Trwa ładowanie...
Przejdź na
Goss
|

Tak dziś wygląda NAJSTARSZA "ŻYWA BARBIE"! Udało jej się upodobnić do oryginału? (ZDJĘCIA)

92
Podziel się:

50-letnia Rachel Evans przed laty została utytułowana "najstarszą żywą Barbie" i do dziś usiłuje robić karierę w show biznesie. Niestety nadal nie odnalazła swojego Kena... "Starzenie się jest ekscytujące, bo będę mogła spróbować wszystkiego, żeby się odmłodzić" - chwali się.

Tak dziś wygląda NAJSTARSZA "ŻYWA BARBIE"! Udało jej się upodobnić do oryginału? (ZDJĘCIA)
Tak dziś wygląda "najstarsza żywa Barbie"! Podobna? (Instagram.com)

Można śmiało uznać, że lalka Barbie jest w popkulturze postacią wręcz kultową. Wydaje się jednak, że jej największymi fanami nie są miłośnicy zabawek czy przemysłu lalkarskiego, lecz domorosłe celebrytki z niemal każdego zakątka świata, które powzięły sobie za punkt honoru spróbować się do niej upodobnić.

Kilka lat temu mieliśmy już naszą polską Anellę, która (ku naszej rozpaczy) nagle zniknęła z obrzeży polskiego show biznesu. Nie ona jedyna wpadła jednak na pomysł, aby upodobnić się do plastikowej lalki, gdyż podobnych przypadków jest zaskakująco dużo. Jednym z nich jest 50-letnia Rachel Evans, która, według informacji portalu Daily Record, w ciągu 17 lat wydała na operacje ponad 25 tysięcy funtów i została obwołana "najstarszą żywą Barbie".

Jej historia, na tle wielu podobnych, nie jest szczególnie zaskakująca. Kobieta zapragnęła upodobnić się do kultowej lalki przy pomocy rozlicznych poprawek i operacji plastycznych, których, według stanu na 2021 rok, miała ponad 100. Osobliwą "metamorfozę" rozpoczęła po 30. urodzinach, a dziś, 20 lat po fakcie, nadal usiłuje przebić się w show biznesie dzięki "podobieństwu" do Barbie.

Starzenie się jest dla mnie ekscytujące, bo im jestem starsza, tym więcej jest zabiegów, których będę mogła spróbować, żeby się odmłodzić i wyglądać świeżo - mówiła podekscytowana w wypowiedzi cytowanej przez portal When Eye Writes.

Zobacz także: Najsławniejsza ludzka Barbie przed operacją

Za jej przemianą kryje się też smutna historia, o której do dziś wspomina. W młodości Rachel była bowiem gnębiona przez rówieśników, którzy wytykali jej bladą cerę i skromny biust. Po latach spędzonych na terapii doszła więc najwyraźniej do wniosku, że rozwiązaniem jej problemów jest upodobnienie się do plastikowej lalki...

Miałam depresję i uczęszczałam przez to na terapię. Po tym, jak pokonałam własne słabości, narodziłam się na nowo jako Barbie - wspomina w rozmowie z tym samym serwisem.

Prywatnie kobieta wielokrotnie wspominała, że nie udało jej się znaleźć swojego Kena, jednak to w sumie dobrze, bo "życie singielki pozwala jej zachować młodość". Jeden z portali donosił z kolei, że Brytyjka swego czasu urodziła dziecko, jednak nie chwaliła się tym faktem w sieci.

Na co dzień 50-latka wiedzie życie trzecioligowej "gwiazdy" i pojawiała się w telewizyjnych formatach traktujących o operacjach plastycznych. Nagrywa też pozdrowienia dla fanów, za które w najtańszym wariancie życzy sobie około 200 złotych. Nie wiemy, czy udaje jej się z tego utrzymać, jednak biorąc pod uwagę, że wciąż decyduje się na kolejne poprawki, możemy domniemywać, że raczej nie przymiera głodem...

Zobaczcie, jak dziś wygląda 50-letnia "żywa Barbie". Było warto się tak zmienić?

W Pudelek Podcast wyznamy, za którą skończoną karierą najbardziej tęsknimy!

Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(92)
Edyta
5 miesięcy temu
Wszyscy robią się na Barbie czy Kena, a wychodzi raczej Annabelle ;p
Nie
5 miesięcy temu
Nie udało
Zzzz
5 miesięcy temu
Dramat.
Maja
5 miesięcy temu
Szczerze? Nawet nie wygląda tak źle ;) Usta nieprzesadzone, nosa nie zmniejszyła jak inne klony. Natura to to nie jest, ale dramat też nie.
Nieudalosie
5 miesięcy temu
To głównie nieudany makijaż
Najnowsze komentarze (92)
Luiza
2 miesiące temu
Figurę ma ładną
yxyxyx
5 miesięcy temu
była gnębiona przez rówieśników za bladą cerę i mały biust, tak samo było u mnie w szkole. ale ja się nie zoperowałam.
Lili
5 miesięcy temu
Przecież to jest chore !
Kate
5 miesięcy temu
Nom ja sie tak pytam gdzie ta barbie bo ja niewidze
Gosia
5 miesięcy temu
Jedna rzecz mnie interesuje. Panie wstrzykują sobie botoks. Słyszałam, że co jakiś czas trzeba go uzupełniać. Co się dzieje z twarzą jeśli kogoś nie stać w danym momencie na uzupełnienie? Co się dzieje ze skórą po tylu operacjach plastycznych. Czy coś się nie przemieszcza, nie sprawia bólu przy uśmiechu? Celebrytka wspomniała o "skromnym biuście", dlatego go powiększyła. Pracowałam kiedyś jako opiekunka w Domu Opieki i widziałam dużo nagich ciał podopiecznych. Proszę mi uwierzyć, że z dużym biustem był zawsze problem, a z małym - nigdy. Doceniłam wówczas "skromne rozmiary".
Pucio Pucio
5 miesięcy temu
ale po co wy o tym piszecie???
O borze
5 miesięcy temu
Przecież to jest MartiRenti!
👎🏻👎🏻👎🏻
5 miesięcy temu
I te pazury jak łopaty. Coś okropnego. Można takie piękne paznokcie zrobić, a tu taka lipa.
Patka
5 miesięcy temu
Wyglada jak duza Anka z Warsaw shore hehe
gość
5 miesięcy temu
nie wygląda źle, niektóre nasze polskie celebrytki wyglądają gorzej, i to młodsze od niej
Mmm
5 miesięcy temu
To dobrze ze ZYWA a nie martwa
Jołana Krupa
5 miesięcy temu
Jak potrafi szpagat zrobić to Barbie Jak nic
aaa
5 miesięcy temu
tęsknię za Anellą, ciekawe co u niej słychać. Lubiłam ją chociaż wydawała się zagubiona.
Jan
5 miesięcy temu
Może być, wygląda dobrze, nie przesadziła jak niektóre celebrytki.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie