Trwa ładowanie...
Przejdź na
Kokosimo
|

Uczestnicy "Ślubu od pierwszego wejrzenia" na jednej imprezie. "Stworzyły się prawdziwe PRZYJAŹNIE" (FOTO)

54
Podziel się

Okazuje się, że bohaterów kontrowersyjnego show łączy teraz silna więź. "Wiemy, że możemy na siebie liczyć".

Uczestnicy "Ślubu od pierwszego wejrzenia"  na jednej imprezie. "Stworzyły się prawdziwe PRZYJAŹNIE" (FOTO)
Ekipa ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" spotkała się na oglądanie finału show (Instagram)
bDJYtSEl

W połowie marca Anita Szydłowska i Adrian Szymaniak, znani widzom z 3. edycji show Ślub od pierwszego wejrzenia, poinformowali za pośrednictwem mediów społecznościowych, że spodziewają się drugiego dziecka. Para, która stanęła na ślubnym kobiercu kompletnie się nie znając, nie ukrywa, że poród w obliczu pandemii koronawirusa budzi w nich lęk, jednak wyraziła gotowość na zmierzenie się z "armagedonem".

Anita i Adrian to nie jedyni uczestnicy, którzy odnaleźli w programie prawdziwą miłość. Tuż po zakończeniu 4. edycji "Ślubu" Łukasz i Oliwia podzielili się z internautami radosną nowiną. Okazało się, że para nie tylko postanowiła pozostać w małżeństwie i cały czas są razem, ale także oczekują narodzin dziecka, które przyjdzie na świat lada chwila.

bDJYtSEn
Zobacz także: Anita i Adrian wciąż śledzą "Ślub od pierwszego wejrzenia". Zdradzili, komu kibicują

Co ciekawe, oprócz poznania towarzysza życia w kontrowersyjnym show można nawiązać również znaczące przyjaźnie. Okazuje się, że bohaterowie różnych edycji telewizyjnego eksperymentu znają się prywatnie i kolegują. Dowodem tego jest między innymi ostatnie zdjęcie, które Anita udostępniła na swoim profilu na Instagramie. W ramach pielęgnowania łączącej ich więzi bohaterowie Ślubu od pierwszego wejrzenia spotkali się, aby wspólnie obejrzeć finał ostatniego sezonu reality show.

bDJYtSEt

Na fotografii widzimy ciężarną Anitę i Adriana trzymającego na rękach ich synka Jerzego. Są też gwiazdy ostatniej edycji programu, Agnieszka i Wojtek, który cały czas są szczęśliwym małżeństwem. Widzimy też Joannę, którą w programie spotkało spore rozczarowanie. Oprócz tego na seans przed telewizorem przybyli Ania Wróbel i Marcin Wichrowski z 2. edycji, Agata Ząbczyk i Martyna Końca z 3. edycji a także Jacek Wojciechowski z 1. edycji.

Sukces programu to nie tylko te pary, które zostały razem, ale też to jak inni uczestnicy wzmocnili samych siebie, jaką pewność siebie zdobyli i jak rozwinęli się w swoich pasjach i ile dowiedzieli się o sobie. Każdy z nich jest inny, ale te doświadczenia, którymi możemy się wymieniać, stworzyły prawdziwe i długotrwałe przyjaźnie - wiemy, że możemy na nich liczyć - nie tylko kiedy są blisko, ale też kiedy trzeba przejechać całą Polskę - napisała Anita pod wspólnym zdjęciem z przyjaciółmi.

Myślicie, że przyjaźń uczestników Ślubu od pierwszego wejrzenia przetrwa próbę czasu?

bDJYtSEu
bDJYtSEO
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(54)
gosc
9 miesięcy temu
chore te programy i ci ludzie
Maja
9 miesięcy temu
Wszystkie sezony były wspaniałe, ale ostatni wywarł najwięcej emocji. To oczywiste ale w poprzednich też nie wszyscy pozostali razem. I nikt im głowy nie truł🤔
Gaga
10 miesięcy temu
Proszę napiszcie co słychać u Adama, jestem bardzo ciekawa, bo to dziwny ludž.
bDJYtSEP
Gaga
10 miesięcy temu
Czekam na wiadomosć że Asia poznała fajnego wartosciowego chłopaka, jest wspaniałą osobą.
Mario
10 miesięcy temu
Teraz wszystko świeże to są przyjaźnie ,ale z biegiem czasu te przyjaźnie umrą śmiercią naturalną.Niestey takie jest życie.
Sabina
10 miesięcy temu
"Wiemy, że możemy na siebie liczyć" - przeliczyć można się jeszcze szybciej, ot życie.
Yousta0
10 miesięcy temu
Chorzy ludzie. Zamknac ich razem, niech świętują. Kto normalny idzie do takiego programu??? Poziom 13letnich dzieci😁
joanna
10 miesięcy temu
Super ludzie !!! Uwielbiam ich wszystkich pozytywni i odważni !!! sama chętnie zgłosiłabym siebie do programu , ale mam partnera :):/ żałuje ze nie było takiego programu jak byłam signor. dużo miłości i pozytywnych relacji dla Was wszystkich
Aaa
10 miesięcy temu
Joanna wyszła z twarzą i honorem z całej sytuacji. Dała szansę Adamowi, choć na to nie zasługiwał. Widać, że poważnie podeszła do tematu. Pokazała swój fajny charakter. Znajdzie jeszcze miłość, jesteśmy z mężem tego pewni.
Niki
10 miesięcy temu
Nie rozumiem dlaczego ludzie mają jakieś chore ciśnienie na bycie w związku ? Nie ma nic lepszego niż życie w pojedynkę a nie użeranie się z kimś.
rudyfalszywy
10 miesięcy temu
asia, szkoda, ze nie bylo twojego bylego meza, na pewno by go tam milo przywitano :)))
gosc
10 miesięcy temu
Wszyscy grubsi i kazda z powiekszonymi ustami.
Beta
10 miesięcy temu
Asiu, jesteś fajną babką i nic się nie martw, że tak wyszło. Czasami to co się przytrafia w życiu trzeba wziąć na klatę, otrzepać piórka i iść dalej. To nie jest Twoja wina, że trafiłaś na takiego ciołka. Jestem pewna, że znajdziesz takiego mężczyznę na jakiego zasługujesz. Tego Ci serdecznie życzę. Dla przykładu, ja poznałam swojego męża gdy miałam 34 lata i wszystko zdążyłam sobie poukładać, mam na myśli dziecko. Całe życie jest przed Tobą. Trzymam kciuki.
bDJYtSEH
Gość
10 miesięcy temu
Nie ma większej siary niż spotykanie się dzisiaj na imprezach...
bDJYtSFj