Trwa ładowanie...
Przejdź na
Sima
|

Maja Staśko o nagraniu Tyburskiego: "Tak brzmi opis GWAŁTU PRZEZ PODSTĘP". Celebryta odpowiada: "MOGĘ MÓWIĆ SOBIE, CO CHCĘ"

158
Podziel się

W opublikowanym przez Monikę nagraniu Tyburski przyznał, że kobieta, z którą zdradził swoją partnerkę, nie była do końca świadoma, czy uprawia seks z nim, czy z jego bratem bliźniakiem. Maja Staśko twierdzi, że wprowadzanie w błąd w takiej sytuacji nosi znamiona gwałtu.

Maja Staśko o nagraniu Tyburskiego: "Tak brzmi opis GWAŁTU PRZEZ PODSTĘP". Celebryta odpowiada: "MOGĘ MÓWIĆ SOBIE, CO CHCĘ"
Maja Staśko uważa, że opisany przez Pawła Tyburskiego seks, w którym brał udział jego brat, nosił znamiona gwałtu (Instagram)
bDJeWgJh

Właśnie z wielkim hukiem runął związek Moniki Kozakiewicz i Pawła Tyburskiego z 1. edycji Love Island. Celebrytka opublikowała na swoim Instastories screeny i nagrania rozmów jej byłego już chłopaka, które jednoznacznie pokazały, że Paweł ją zdradzał. Nad Tyburskim zebrały się ciemne chmury nie tylko z powodu rozstania. W rozmowie ze znajomym celebryta powiedział, że kobieta, z którą zdradzał Monikę, nie była świadoma, z kim faktycznie odbywa stosunek - z nim, czy z jego bratem bliźniakiem Piotrem.

Najpierw ja, potem Piotrek, ona myślała, że to ja - mówił Tyburski.

bDJeWgJj

Zachowanie celebryty oburzyło internautów. Aktywistka Maja Staśko dopatrzyła się w opisywanej przez Tyburskiego sytuacji znamion gwałtu.

Wszystkie portale plotkarskie zajmują się zdradą Pawła Tyburskiego. Tymczasem jej opis jest znacznie, znacznie poważniejszy – podchodzi pod poważne przestępstwo - pisze Staśko.

Zobacz także: Monika i Paweł z "Love Island" ROZSTALI SIĘ!
bDJeWgJp

Tak brzmi opis gwałtu przez podstęp. Dotyczy np. sytuacji, gdy ktoś podszywa się pod partnera i uprawia seks – a osoba pokrzywdzona nie wie, że to nie partner. Osoba zgadzała się na seks z kimś innym – jeśli ktoś to wykorzystał podstępem, to jest gwałt przez podstęp. To oznacza, że ofiara nie musi zgłaszać się sama – państwo ma obowiązek podjęcia takiej sprawy z urzędu. Tak było w sytuacjach, gdy takie informacje wyciekały do mediów – rozpoczynało się postępowanie i przesłuchania - wyjaśnia aktywistka.

 Na koniec Maja Staśko dodaje, że za gwałt grozi od 2 do 12 lat więzienia.

Skontaktowaliśmy się z Pawłem Tyburskim i zapytaliśmy, co ma do powiedzenia z obliczu tak poważnych oskarżeń.

bDJeWgJq

A niech sobie ludzie myślą, co chcą. Ja mogłem powiedzieć to specjalnie, żeby podkoloryzować sytuację. Myślę, że dziewczyna jest świadoma, tym bardziej, że mam tatuaż i no sorry – różnimy się. Ale mogę mówić sobie, co chcę. Tym bardziej, że byłem tam pod wpływem alkoholu - odpowiedział celebryta.

Przekonał Was swoim rozumowaniem?

bDJeWgJr
bDJeWgJs
bDJeWgJK
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(158)
STARE
3 tyg. temu
17:41 17
Helcia
3 tyg. temu
Tak juz Paweł winny gwałtu hahaha ludzie teraz kobiety są gorsze od chłopów . Złe zrobił ze zdradził bardzo złe bo mógł odejść skoro z Monika nie chciał być ale mała czarna jak poszła na dwa baty to chyba nie miała nic przeciwko temu a ze nie wiedziała z którym to robi to nic dziwnego bo podobizna jest między braćmi nie do odróżnienia . A wy jak zwykle już szukacie sensacji . Gwałt to poważna sprawa już za gwałt i zabójstwo siedział niewinnie 25 lat i co i wyszło szydło z worka . Szkoda Moniki a Paweł zachował się skandalicznie . Pozdrawiam
Kaja
4 tyg. temu
Katopatol
bDJeWgJL
????
4 tyg. temu
Biedna Monia. Ona chyba wiedziała co robi?
ka kat
4 tyg. temu
Chyba powinna się z to zabrać policja.
ujius
miesiąc temu
Ta Maja Staśko potrzebuje dobrego psychiatry. Coraz z nią gorzej.
Ula
miesiąc temu
Nigdy bym takiego faceta nie chciała mieć. Ja mam nadzieję, że w końcu uda mi się z moim rozwieść. Dowiedziałam się od Detektyw Skrzypek, że mnie latami zdradzał. No nic miłego :).
Do paki
miesiąc temu
Do paki
Bleeee
miesiąc temu
Mama jest z nich dumna :-p
hahi
miesiąc temu
Elbląg taki był z nich dumny bo oni z bidula, tacy biedni... a tu proszę-wyszło szydło z worka.
taki fakt
miesiąc temu
obserwując poczynania blizniaków, bardzo wyrażnie widać osobowości z rysem socjopatycznym.
Anna
miesiąc temu
Obrzydzenie mnie bierze na ich myśl. Taka ładna dziewczyna a oni takie rzeczy. Jeszcze ja czymś zarazili
Actros4141
miesiąc temu
No ładnie coraz więcej celebrytów gwałcicieli
bDJeWgJD
aaa
miesiąc temu
stop, stop, stop, czy rzekoma ofiara czuje się ofiarą? może jej się to podobało, bo siedzi cicho, kobiety też lubią się zabawiać w ten sposób, także spokojnie
...
Następna strona
bDJeWgKf