Trwa ładowanie...
Przejdź na
Emzy
|

Marzena Rogalska i Tomasz Kammel ZERWALI KONTAKT? Przestali obserwować swoje profile...

278
Podziel się

Marzena Rogalska i Tomasz Kammel na każdym kroku podkreślali, że świetnie się razem bawią, nie tylko na antenie. Po odejściu dziennikarki z TVP ich medialna przyjaźń przeżywa poważny kryzys.

Marzena Rogalska i Tomasz Kammel ZERWALI KONTAKT? Przestali obserwować swoje profile...
Marzena Rogalska i Tomasz Kammel zerwali kontakty? (Instagram)
bDJddIfF

Marzena RogalskaTomasz Kammel przez ponad dekadę stanowili jeden z najbardziej zgranych prowadzących w Pytaniu na Śniadanie. Przynajmniej przed kamerami. Wspólnym wygłupom na antenie i fotkom w mediach społecznościowych nie było końca. Wreszcie uczynili ze swojego duetu markę, nadając jej czuły przydomek "Rogamel".

Wszystko zmieniło się w mgnieniu oka w dniu, kiedy Rogalska ogłosiła, że odchodzi z TVP. Pod jej wpisem na Instagramie pojawiło się mnóstwo dodających otuchy komentarzy, w tym od kolegów z PnŚKatarzyny CichopekMacieja Kurzajewskiego.

bDJddIfH

Zabrakło natomiast tego, jak mogło się wydawać, najważniejszego głosu wsparcia - Tomasza Kammela. Na jego instagramowym profilu natychmiast pojawiły się komentarze fanów dopytujących o duet "Rogamel", jednak dziennikarz pozostawił je bez odpowiedzi.

Co więcej, Kammel w pierwszym odcinku Pytania na śniadanie po odejściu Rogalskiej nie podziękował koleżance za lata pracy, a jego słowa, gdy przedstawiał nową prowadzącą Izabellę Krzan, wybrzmiały wręcz lodowato.

bDJddIfN

Jak państwo pewnie wiedzą, musimy się dzisiaj obejść bez Marzeny Rogalskiej. Ale mamy super program i super tematy, które państwa porwą - oznajmił oschle.

Zobacz także: Młoda gwardia w TVP zastępuje dotychczasowe gwiazdy

Jak udało nam się dowiedzieć, jego postawa wzbudziła niesmak wśród członków ekipy śniadaniówki.

bDJddIfO

Zespół jest zaskoczony taką postawą Tomka - zdradza nasz informator. Wszyscy są zgodni, że po 12 latach wspólnej pracy i świetnych wyników oglądalności, wypadałoby powiedzieć kilka ciepłych słów pod adresem Marzeny - dodaje nasze źródło.

Konflikt między byłymi kolegami z pracy musi być poważny, bo Marzena i Tomek już nie obserwują się na Instagramie. Jesteście zaskoczeni?

bDJddIfP
bDJddIgi
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(278)
ewa
wczoraj
lubilam ją. Teraz prowadzący mi się nie podobają
Magducha
1 tyg. temu
Myśle ze przyczyną odejścia Marzeny mógł być niespodziewany „konflikt” z Kamelem, np. Poróżniły ich jakieś kwestie finansowe, jakieś zatajone sprawy typu prowadzenie nowych programów.... tak myśle ze oni wobec siebie nie byli szczerzy
...
1 tyg. temu
on "przyjaźni" się z Pirógową!!! Mocno... .
bDJddIgj
Henio
1 tyg. temu
Zajmijcie się sobą, a im dajcie spokój : ) co nas obchodzą ich relacje, jakiś brak mema na tweeterze, czy o czymś świadczy? bezsensowne plotki
Maryla
1 tyg. temu
Przecież było widać że Kammel to gra taką rolę przyjaciela; on jest bardzo zimnym i wyrachowanym facetem. Rogalska natomiast jest wspaniałą i ciepłą kobietą; Dobrze że zobaczyła prawdziwe oblicze Kammela.
apollo
1 tyg. temu
Kamel to narcyz lubi tylko siebie a reszta to gra
lala
1 tyg. temu
Te wszystkie przyjaźnie sa na pokaz tylko w telewizji a żeczywistość pokazała każdy sobie rzepkę skrobie
jan
1 tyg. temu
Krzan powinna prowadzic program Co dzieje sie w Mongoli bo tak sie prezentoje.
jan
1 tyg. temu
Krzan powinna prowadzic program Co dzieje sie w Mongoli bo tak sie prezentoje.
leopold
1 tyg. temu
Ludzie,kim i czym zajmujecie się, są znajomości, przyjażnie w pracy nawet na pokaz, tego wymaga miejsce pracy i założenia zatrudniającego, odwalcie się, wszystko podlega zmianom i wymaganiom pracodawcy.
synek_księdza
1 tyg. temu
... a więc ... za pieniądze ksiądz się modli za pieniądze ludzi podli ... staropolska przypowieść dotycząca obłudników ... posada prezentera od wszystkiego w TVP to na dobrą sprawę 70tyś miesięcznie plus dodatki ... źle nie jest a kto wie może być lepiej jeżeli koleżankę pożegna się 'pa' prezes Toudi Kurski sypnie groszem w podzięce zwłaszcza że z Kamelem znają się z czasów kiedy o prezesowaniu Kurski mógł jedynie poczytać na łamach Forbes'a ...
Polka
1 tyg. temu
Kamel to najlepszy prezenter jakiego znam i tak za dlugo znosil rogalska wspolczelam mu ja bym nie wytrzymala.BRAWO PANIE TOMASZU
lal
1 tyg. temu
bo Rogalska to taka ściema - udaje cud miód słodką ;) aż ulewa się od jej żarcików
bDJddIgb
Słomka w buta...
1 tyg. temu
Kamel bez klasy i tylko dla kasy nieskomplikowany przypadek cokolwiek jest przyczyna jeśli wcześniej nie dawał znać ze cis jest nie tak to jego zachowanie jest miałkie jak całe TVP ryba psuje się od głowy
...
Następna strona
bDJddIgD