Trwa ładowanie...
Przejdź na
Ivy
|

TYLKO NA PUDELKU: Wiemy, kogo Aleksandra Domańska zagra w nowym serialu!

81
Podziel się

"Akcja rozgrywa się w środowisku prawników" - donosi nasze źródło związane z Polsatem. Jesteście ciekawi, jak Aleksandra Domańska wypadnie w nowej roli?

TYLKO NA PUDELKU: Wiemy, kogo Aleksandra Domańska zagra w nowym serialu!
Aleksandra Domańska zagra w nowym serialu (ONS, Instagram)
bDzwytyZ

Aleksandra Domańska zyskała popularność dzięki rolom w komediach romantycznych oraz udziałowi w trzeciej edycji programu Azja Express, gdzie przez kilka tygodni głównie narzekała i doprowadzała do granic wytrzymałości swojego brata. Mimo to i tak wygrała program.

Po zwycięstwie w podróżniczym reality show wydawało się, że kariera Domańskiej przyspieszy, tymczasem nic takiego nie nastąpiło. Chodziły za to słuchy, że aktorka nie dostaje nowych ról, bo jest "trudna we współpracy".

bDzwytzb

Aleksandra żaliła się z kolei, że otoczenie na siłę próbuje ją zmieniać.

Często spotykałam się w pracy z tym, że ktoś chciał zrobić produkt także ze mnie. Chciano, żebym była szczuplejsza, milsza, uśmiechnięta oraz żebym grzecznie odpowiadała na pytania - powiedziała w jednym z wywiadów.

Zobacz także: Odmieniona Aleksandra Domańska wyznaje: "Trwałam zaplatana w marzenia, o których myślałam, że są moje"

Zła passa w końcu chyba dobiegła końca, bo Ola dostała główną rolę w nowym serialu Polsatu.

bDzwytzh

Szczegóły projektu są owiane tajemnicą, ale nam udało się uchylić jej rąbka. Jak donosi nasz informator, serial z Domańską będzie nosić tytuł Mecenas Porada.

Będzie to komedia obyczajowa, której akcja rozgrywa się w środowisku prawników i... pracowników galerii handlowej. Aleksandra wcieli się w postać młodej, bezrobotnej pani adwokat - zdradza nam osoba związana z produkcją.

Na ekranie Oli partnerować będzie Antoni Pawlicki. Oprócz nich w serialu zobaczymy też Piotra Polka, Mateusza Mosiewicza i Katarzynę Zawadzką.

bDzwytzi

Jesteście ciekawi, jak Domańska wypadnie w roli bezrobotnej prawniczki?

bDzwytzj
bDzwytzC
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(81)
Nudaaa
2 miesiące temu
Setny serial o prawnikach z Warszawy. Biura w odnowionych luksusowych kamieniach i apartamenty z widokiem na Pałac Kultury. Nuuuudaaa. Dobrze że jest netflix i HBO.
Vsufjf
2 miesiące temu
Już gra w jednym serialu o prawnikach
Story
2 miesiące temu
Bardziej pasuje na kobietę za ladą w mięsnym. Ta to by mogła mieć przygody. I jeszcze zakochalby się w niej bogaty celebryta... A to nie ta bajka. To zakochalby się w niej kierowca Antek. I razem klepaliby biedę.
bDzwytzD
Mrau
2 miesiące temu
Pamiętam ją z serialu dwójki (tytułu nie) Tam była chyba drugoplanowa, ale pamiętam jak wyglądała w tych ołówkowych spódnicach. Petrada!!! aż ciężko było uwierzyć, że ta dziewucha taka zgrabna. Ale najwidoczniej nie była szczęsliwa. Teraz ma z 20kg wiecej i w głębokim poważaniu czy tamta ołówkowa wejdzie jej chociażby na jedno udo. Może właśnie tak trzeba?
Gjenek
2 miesiące temu
Powiem szczerze że nie mam pojęcia w jakim filmie wcześniej grała...
Najnowsze komentarze (81)
Teresa
2 miesiące temu
W każdym serialu dzejacym się w W-wie są te same ujęcia miasta, mostów, kamienic, miejsc gdzie chodzą ludzie... Pierwsza była " Magda M"... Przetarła szlaki... Później się operatorzy już tylo robili kopuj /wklej...
Clue
2 miesiące temu
Nadal nie wiem dlaczego zrezygnowała ze śmiesznych filmików.Ale to już nie mój Instagram i nie moje zasięgi
joanna
2 miesiące temu
fajna,konkretna kobieta
art
2 miesiące temu
Najpiękniej wyglądała w drogówce
Nielubie typa
2 miesiące temu
Pan Pawlicki już nie kręci eko lodów z Baronem?Reputacja Barusia zaszkodziła czy jak?
art
2 miesiące temu
najlepsza rola - drogówka
nom
2 miesiące temu
Pawlicki - koszmar
Gość
2 miesiące temu
A gdzie mój komentarz?
bDzwytzv
Mama
2 miesiące temu
Bardzo panią
Gotowiec
2 miesiące temu
W „chłopach” ją widzę, ma taką pospolitą urodę. Z Kozuchowską przed operacją nosa, idealnie się nadają do remake’u Chłopów
Mecenas
2 miesiące temu
Kolejny serial o prawnikach nie mający nic wspólnego z rzeczywistością. Polscy prawnicy nie żyją jak na Wall Street, no może ci którzy się lansują w tv z celebrytami
Ewa
2 miesiące temu
Niestety, teraz bardziej pasuje do sprzedającej na jarmarku. Nieciekawa. Przypomina dawną Adele.
Nie lubię jej
2 miesiące temu
Ja jej nie lubię. Była w jakims programie na TVN, który nawet może wygrała. Ale pokazała jaki ma charakter. Jęczała, biadolimy, chciała rezygnować. Nie lubię biadolących słabych ludzi, którzy nawet jeśli chcą się poddać to nie potrafią dokonać jednoznacznie decyzji.
Pani
2 miesiące temu
Poczekamy zobaczymy. Myślę że jeśli ona gra to będzie dobry film.
...
Następna strona
bDzwytzX