Trwa ładowanie...
Przejdź na
Sima
|

Maja Staśko o nagraniu Tyburskiego: "Tak brzmi opis GWAŁTU PRZEZ PODSTĘP". Celebryta odpowiada: "MOGĘ MÓWIĆ SOBIE, CO CHCĘ"

157
Podziel się:

W opublikowanym przez Monikę nagraniu Tyburski przyznał, że kobieta, z którą zdradził swoją partnerkę, nie była do końca świadoma, czy uprawia seks z nim, czy z jego bratem bliźniakiem. Maja Staśko twierdzi, że wprowadzanie w błąd w takiej sytuacji nosi znamiona gwałtu.

Maja Staśko o nagraniu Tyburskiego: "Tak brzmi opis GWAŁTU PRZEZ PODSTĘP". Celebryta odpowiada: "MOGĘ MÓWIĆ SOBIE, CO CHCĘ"
Maja Staśko uważa, że opisany przez Pawła Tyburskiego seks, w którym brał udział jego brat, nosił znamiona gwałtu (Instagram)
bEUYCmBh

Właśnie z wielkim hukiem runął związek Moniki Kozakiewicz i Pawła Tyburskiego z 1. edycji Love Island. Celebrytka opublikowała na swoim Instastories screeny i nagrania rozmów jej byłego już chłopaka, które jednoznacznie pokazały, że Paweł ją zdradzał. Nad Tyburskim zebrały się ciemne chmury nie tylko z powodu rozstania. W rozmowie ze znajomym celebryta powiedział, że kobieta, z którą zdradzał Monikę, nie była świadoma, z kim faktycznie odbywa stosunek - z nim, czy z jego bratem bliźniakiem Piotrem.

Najpierw ja, potem Piotrek, ona myślała, że to ja - mówił Tyburski.

bEUYCmBj

Zachowanie celebryty oburzyło internautów. Aktywistka Maja Staśko dopatrzyła się w opisywanej przez Tyburskiego sytuacji znamion gwałtu.

Wszystkie portale plotkarskie zajmują się zdradą Pawła Tyburskiego. Tymczasem jej opis jest znacznie, znacznie poważniejszy – podchodzi pod poważne przestępstwo - pisze Staśko.

Zobacz także: Monika i Paweł z "Love Island" ROZSTALI SIĘ!
bEUYCmBp

Tak brzmi opis gwałtu przez podstęp. Dotyczy np. sytuacji, gdy ktoś podszywa się pod partnera i uprawia seks – a osoba pokrzywdzona nie wie, że to nie partner. Osoba zgadzała się na seks z kimś innym – jeśli ktoś to wykorzystał podstępem, to jest gwałt przez podstęp. To oznacza, że ofiara nie musi zgłaszać się sama – państwo ma obowiązek podjęcia takiej sprawy z urzędu. Tak było w sytuacjach, gdy takie informacje wyciekały do mediów – rozpoczynało się postępowanie i przesłuchania - wyjaśnia aktywistka.

 Na koniec Maja Staśko dodaje, że za gwałt grozi od 2 do 12 lat więzienia.

Skontaktowaliśmy się z Pawłem Tyburskim i zapytaliśmy, co ma do powiedzenia z obliczu tak poważnych oskarżeń.

bEUYCmBq

A niech sobie ludzie myślą, co chcą. Ja mogłem powiedzieć to specjalnie, żeby podkoloryzować sytuację. Myślę, że dziewczyna jest świadoma, tym bardziej, że mam tatuaż i no sorry – różnimy się. Ale mogę mówić sobie, co chcę. Tym bardziej, że byłem tam pod wpływem alkoholu - odpowiedział celebryta.

