Trwa ładowanie...
Przejdź na
Ivy
|

Tomasz Lis wyszedł ze szpitala!

Podziel się:

"Coming home" - napisał na Twitterze dziennikarz.

Tomasz Lis wyszedł ze szpitala!
(East News/Twitter)

W ubiegłym tygodniu Tomasz Lis trafił do Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Olsztynie. Dziennikarz przyjechał do Olsztyna na wywiad z sędzią Pawłem Juszczyszynem. Po przyjeździe Lis miał źle się poczuć. Według medialnych doniesień, jego stan był ciężki.

Na kilka dni Tomasz zniknął z mediów społecznościowych, a informację o jego zdrowiu przekazała Hanna Lis, pisząc, że "Tomek ma się dobrze".

W poniedziałek dziennikarz zdecydował się osobiście skomentować swój stan zdrowia w wiadomości SMS, która została odczytana podczas wręczenia nagród im. Teresy Torańskiej. Nie ujawnił, co mu dolega, ale napisał, że czeka go "długa i żmudna rehabilitacja".

W środę Tomasz powrócił na Twittera, którego jest aktywnym użytkownikiem. Podziękował fanom za wsparcie i opublikował wpis z przesłaniem "Lisy nigdy się nie poddają".

Teraz dziennikarz poinformował, że został już wypisany do domu. Do wpisu dołączył zdjęcie ambulansu na tle blokowiska. Pod postem internauci życzą mu zdrowia i dopingują.

"Tomek, dasz radę", "Szybkiego powrotu do pełnej sprawności", "Zdrowia i siły!", "Powodzenia, panie Tomaszu", "Chłopie, odpocznij, zdrowiej", "Nie warto ryzykować zdrowia dla pracy" - czytamy w komentarzach.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
Oferty dla Ciebie