Trwa ładowanie...
Przejdź na
Witek
|

Syn Moniki Richardson NIE ZDAŁ MATURY z matematyki! "Wracam do modelingu"

862
Podziel się

Tomasz Malcolm, który w maju podchodził do egzaminu dojrzałości, skomentował jego wyniki. "Mam dużo możliwości i mogę realizować swoje marzenia z amerykańską maturą" - uspokaja.

Syn Moniki Richardson NIE ZDAŁ MATURY z matematyki! "Wracam do modelingu"
Syn Moniki Richardson nie zdał matury z matematyki (Instagram, East News)
bEpGqVcR

W gronie tegorocznych maturzystów oprócz Oliwii BieniukXaviera Wiśniewskiego znalazł się także syn Moniki Richardson. Znana mama nie ukrywała, że egzamin dojrzałości, z którym przyszło w maju mierzyć się jej pierworodnemu, bardzo ją stresował. Choć dziennikarka przyznała, że z nerwów jest "ledwo żywa", jednocześnie wyraziła publicznie dumę z syna, zapewniając, że Asperger, z którym zmaga się Tomek, "nie ma nad nim władzy".

Zobacz także: Monika Zamachowska poszukuje skradzionego roweru syna
bEpGqVcT

Jak się jednak okazuje, syna MonikiJamiego Malcolma czeka... poprawka. Tomasz postanowił podzielić się kiepską nowiną za pośrednictwem instagramowego profilu. Za nim jednak to zrobił, opowiedział co nieco o... swoich planach związanych z modelingiem.

Siemano, jestem już w Warszawie, właśnie wróciłem z Zabrza (...) - informuje, nagrywając się pod osłoną nocy 19-latek, wcześniej relacjonując na Instastories spotkanie z koleżanką.

Ostatnio dużo osób pytało mnie jak z modelingiem. (...) No, przez matury musiałem rzucić modeling... - tłumaczy. Jedyne, co ostatnio robiłem, to sesje symulatorowe w szkole lotniczej i musiałem się też skupić na maturze. No i uwaga - dzisiaj były wyniki matur. Zdałem ze wszystkiego, ale niestety z matmy nie zdałem - wyznaje, zapowiadając:

bEpGqVcZ

I w sierpniu poprawiam.

Tomek wytłumaczył też, co według niego jest powodem niezdanego egzaminu dojrzałości:

Prawda jest taka, że poznałem fajnego korepetytora, z którym się megadużo podciągnąłem z tej matematyki i gdybym go poznał na samym początku roku szkolnego, to pewnie bym zdał. Poznałem go 2-3 tygodnie przed maturą i to już było niestety za późno... - ubolewa, przechadzając się wieczorową porą po stolicy.

Latorośl Moniki nie traci jednak optymizmu:

bEpGqVda

W sierpniu poprawiam, myślę pozytywnie. Na pewno się uda. (...) Ogólnie to nie mam się co przejmować, bo w październiku 2020 roku zdałem amerykańską maturę. Sprawdzałem już, co mogę robić, mam dużo możliwości i mogę realizować swoje marzenia z amerykańską maturą, nie mogę tylko iść na polskie państwowe uczelnie. Ale nie planuję, nie mam co się przejmować - przekonuje, na koniec znów powracając do tematu pozowania przed obiektywem:

W każdym razie, jutro mam sesje zdjęciowe, jutro wracam do modelingu. No i będę kontynuować karierę modela, szkolenia lotnicze i prawo jazdy. Będę to kontynuować, bo jestem bardziej wolny niż przed maturą - zdradza plany na najbliższy czas ambitny ekspasierb Zbigniewa Zamachowskiego.

Jak myślicie, co na to wszystko jego znana mama?

bEpGqVdb
bEpGqVdc
bEpGqVdu
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(862)
Anna
3 tyg. temu
On , modelem?!? Przepraszam ale z czym do ludzi ?!?!
Mariiiia
3 tyg. temu
Jaki modeling? Chyba modeling butów...
Modelka
3 tyg. temu
Oliwia pewnie też nie zdała 😂
bEpGqVdv
Mariiiia
3 tyg. temu
Jaki modeling? Czego? Butów?
Maturzystka
3 tyg. temu
Allan K lub wkrótce G nie będzie miał takich rozterek.
Najnowsze komentarze (862)
Artek
3 dni temu
Chyba do paramodelingu hahaha
Mój nick
6 dni temu
Autystyk oblał z matmy?!
rfqf
1 tyg. temu
Serio on do modellingu? Nie, żeby coś, ale warunków chyba brak.
Zaduma
1 tyg. temu
To strusie też mogą być modelami ?
Justyna
1 tyg. temu
uwielbiam komentarze Pudelka :)
walde,mar
1 tyg. temu
Chłopak bardzo ambitny, zda w sierpniu. jeśli chce być modelem, nie krytykujcie, bo nikt nie jest w formę wlany.
TakaPrawda
1 tyg. temu
on sni czy kpi ? "piekny model", lepiej zeby sie matmy poduczyl, zawsza mozna probowac zdac
Aba
1 tyg. temu
Tak, czaszka emidentnie po mamie. ...
bEpGqVdn
derg
1 tyg. temu
Ta czaszka to po Mamie? buhaha
derg
1 tyg. temu
Z taką zniekształconą czaszką do modelingu biora?
milena
1 tyg. temu
ta twarz, no nie wiem, nie podchodzi mi .... ale w modellingu cześciej na karierę mają sznaśe "inności" wieć moze faktycznie tam sie realizuje
Amerykanka
1 tyg. temu
Wake up! Amerykańskiej matury NIE DA SIĘ NIE ZDAĆ!!
Joa
2 tyg. temu
Chłopak z sąsiedztwa, a nie model. Co się stało, że teraz każdy rodzic ma kręćka na punkcie własnych dzieci i o ich sukcesach KŁAMIE? Potem dzieciar też kłamie: że fajny, że model, że pilot. Gdzie ty chłopie na pilota skoro liczyć nie umiesz? Taczką możesz popilotować na budowie, to wszystko. PS mój pasierb też taki model: ledwo się uczy, wieczne poprawki, taszczy przed sobą zapuszczone brzuszysko, do pracy w wakacje się nie garnie, bo to INTELEKTUALISTA i musi odpocząć od ciężaru nauki. Studiuje logistykę a nie potrafił odpowiedzieć na pytanie w Spisie Powszechnym o ilość pomieszczeń w domu ze światłem dziennym o powierzchni większej niż 4 m2. Nie wiedział, ile to jest. Takich opowieści mam bez liku, taki gwiazdor. Powodzenia przy łopacie modele!
J34
2 tyg. temu
Proponuję aby on i córka lindy bez konkursu zostali modelami, trudno o" ładniejsze twarze"
...
Następna strona
bEpGqVdP