Przekonał Was swoim rozumowaniem?

bEUYCmBr
bEUYCmBs
bEUYCmBK
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(157)
Żenada
11 miesięcy temu
Z jednym przyszła ale ten drugi ją zgwałcił PUDEL co ty jeszcze robisz to się nadaje dla POLICJI a nie na portal
Ewa
11 miesięcy temu
Az mi go trochę szkoda bo na podstawie jego wypowiedzi dostrzegam poważne braki intelektualne, sam się pogrąża zamiast w obliczu tak poważnych zarzutów od razu dzwonić do prawnika i siedzieć cicho... nie, jednak nie jest mi go szkoda
Paulina
11 miesięcy temu
Czy Wy to widzicie? Koleś nazywa kobietę szmat* nabija się że wymienił się z bratem a ona nie wie. Pudelek weź coś z tym zrób bo stracę wiarę w ludzi. Jak takie coś może być tolerowane?! I to rozejdzie się tak po kościach? Przecież w Szwecji taki koleś bylby już publicznie stracony, płaszczyłby się przed opinią publiczną za to co zrobił i modlił żeby go nie skazali. Maja, mam nadzieję że temu nie popuścisz, w Tobie nadzieja.
bEUYCmBL
Zyta
11 miesięcy temu
Ale przemawia przez niego buta! Odnosze wrazenie ze jest dumny ze swojejego cwaniactwa, a alkohol nie jest źadnym usprawiedliwieniem dla zachowań.
Gosc
11 miesięcy temu
Ma rację to gwalt
Najnowsze komentarze (157)
STARE
10 miesięcy temu
17:41 17
Helcia
10 miesięcy temu
Tak juz Paweł winny gwałtu hahaha ludzie teraz kobiety są gorsze od chłopów . Złe zrobił ze zdradził bardzo złe bo mógł odejść skoro z Monika nie chciał być ale mała czarna jak poszła na dwa baty to chyba nie miała nic przeciwko temu a ze nie wiedziała z którym to robi to nic dziwnego bo podobizna jest między braćmi nie do odróżnienia . A wy jak zwykle już szukacie sensacji . Gwałt to poważna sprawa już za gwałt i zabójstwo siedział niewinnie 25 lat i co i wyszło szydło z worka . Szkoda Moniki a Paweł zachował się skandalicznie . Pozdrawiam
Kaja
10 miesięcy temu
Katopatol
????
10 miesięcy temu
Biedna Monia. Ona chyba wiedziała co robi?
ka kat
10 miesięcy temu
Chyba powinna się z to zabrać policja.
ujius
10 miesięcy temu
Ta Maja Staśko potrzebuje dobrego psychiatry. Coraz z nią gorzej.
Ula
10 miesięcy temu
Nigdy bym takiego faceta nie chciała mieć. Ja mam nadzieję, że w końcu uda mi się z moim rozwieść. Dowiedziałam się od Detektyw Skrzypek, że mnie latami zdradzał. No nic miłego :).
Do paki
10 miesięcy temu
Do paki
bEUYCmBD
Bleeee
10 miesięcy temu
Mama jest z nich dumna :-p
hahi
10 miesięcy temu
Elbląg taki był z nich dumny bo oni z bidula, tacy biedni... a tu proszę-wyszło szydło z worka.
taki fakt
10 miesięcy temu
obserwując poczynania blizniaków, bardzo wyrażnie widać osobowości z rysem socjopatycznym.
Anna
10 miesięcy temu
Obrzydzenie mnie bierze na ich myśl. Taka ładna dziewczyna a oni takie rzeczy. Jeszcze ja czymś zarazili
Actros4141
11 miesięcy temu
No ładnie coraz więcej celebrytów gwałcicieli
aaa
11 miesięcy temu
stop, stop, stop, czy rzekoma ofiara czuje się ofiarą? może jej się to podobało, bo siedzi cicho, kobiety też lubią się zabawiać w ten sposób, także spokojnie
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEUYCmCw
bEUYCmCx
bEUYCmCy
bEUYCmCz
bEUYCmCA
bEUYCmCf