Trwa ładowanie...
Przejdź na
Baby
|

Uduchowiona Edyta Górniak pokazuje "anioła" na niebie i odpływa: "Liczy się każda kropla naszej PRZEBUDZONEJ ŚWIADOMOŚCI"

175
Podziel się

Koronasceptyczna gwiazda apeluje, by "rozpuścić w sobie strach". Wybitna myślicielka?

Uduchowiona Edyta Górniak pokazuje "anioła" na niebie i odpływa: "Liczy się każda kropla naszej PRZEBUDZONEJ ŚWIADOMOŚCI"
Uduchowiona Edyta Górniak pokazała "anioła" na niebie (ONS, Instagram)
bDhhRVFN

Edyta Górniak, naczelna polska diwa i koronascetyczka, słynie z tego, że ma wiele przemyśleń egzystencjalnych. W przerwach od tropienia "spisku pandemii", którą nazywa "grubym scenariuszem" i "zamachem na ludzkość" dzieli się z fanami bardziej powściągliwymi i zdecydowanie mniej szkodliwymi teoriami.

Edyta Górniak prawi o pandemii: "To jest bardzo gruby scenariusz.

Ostatnio uduchowiona Edi zamieściła na swoim intagramowym koncie zdjęcie chmurki, która przypominała anioła. Oczywiście zdaniem artystki był to znak. Co prawda, nie wiadomo do końca, co miałby właściwie oznaczać, ale nie przeszkodziło to Górniak w stworzeniu patetycznej narracji w opisie fotki z chmurką.

bDhhRVFP

Zdjęcie z 6 września 2020 - napisała niczym wytrawna dokumentalistka.

Rozpuść w sobie strach. Po prostu rozpuść go. Nie jest Twój. Jest iluzoryczny, bo oparty na kłamstwie. Przywołaj Miłość i Zaufaj... Liczy się każda kropla Naszej przebudzonej świadomości Kochani... Spokojnej nocy - wyznała diwa bez matury.

Chcielibyście kroczyć przez życie z głową w chmurach - tak jak Edi?

bDhhRVFV
bDhhRVFW
bDhhRVGq
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(175)
gość
miesiąc temu
Ale ta chmura faktycznie wygląda jak anioł. Ładne to.
Prawda
miesiąc temu
Też mam takie,zdjęcia....Anioły zaczęły się pokazywać...brawo Edyta...za Prawde
Edyta
miesiąc temu
Ma rację. Nasza podświadomość jest potęgą.
bDhhRVGr
Michu
miesiąc temu
Buzię widzę w tym tęczu.
taka jedna
miesiąc temu
Tylko ignorant i osoba o wąskich horyzontach może podważać istnienie czegoś po drugiej stronie. Ja jestem z tych światłych i wykształconych dla których nauka jest ważna i zawsze będzie ale nigdy nie negowałam duchowości. A od momentu gdy sama doświadczyłam dziwnych rzeczy tylko mnie utwierdziło w przekonaniu że to co tutaj to tylko przejściówka. Kilka razy na własne oczy widziałam rzeczy które zgodnie z nauką nie miały prawa sie wydarzyć. Byłam też we śnie w innym świecie w jakimś równoległym, widziałam bliską zmarłą mi osobę która żyła, doświadczyłam tam rzeczy takich o których boje sie pisać. Oddałabym wiele żeby jeszcze choć jeden raz przenieść sie tam we śnie... jeśli jesteśmy dobrymi ludźmi, nie mamy co bać się śmierci. Niektórzy mocno się zdziwią. Pozdrawiam niedowiarków
Najnowsze komentarze (175)
11:11
2 tyg. temu
coraz wiecej nas :)
i dobrze
2 tyg. temu
brawo
och
2 tyg. temu
hmmm, a jak ona wyspowiada się " przed obliczem Boga" ze swojego przebiegu?
gina~
2 tyg. temu
Pani Edyto! Szczerze pani radzę, proszę zacząć odpowiednią terapię. W przeciwnym razie skończy pani jak Willas, a tego pani nie życzę
Przyjaciółka�...
miesiąc temu
Wspaniała i inteligentna Edyta Górniak - piękny wizerunek magicznego Anioła. Wiara w Boga jest ogromna i przekazywana nam w naturze świata.
1234
miesiąc temu
Pan Hołdys też nie ma matury, czy to dyskryminuje
dede
miesiąc temu
edysiu czas ucieka a wieczność czeka
gość
miesiąc temu
trudno rozpoznać co jest na tym rysuneczku, aniołem to jest Edytka.
bDhhRVGj
v.gl
miesiąc temu
ale niedawno pani edyta zamkła sie w klasztorze i przeszła na buddyzm i teraz znowu jest katoliczką?
Gość
miesiąc temu
Co za bełkot.
Anna
miesiąc temu
Ma racje Edi
emerytka
miesiąc temu
Co jest złego w tym,że ktoś jest uduchowiony,potrafi widzieć anioły na niebie i ,piękno przyrody i czuć związek z tym co nas otacza.To oznaka wrażliwości a nie ujma.Rację ma także Pani Edyta w kwestii strachu,on nas paraliżuje tylko, nie pozwala działać,ogranicza .Koronasceptyków jest już sporo ale nie każdy ma odwagę tym mówić lub pisać,
Anty
miesiąc temu
Pudel, dlaczego obrażasz i piszesz o niej lekceważąco. Czy to źle, że ktoś jest uduchowiony? Ma rację w tym, że karmią nas strachem zewsząd i szczują abyśmy byli wystraszeni, zdystansowani od siebie. Tylko głupiec nie widzi tego jakie zmiany zaszły na świecie i w ludziach pod wpływem "pandemii". Polecam film Epidemia strachu i porównanie z tym co dzieje się teraz.
Gość
miesiąc temu
Obudzona kobieta. Wstyd mi, bo jej o to nie podejrzewałem
...
Następna strona
bDhhRVGL