kooza
rok temu
Pudełku wystarczy już rewelacji o Staszka, wszystko wiemy
Darek
rok temu
Niech on wyjawi dlaczego UKRADŁ pieniądze Majdanowi .. :D
out
rok temu
Juz krajek kreci sie kolo niego :)
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie