Trwa ładowanie...
Paww
|

Tak mieszka Ewa Gawryluk: nowoczesna kuchnia, przestronny i elegancki salon oraz imponujący ogród (ZDJĘCIA)

109
109
Podziel się

Ewa Gawryluk w social mediach chętnie chwali się chwilami spędzonymi w ogrodzie. Jak wyglądają pozostałe pomieszczenia w jej apartamencie?

1
 / 12
Tak mieszka Ewa Gawryluk: nowoczesna kuchnia, przestronny i elegancki salon oraz imponujący ogród (ZDJĘCIA)
Tak mieszka Ewa Gawryluk: nowoczesna kuchnia, przestronny i elegancki salon oraz imponujący ogród (ZDJĘCIA)
Tak mieszka Ewa Gawryluk (Instagram)
0
0

Ewa Gawryluk urządziła się w przestronnym apartamencie w Warszawie. Jasne pokoje pozbawione są zasłon oraz firan, aby do pomieszczeń wpadało jak najwięcej dziennego światła. W mieszkaniu aktorki dominują kolory szarości, granatu, bieli oraz błękitu. Przytulności dodają meble z naturalnego drewna, a wygodną kanapę zdobią poduszki oraz koce.

Aktorka może pochwalić się również imponującym ogrodem. W wielu wywiadach opowiadała, że praca na łonie natury to dla niej idealny sposób na zrelaksowanie się. Efekty pracy Gawryluk z łatwością można dostrzec spoglądając na zadbany trawnik, szczepione drzewska, czy mnóstwo kwiatów, które zdobią niemalże cały ogród.

Ewa Gawryluk jest miłośniczką domowych wypieków oraz tworzenia przetworów i nalewek. Na jej Instagramie często można zobaczyć efekty jej popisów kuchni. Większość przysmaków aktorki powstaje z warzyw i owoców, które rosną w ogrodzie. Szczególne miejsce w sercu celebrytki mają również ceramiczne kubki, których w ciągu kilku lat nazbierała niemałą kolekcję.

2
 / 12
Miejsce relaksu

Ewa Gawryluk zdecydowała się na połączenie kuchni z salonem. W przestronnym pomieszczeniu możemy znaleźć między innymi klasyczne, białe krzesła oraz srebrne lampy, dzięki którym salon prezentuje się niezwykle elegancko.

3
 / 12
Kolekcja kubków

Aktorka jest miłośniczką aromatycznych herbat. Często relacjonuje popijanie ulubionych naparów na kanapie, przy okazji chwaląc się imponującą kolekcją ceramicznych kubków.

4
 / 12
Przestronny salon

Sposobem na relaks Ewy Gawryluk jest pichcenie w kuchni. Powstają wówczas nie tylko owocowe tarty, ale również domowe nalewki.

5
 / 12
Miłość do wypieków

W wielu wywiadach Ewa Gawryluk podkreślała, że prace w ogrodzie dają jej ukojenie, a ona jest fanką sadzenia roślin.

6
 / 12
Nowoczesna kuchnia
7
 / 12
Taras idealny do odpoczynku
8
 / 12
Kocie pupile
9
 / 12
Eleganckie wnętrza
10
 / 12
Zamiłowanie do prac ogrodowych
11
 / 12
Kwiaty w ogrodzie
12
 / 12
Miejsce odpoczynku
KOMENTARZE
(109)
Brad
3 tyg. temu
To ta bieda za kredyt rodziców?! 😯
baczna
3 tyg. temu
To z tego kredytu spłacanego przez Rodziców?😜😜😜
As.
3 tyg. temu
Na serio chcemy się czuć u siebie i chcemy zmiany barw w logo.
Pokój owa
3 tyg. temu
Pozdrawiam wszytkich pudelkowivzow tylko dla Was tu orzychodze, czesto czytam same komenatrze hehehe
Noe
3 tyg. temu
Kolekcja kubków dokładnie dwa no i kuchnia nowoczesna z kawałkiem mebla podłogi i rogu kanapy!!!Bez komentarza.
Najnowsze komentarze (109)
Sofia
2 tyg. temu
imponujący dom i ogród, duży i jeszcze koty, roomba ma tak co robić
Mariola
3 tyg. temu
SUPER ZDJĘCIA.SUPER KOTY.POZDRAWIAM
Realista
3 tyg. temu
Dziwię się zawiści ludzkiej ,nawet samego Jezusa byście z hejtowli.
Magge
3 tyg. temu
Ten dom już nieaktualny dawno go sprzedała
anik
3 tyg. temu
jestem zaskoczona tymi komentarzami. A miałam pisać że fajny artykuł o miłej aktorce, a nie Lewandowskiej, Rozenek, czy tej biednej bezdomnej modelce z Ameryki, tych księżnych z Anglii i tych stałych celebrytów na pudelku
Ewa
3 tyg. temu
Nie lubię mieszkań bez firanek
Prawda
3 tyg. temu
No to jak w końcu na chleb nie ma a na chate ma???
Paranorma
3 tyg. temu
Oficjalnie przekwita. Nie miala już ochoty, więc puścila swego męża w siną dal. Urocza osóbka.
donek
3 tyg. temu
A jęczy że nie ma kasy.żenada.
Robert
3 tyg. temu
Ewa lepiej ci bez makijażu.
Olo
3 tyg. temu
To jednak jest Kobieta z klasą. Pozdrawiam p.Ewo
Zyg
3 tyg. temu
Kot chyba niezbyt zadowolony😂
retoryk
3 tyg. temu
I czym ona się chwali? Nie lepiej swoją muszelkę pokazać...?
PPP
3 tyg. temu
To apartament czy dom z ogrodem?
...
Następna strona
TOP10 - najpopularniejsze galerie
10.

