Trwa ładowanie...
Przejdź na
Dollface
|

TYLKO NA PUDELKU: Wiemy, kto pojawi się na ślubie Edwarda Miszczaka i Anny Cieślak! Lista gości jest imponująca

297
Podziel się

Edward Miszczak i o 25 lat młodsza Anna Cieślak mają pobrać się już w przyszłym miesiącu. Zadbali o to, by na uroczystości pojawili się ich znani znajomi...

TYLKO NA PUDELKU: Wiemy, kto pojawi się na ślubie Edwarda Miszczaka i Anny Cieślak! Lista gości jest imponująca
Edward Miszczak i Anna Cieślak już przygotowali listę gości ślubnych (AKPA)
bErgJjjF

Chociaż początkowo mało kto wierzył, że Anna Cieślak i starszy o 25 lat Edward Miszczak są parą, tym dwojgu udało się ochronić związek przed wścibskimi. Ich relacja jest na bardzo poważnym etapie: jak informowaliśmy niedawno, już w przyszłym miesiącu EdwardAnna staną na ślubnym kobiercu.

Jak wynika z naszych informacji, ślub ma być kameralny, ale nie braknie "gwiazdorskiego" sznytu. Nic dziwnego, w końcu aktorka i dyrektor programowy TVN-u od lat obracają się w świecie bogatej socjety. Lista gości sporządzona na uroczystość może i jest krótka, ale imponująca. Po pierwsze - znaleźli się na niej szefowie Miszczaka i Cieślak.

bErgJjjH
Zobacz także: Weselne wpadki. Kilka rzeczy, które mogą zniszczyć ten wyjątkowy dzień

Ania i Edward jako honorowych gości zaprosili swoich szefów - Katarzynę Kieli, szefową Discovery oraz Andrzeja Seweryna, dyrektora Teatru Polskiego - dowiadujemy się. Wśród osób zaproszonych na ceremonię znajdą się także przyjaciel Edwarda, Paweł Potoroczyn [były mąż Grażyny Szapołowskiej - przyp. red.], a także Joanna Przetakiewicz, z którą przyjaźni się Ania.

To nie koniec "przyjaciół z wyższych sfer". Na ślubie Cieślak i Miszczaka mają się także bawić Dominika Kulczyk i Robert Śmigielski, uznany ortopeda, ojciec dziecka Weroniki Rosati.

bErgJjjN

Zaproszona jest również Dominika Kulczyk, która często zapraszała Edwarda na rejsy prywatnym jachtem odziedziczonym po ojcu oraz Robert Śmigielski, u którego Edward się leczył i bardzo go ceni - zdradza nam nasze źródło.

Przypomnijmy, że wszystko ma odbyć się w największej dyskrecji. Jeśli paparazzi dowiedzą się wcześniej, o której będzie ślub, państwo młodzi błyskawicznie zmienią kościół i ukryją się przed ciekawskimi.

Rozumiecie taką ostrożność?

bErgJjjO

Pudelek ma już własną grupę na Facebooku! Masz ciekawy donos? Dołącz do PUDELKOWEJ społeczności i podziel się nim!

