Trwa ładowanie...
Przejdź na
Dymek
|

Tomasz Kammel pieje z zachwytu nad Joanną Jędrzejczyk: "ONA SIĘ NIE SZCZYPIE"

155
Podziel się

"Żenada roku" - komentuje część internautów wspólne zdjęcie Tomasza Kammela i nowej gwiazdy TVP - Joanny Jędrzejczyk. W ich obronie stanęli jednak wierni fani: "No i super. Róbcie swoje" - kibicują.

Tomasz Kammel pieje z zachwytu nad Joanną Jędrzejczyk: "ONA SIĘ NIE SZCZYPIE"
Tomasz Kammel rozpływa się nad Joanną Jędrzejczyk (East News, Instagram)
bDJddkhx

Niespodziewana informacja o odejściu Marzeny Rogalskiej z Telewizji Polskiej rozpaliła media do czerwoności. Gdy jedni jej gratulowali, drudzy robili wszystko, by tylko przypadkiem nie zabrać w tej sprawie głosu. Do tej "niemej" grupy zaliczyć można Tomasza Kammela, czyli wieloletniego telewizyjnego partnera Rogalskiej, który jednak na wieść o odejściu postanowił... milczeć. A nie było to łatwe, bo internauci prędko wzięli sprawy w swoje ręce:

Zobacz także: Joanna Jędrzejczyk: "To smutne, że musimy żyć w takim kraju"
bDJddkhz

Na ten moment nie brakuje nawet spekulacji, jakoby Tomasz Kammel i Marzena Rogalska zerwali ze sobą kontakt, ponieważ przestali obserwować się na Instagramie...

Jedni odchodzą, drudzy przychodzą, dlatego na szczęście teraz Tomek może mieć w TVP nową koleżankę. A mowa o Joannie Jędrzejczyk, która zadebiutuje w roli jurorki w kolejnej edycji Dance, Dance, Dance. Co warto przypomnieć, Joanna znana jest z tego, że zdarza jej się zmieniać zdanie w dość istotnych kwestiach, np. w sprawie wolności mediów.

bDJddkhF

Wszystko jednak wskazuje na to, że Tomek i Joanna już się polubili, co wnioskować można po ich wspólnym zdjęciu, którym ochoczo pochwalił się na Instagramie Kammel, nie szczędząc przy tym Jędrzejczyk komplementów.

Spotkanie po latach. Co w sercu, to na języku. @joannajedrzejczyk się nie szczypie. Co nas łączy? Wspólny program i mega zabawa na planie. Super dzień. Joanna, dziękuję za świetny czas!

Zdjęcie uradowanych pracowników Telewizji Polskiej wzbudziło skrajne emocje. Jedni dość krytycznie komentowali ich poczynania, a inni wiernie im kibicowali.

bDJddkhG

Spójrzcie na swoje życie i nim się zajmijcie. Nie wiecie, jak było za kulisami. Powodzenia Panie Tomku, a jak widać i słychać, ból d*pki jest ogromny, także przyda się dużo maści.

Brawo Panie Tomku. Dużo serdeczności dla Pana!

Psy szczekają, karawana jedzie dalej. Zupełny brak wyczucia. Przyjdzie pora i na Pana Tomasza. Karma wraca...

Jak Panu nie wstyd? Pokazał Pan tak naprawdę, jakim jest Pan człowiekiem!!!

bDJddkhH

Żenada roku - czytamy.

Po której stronie staniecie?

bDJddkhI
bDJddkia
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(155)
gość
3 dni temu
Kammel z Rogalską nie pasowali do siebie
Pasjonata
1 tyg. temu
Przypomina mi się anegdota . Stoi król na murach swego zamczyska, a w dole ciżba się kłębi z kijami, kosami, pałkami i chcą strącić go z tronu. Mówi król do swego doradcy:" tym razem to im się uda, są rozjuszeni i wściekli". Mówi doradca do króla:"jest sposób na to panie aby tak nie było, szepnijmy słówku jednym,że drudzy źle o nich mówią i tym drugim że ci pierwsi ich oczerniają, zaczną walczyć między sobą i zapomną o tobie królu" I coś w tym jest,że naród taki skłócony.A najgłośniej krzyczą Ci co na wszystko ich stać, siedzą na Malediwach czy innych antypodach w d... mając pracujących na najniższych krajowych.
Czytelnik
1 tyg. temu
Tylko tvn!!! 👍
bDJddkib
Kibic
1 tyg. temu
Tvn najlepsza tv!!! Tvpis dno!!!!!!!!
Kibic
1 tyg. temu
Tvn najlepsza tv!!! Tvpis dno!!!!!!!!
Iga
1 tyg. temu
Odczepcie się. Dajcie ludziom pracować.
Ada
1 tyg. temu
Kamel to dno.
Kasia
1 tyg. temu
Ile jeszcze będzie trwało to szczucie? Ciągle krzyczą o tolerancji, podziałach i co? To tylko ja mam tolerować płeć binarną, małżeństwa jednopłciowe, manifestacje i wyzwiska, a im przeszkadza Tomasz w tv? Szczujcie dalej sępy.
Ania
1 tyg. temu
Jak ujadające psy. Zostawcie Ich w spokoju. Co was cudze sprawy obchodzą? Świat chyba oszalał.
gosc
1 tyg. temu
dostała pieniążka i juz zapomniała ze tam cos gadała o wolnosci słowa i smutna była ze taka Polska jest...rozczarowała mnie jej postawa. A Kamel to juz wiadomo że moralnosci nie ma od dawna, nadaje sie do tvp.
kasia
1 tyg. temu
Straciłam całe serce do tej pani w momencie,kiedy ona wsparła moralnie tego modela-gwałciciela.Przecież ona jest jak chorągiewka na wietrze....ale nie da sie wszystkich zadowolić...Może ma ona swoich kibiców za sukcesy w sporcie....ale moralnie to jest osoba mało ciekawa.
Eea
1 tyg. temu
O Jejku mam piac z zachwytu,?Zenada
what
1 tyg. temu
haha najlepszy JAK PANU NIE WSTYD... ale za co ma byc mu wstyd? xD
bDJddkhT
Tom i Jerry🧡...
1 tyg. temu
Loooo a to kuzynka larwy? Sądząc po buzceeeee😷😷😷😷Pudelek niekasuj
...
Następna strona
bDJddkiv