Tak mieszka Anita Werner. Jest elegancko i minimalistycznie (ZDJĘCIA)

Anita Werner jest ulubienicą telewidzów. Prowadzone przez nią "Fakty" w TVN przyciągają rzesze fanów, z którymi prezenterka utrzymuje kontakt przez media społecznościowe. I to właśnie tam pokazuje, jak mieszka.
9.

TYLKO NA PUDELKU: Kulisy 19. urodzin Allana Krupy. Całusy z mamą, papieros przed klubem (ZDJĘCIA)

W sobotni wieczór Allan Krupa z rodziną i przyjaciółmi świętował swoje 19. urodziny. Impreza odbyła się w modnym warszawskich klubie, a wśród gości bawili się między innymi Edyta Górniak.
8.

Magdalena Narożna odsłania płaski brzuch przed studiem "Pytania na śniadanie" (ZDJĘCIA)

W niedzielę Magdalena Narożna gościła w studiu "Pytania na śniadanie". Celebrytka pojawiła się w programie w podkreślającym sylwetkę garniturze i krótkim topie. Na antenie opowiedziała zaś o kulisach swojej przemiany.
7.

Reni Jusis świętuje 49. urodziny z ekipą "Azji Express"! Balowali do białego rana... (ZDJĘCIA)

Reni Jusis w sobotni wieczór zorganizowała swoje 49. urodziny. Na imprezie nie zabrakło gwiazd najnowszej edycji "Azji Express", a wśród atrakcji tego wieczoru znalazło się m.in. wspólne oglądanie czwartego odcinka show. Fajna zabawa?
6.

Marina z Liamem odwiedzili Wojtka Szczęsnego: makijaż w mercedesie wartym FORTUNĘ i torebka za ponad 30 tysięcy złotych... (ZDJĘCIA)

Trenerski debiut Fernando Santosa nie był niestety udany. Polska reprezentacja nie popisała się w meczu pierwszej kolejki eliminacji do Euro 2024. Zawodnicy kilka dni przed spotkaniem z Czechami mogli jednak liczyć na wsparcie pełnych nadziei kibiców i bliskich.
5.

Agustin Egurrola opuszcza studio "Pytania na Śniadanie" z żoną i SYNKIEM! (ZDJĘCIA)

W sobotę Agustin Egurrola pojawił się w studiu "Pytaniu na śniadanie" w towarzystwie żony oraz synka. Opuszczając budynek stacji, choreograf i jego bliscy nie uniknęli spotkania z paparazzi.
4.

Zabiegana Sylwia Bomba daje pokaz POWYGINANYCH min znad karafki z wodą (ZDJĘCIA)

Fotoreporterzy wypatrzyli Sylwię Bombę akurat pod takim kątem, że odgradzające celebrytkę szyby kompletnie zdeformowały obraz. Jedno jest pewne, w takim wydaniu Sylwii Bomby jeszcze na pewno nie widzieliście. Ciekawa selekcja grymasów?
3.

Tak w meksykańskim Tulum urządziła się Natalia Siwiec: dżungla za oknem, własny basen i przestronne pomieszczenia (ZDJĘCIA)

Natalia Siwiec to bez wątpienia jedna z naczelnych fanek meksykańskiej fauny i flory. Miss Euro 2012 jakiś czas temu zakupiła tamtejszą nieruchomość. Jesteście ciekawi, jak się urządziła?
2.

Upokorzona reprezentacja Polski po powrocie do kraju przeprowadza szturm na hotelowy bufet: Wojciech Szczęsny, Jan Bednarek... (ZDJĘCIA)

Przed hotelem na reprezentantów Polski w piłce nożnej czekało zaledwie czterech fanów polujących na podpisy. Według naocznych świadków nikt się nimi nie zainteresował. Kto wyglądał na bardziej rozczarowanego piątkowym spotkaniem? Wojciech Szczęsny czy może Bartosz Bereszyński?
1.

Tak mieszka Dagmara Kaźmierska: egipski salon, SEDES VERSACE i dużo ozdób (ZDJĘCIA)

Dagmara Kaźmierska znana jest z przepychu i uwielbienia do złota. Bohaterka programu "Królowe życia" dzieliła się swoim luksusowym życiem z widzami pokazując przy tym jak mieszka. Co sądzicie o takim stylu?