bErgJjjP
bErgJjki
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(297)
Gość
2 tyg. temu
Śmieszy to wysokie mniemanie o sobie, zmienią kościół i godzinę jeśli ktoś się dowie :) Gdyby chcieli, to już by się pobrali pięć razy, bo tak naprawdę, to Nikogo Nie Interesuje, że starszy bogaty facet żeni się młodszą aktorką. Jak będą zdjecia na pudlu to obejrzymy a jak nie, to przeżyjemy. Bo celebryci interesują przede wszystkim innych celebrytow a ci przecież, zostali zaproszeni w ilościach hurtowych, więc wszystko zobaczą.
Gosc .
2 tyg. temu
Wybrała milosc do kasy A nie do edzia
Gość
2 tyg. temu
Nigdy nie pojmę, co mają w głowach ludzie biorący ślub z kimś w wieku swojego ojca, czy matki,na wymioty się zbiera.
bErgJjkj
waw
2 tyg. temu
W oświadczeniu opublikowanym przez Centrum Monitoringu Wolności Prasy działającym przy Stowarzyszeniu Dziennikarzy Polskich zaapelowało o „wyjaśnienie zarzutów pracowników i byłych pracowników telewizji TVN na temat łamania praw pracowniczych oraz niewłaściwych metod zarządzania stacją skutkujących m.in. działaniami o charakterze cenzury prewencyjnej”.-Ze względu na pozycję telewizji TVN na polskim rynku medialnym oraz związane z nią oddziaływanie na społeczeństwo zarzuty te powinny stać się przedmiotem kontroli odpowiednich organów państwa nadzorujących media elektroniczne oraz instytucji zajmujących się przestrzeganiem w Polsce prawa pracy - zaznaczono. CMWP zapowiedziało, że będzie monitorować spór byłych pracowników TVN z nadawcą „pod kątem przestrzegania zasady wolności słowa i niezależności dziennikarskiej oraz praw pracowniczych” Zarzuty wobec TVN Grupy Discovery przedstawił we wpisie facebookowym Kamil Różalski, który przez ponad 20 lat pracował w firmie jako operator obrazu. Zapowiedział, że w najbliższym czasie poda konkretniejsze, udokumentowane informacje na ten temat. Do większości czołowych redakcji w Polsce i wielu amerykańskich trafił anonimowy list podpisany przez „pracowników TVN”, w którym obszernie opisano zarzuty wobec kierownictwa firmy dotyczące zarządzania spółką i traktowania pracowników. „W 10-stronicowym dokumencie opisano domniemane kulisy odejścia kilku osób z zarządu TVN, niedawnych zwolnień oraz zaszczepienia się poza kolejnością przeciw koronawirusowi przez Kieli i dyrektora programowego firmy Edwarda Miszczaka. W bardzo złym świetle przedstawiono metody zarządzania Katarzyny Kieli, skrytykowano też globalne władze Discovery za to, że nie zareagowały na sygnały o nieprawidłowościach w polskim oddziale koncernu”.„List trafił do redakcji czołowych stacji telewizyjnych, radiowych, tytułów prasowych i serwisów internetowych w Polsce, a także najważniejszych mediów amerykańskich. W wykazie odbiorców są też przewodniczący i wiceprzewodnicząca Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji, szefowie największych w Polsce domów mediowych i firm audytorskich, a także naczelni rabini w Polsce i Nowym Jorku”
Gość
2 tyg. temu
A Kingi Rusin nie będzie? Zdała by nam relację z weselicha na IG.
Najnowsze komentarze (297)
apollo
4 dni temu
Na prezent dla pana młodego proponuję dezodorant i to nie pod pachy
Ktos
4 dni temu
A ja myslalam ze bedzie druzyna z Pisu .
ania
4 dni temu
Przepraszam, odczepcie się wszyscy od nich.Oboje są bardzo dorośli i niech robią co chcą i jak chcą. Żyjcie swoim życiem , nie meblujcie życia innym Pozdrawiam
sks
1 tyg. temu
Wot,kawał chłopa z,tego pana młodego,jednym słowem drągal.
Justyna
1 tyg. temu
Stary czlowiek i podstarzala kobietka. Mysla ze sa pępkami swiata a tak na prawde sa zwykłymi ludzmi. szczerze ludzie wyje....bane na to czy sie zenia gdzie i kiedy......ale mniemanie o sobie musi byc. Nie ogladam telewizji wiec nie przezywami i inni pewnie tez
Gosc
1 tyg. temu
W sumie, lepszy taki niz zaden???
Yoli
1 tyg. temu
Przy tej różnicy wzrostu to może być zabawne widowisko. Postawią Edwarda na jakiejś skrzynce czy coś...?
Real World
1 tyg. temu
Tak i 3 miesiące później rozwód jak u Martyny i Kossakowskiego 🤷 Ale to ich decyzje..
bErgJjkb
Alchemik
1 tyg. temu
podobno zaden pieniadz nie smierdzi ale tutaj mam jednak powazne watpliwosci.
żenada
1 tyg. temu
Kościół ?! Nagle wszyscy wierzący... Ślub w kościele jest bardzo widowiskowy a potem kolory tęczy
Zosia
1 tyg. temu
Ona jest dorosła on też. Ich sprawa. Nie nam oceniać.
Zosia
1 tyg. temu
Ona jest dorosła on też. Ich sprawa. Nie nam oceniać.
gomez
1 tyg. temu
Wyobrażacie sobie ich noc poślubną?
gość
1 tyg. temu
Co ta Cieślak knuje. W miłość do narzeczonego nie wierzę a tym bardziej w pociąg seksualny.
...
Następna strona
bErgJjkD