Trwa ładowanie...
Przejdź na
Goss
|
aktualizacja

Szymon Hołownia POKAZAŁ ŻONĘ! "Przed nami trudne, ważne i piękne pół roku"

226
Podziel się:

Dziennikarz i przyszły kandydat na prezydenta opublikował pierwsze wspólne zdjęcie z żoną. Budzi Wasze zaufanie?

Szymon Hołownia pokazał żonę.
Szymon Hołownia pokazał żonę. (ONS.pl)
bECePTph

Szymon Hołownia w ostatnich tygodniach nieoczekiwanie znalazł się w samym środku medialnego zainteresowania. Powodem były narastające plotki o tym, że dziennikarz miałby ogłosić swoją kandydaturę na stanowisko Prezydenta RP. Medialne spekulacje ostatecznie potwierdził sam zainteresowany, co wzbudziło prawdziwą sensację. Dziś Hołownia nie ukrywa, że ma nadzieję na poważnie zawalczyć o najwyższe stanowisko w kraju.

Od czasu ogłoszenia startu w nadchodzących wyborach Szymon Hołownia coraz częściej zabiera głos w bieżących sprawach politycznych. Niedawno dziennikarz protestował przed Sejmem i wystosował publiczny apel do obecnego prezydenta, Andrzeja Dudy. Dodajmy, że w ponad 200 miastach zebrali się przeciwnicy nowelizacji ustawy o sądach powszechnych i Sądzie Najwyższym proponowanej przez PiS, która ma dyscyplinować sędziów.

bECePTpj

Nadchodzące święta również okazały się dla Hołowni sposobnością do tego, aby wzbudzić zainteresowanie i sympatię potencjalnych wyborców. Tym razem dziennikarz opublikował na swoim koncie na Instagramie wyjątkowe zdjęcie, na którym po raz pierwszy pochwalił się małżonką. Postanowili też złożyć fanom wspólne życzenia.

Przed nami, przed moją rodziną trudne (najtrudniejsze chyba), ale ważne i - wierzę - piękne pół roku. Nabieramy więc sił. Przygotowania do Świąt na finiszu, rodzice i rodzeństwo dzwoniłli, że są już w drodze... Tym, którzy będą mogli cieszyć się w te Święta obecnością bliskich, z całego serca całą rodziną Hołowniów życzymy by zatankowali w te dni "pod korek" światła, siły, nadziei. Tym, dla których Święta to czas w którym czują, że dla nich też "nie ma miejsca w gospodzie", by uwierzyli, że są światu potrzebni jak tlen, i żeby nam wystarczyło dziś (i zawsze) uważności, aby ich dziś dostrzec i mocno przytulić - napisał Szymon Hołownia na Instagramie.

W obszernych i starannie redagowanych życzeniach nie zabrakło też zwrotu do potencjalnych wyborców.

bECePTpp

Boże Narodzenie jest o tym, że rodzi się Nadzieja. Więc WSZYSTKO będzie dobrze! Bo albo samo zrobi się dobrze, albo (bardziej prawdopodobne) my to DOBRZE zrobimy! Ściskamy Was serdecznie! - zakończył.

Warto wspomnieć, że prywatnie żona Szymona Hołowni, Urszula Brzezińska-Hołownia, jest pilotem myśliwca MiG-29 w jednostce - 23 w Bazie Lotnictwa Taktycznego w Mińsku Mazowieckim. Wiele osób twierdzi więc, że radząc sobie z dotychczasowymi obowiązkami raczej nie będzie mieć problemu z ewentualnym pełnieniem funkcji Pierwszej Damy.

Ładnie razem wyglądają?

bECePTpK
KOMENTARZE
(226)
Suweren
2 lata temu
Każdy ma prawo startować A hejtowanie i obrażanie innych ludzi, zwłaszcza w wigilię jest po prostu nieładne.Tacy z Was katolicy
Maria
2 lata temu
Po czynach ich poznacie. Szymona negują ci, którzy nic o nim nie wiedzą. Kto zadał sobie trud poznania jego sylwetki bliżej, kto czytał jego fascynujące książki, kto wie o jego działalności w Afryce i jego fundacjach? Mądry, wrażliwy i niezwykły człowiek. Na pewno może zdziałać dużo dobrego.
Pozdrawiam
2 lata temu
Prywatnie jest pilotem MIG? Chyba zawodowo ;]
bECePTpL
Gerard
2 lata temu
Jedyny powód startowania w wyborach to odjecie głosów przeciwnikowi, ale na wygraną nie ma szans
Gocha
2 lata temu
Żonę ma ładna, ale to nie zmienia faktu, że jego kandydatura jest śmieszna. Nie chce celebryty na prezydenta.
Najnowsze komentarze (226)
cccc
2 lata temu
laska ma fetysz laleczki czaki. nie wnikam
Akacja
2 lata temu
Panie Szymonie, poczucie humoru i zdrowe podejście do rzeczywistości, to najbardziej w Panu cenię. Zapewne w naszym kraju tego brakuje. Gratuluję pięknej Małżonki! Natomiast golfik jak najbardziej stosowny...odzwierciedla ciepło jakie emanuje z wnętrza duchowego i naturalność, co dalekie jest od wszelkiej sztuczności. A apropos' nieudzielonej Komunii świętej..., ksiądz zapomniał...?, Jezus przecież przychodzi do naszych serc, by uzdrawiać i przemieniać nasze życie i to właśnie w Komuni świętej. Dlatego wszyscy, niezależnie od swych poglądów powinni Go przyjmować.
Amos
2 lata temu
Tło to kszążki i ta błękitna koszula... Już lecę głosować... nabrałam się.
Radek
2 lata temu
taka zwykła babka, mało elegancka w golfie pozuje
lolka
2 lata temu
Trzymam kciuki, wspaniałe małżeństwo, doskonali ludzie, taki facet powinien zostać prezydentem;
Justi1989
2 lata temu
Brawo Panie Szymonie !!! Nowy człowiek z nowymi pomysłami. Pozytywnie nastawiony i widać że ma wsparcie w żonie ! Brawo WY :-) Mój głos ma Pan jak w banku ;-)
trójka
2 lata temu
Jestem za tym aby zacząć rozpatrywać kandydatów za którymi nie stoi partia. Prezydent powinien być neutralny aby dla dobra polski obiektywnie podchodzić do podstawianych ustaw. Niech prezydent będzie kimś wiecej niż marionetką w rekach rządu.
Hipokryta
2 lata temu
Ona jest pilotem myśliwca i na rozkaz będzie zabijać ludzi o ile zajdzie taka potrzeba a on żarliwy katolik i generalnie d@pa chłop
bECePTpD
Ha- nia
2 lata temu
Szok i niedowierzanie....Żona na prezydenta!
pasikonik.
2 lata temu
Powodzenia,to bedzie ciezki dla Was czas,jestem z panem i ma pan moj glos.
kik
2 lata temu
Polska to nie kabaret, do rządzenia trzeba mieć przygotowanie już mieliśmy jednego " nie chcę, ale muszę"
Emka
2 lata temu
mój głos na Hołownie. Mam już dosyć tego syfu który mamy
yurekshuty
2 lata temu
Stan Tymiński - BIS ?
ASIA
2 lata temu
KIEDYS GO LUBIŁAM,ALE TO PZREBIERANIEC
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bECePTqw
bECePTqx
bECePTqy
bECePTqz
bECePTqA
bECePTqf