Trwa ładowanie...
Przejdź na
Izydor
|

Szymon Hołownia martwi się o przyszłość: "Zastanawiam się, z czego utrzymam rodzinę"

618
Podziel się

Były kandydat na prezydenta przyznał, że kampania wyborcza pochłonęła jego oszczędności. Macie jakieś pomysły, czym mógłby się teraz zająć?

Szymon Hołownia martwi się o przyszłość: "Zastanawiam się, z czego utrzymam rodzinę"
Szymon Hołownia nie ma pracy (Instagram, Facebook)
bCHZOZEB

Szymon Hołownia na początku grudnia ubiegłego roku zaskoczył wszystkich, kiedy ogłosił, że zamierza kandydować w wyborach prezydenckich.

Deklaracja prezentera była niespodzianką dla większości Polaków, którym Hołownia dotychczas kojarzył się głównie jako połowa duetu prowadzących telewizyjne show Mam Talent. Najwyraźniej jednak Szymonowi zamarzyło się powtórzenie sukcesu Donalda Trumpa, który z milionera i telewizyjnego celebryty niespodziewanie został prezydentem USA.

bCHZOZED

I rzeczywiście, początkowo Szymonowi Hołowni szło zaskakująco dobrze, a we wczesnych przedwyborczych sondażach zajmował drugie miejsce, za Andrzejem Dudą. Wszystko zmieniło się jednak, gdy cieszącą się mizernym poparciem Małgorzatę Kidawę-Błońską zastąpił w roli kandydata Platformy Obywatelskiej Rafał Trzaskowski.

Szymon Hołownia zdradza, czym zajmie się tuż po wyborach

Odtąd to pomiędzy walczącym o reelekcję Dudą a obecnym prezydentem Warszawy toczył się bój o zwycięstwo. Obaj panowie spotkają się też w II turze wyborów 12 lipca, a Szymon musiał zadowolić się trzecim miejscem. Były kandydat zapewnił jednak, że choć zagłosuje na Trzaskowskiego, to nie zamierza oficjalnie przekazywać mu poparcia.

bCHZOZEJ

Okazuje się bowiem, że Hołownia ma teraz poważniejsze zmartwienia na głowie. Były gwiazdor TVN-u w walce o fotel prezydenta postawił całą swoją dotychczasową karierę na szali. Może się więc okazać, że Szymon nie będzie miał gdzie wracać, a większość swoich oszczędności przeznaczył na kampanię wyborczą:

Wszystkie oszczędności wydaliśmy na ten projekt. Wszystkie prace pokończone. Muszę się zastanowić, co dalej z życiem w sensie zawodowym, z czego utrzymam rodzinę - dumał podczas zorganizowanej na Facebooku relacji. Czy ktoś zechce, żebym znowu gdzieś pisał, czy jakieś stacje mnie z powrotem przygarną? Będę się nad tym zastanawiał przez najbliższe dni.

Już teraz wiadomo, że Hołownia ma w planach założenie własnego ruchu. Nie wiadomo jednak, w jakiej roli miałby w nim działać i o co walczyć. Myślicie, że na stałe wejdzie do polskiej polityki?

bCHZOZEK
bCHZOZFe
KOMENTARZE
(618)
gos
2 tyg. temu
Szymon, zagraj w otwarte karty i powiedz, kto tak naprawdę Cię sponsorował i nie wciskaj ludziom ciemnoty, że robiłeś to za własną kasę...
Jola
2 tyg. temu
Ja, żeby mieć pieniądze na chleb, poszłam do pracy. Poza tym żona też może iść do pracy i utrzymywanie rodziny to rzecz partnerska, wspólna. Zaskakujące, prawda?
Ola
2 tyg. temu
Czuje się oszukana :( za glosowalam na niego i przeciwko platformie i teraz mam zagłosować za platforma !? Jeszcze czego.
bCHZOZFf
gosc
2 tyg. temu
Przed wojną był taki zawód, płaczka na pogrzebach, niech się wnyajmuje na pogrzeby i płacze nad nieznajomym zmarłym, rodzina zmarłego dobrze zapłaci.
gość
2 tyg. temu
Teraz wyszło jakim byłby prezydentem. Nie dla ludzi tylko dla siebie.
Najnowsze komentarze (618)
Bolek
2 dni temu
Ulice niech sprząta też praca
123456
5 dni temu
Szymon głowa do góry w polityce nikt nie cierpi niedostatku
szok
1 tyg. temu
niech idzie do marketu na kasę jak większość z nas i zarabia tak jak my
www
1 tyg. temu
Czytaj uważnie co jest napisane. Hołownia nigdy nie mówił, że finansuje kampanię tylko z własnych oszczedności.
Bity w ciemię
1 tyg. temu
Chciał rządzić Polską a nie potrafi utrzymać rodziny ?
ROKO
1 tyg. temu
do tańca z gwiazdami przeciesz ma obiecane a prezydenture w Warszwie Panie ośmieszyłeś sie bardzo Panie SZYMONIE TRZEBA MIEĆ GODNOŚCI DLA SIEBIE a szkoda ze Pan nie ma
o.Tadeusz
1 tyg. temu
Telewizja Trwam go zatrudni...
gość
1 tyg. temu
kurcze glosowalam na niego,,,,,, ale dobrze ze jednak odpadl!!! teraz glosuje na Pana Dude!!!!!!nie spodziewalam sie panie Hołownia,,,,
bCHZOZEX
gość
1 tyg. temu
hmmmm na szczescie ma pan 500 plus,,, tylko jak dlugo????,,,, bo Trzaskowski zabierze,,,,, uwaga
Barti
1 tyg. temu
Słaby artykuł. Szymon rzucił wszystko co miał na szalę i wiele razy o tym mówił ale nie w kontekście, że jest biedny tylko to w jak poważnie to traktuje. To że się zastanawia nad zarobkiem to podejście człowieka który wie, że sam o siebie musi zadbać. Wszyscy, którzy go słuchają, znają to z własnego doświadczenia ponieważ każdy z nas dołożył do tego cegiełkę. Nieraz bardzo znaczną. Ludzie wpłacają pieniądze, udzielają się w wolontariacie, tworzą niezależne projekty jak sadzenie drzew, zbieranie śmieci, szycie toreb z banerów, naprawianie zniszczonych plakatów, pomaganie ludziom bezpośrednio poprzez robienie zakupów, pomoc prawną, i wiele wiele więcej. Budujemy to razem i poświęcamy się razem. Nie mamy mediów, subwencji, diet, finansowanych biur. To już któryś z kolei negatywny artykuł o Szymonie, który widzę. Zaczynam się zastanawiać nad jakością tych informacji które podajecie.
Gość
1 tyg. temu
Niech idzie do biedronki robić
cvc
1 tyg. temu
ale dzieciak z pana panie Hołownia
yxyxy
1 tyg. temu
teraz może zapisać się do KODu i oficjalnie płakać nad konstytucją na ich wiecach
Partyjny
1 tyg. temu
Już mości sobie posadkę w kancelarii u Truszkowskiego. Pracą sobe rączek nie splmi. I mq gdzieś swoich wyborców
...
Następna strona
bCHZOZFz