Uduchowiona Ilona Felicjańska filozofuje na Instagramie: "Choć moja droga bywa trudna, ŻYCIE CHCE MOJEGO SZCZĘŚCIA"

109
Podziel się

"Życie dało mi dużo kolejnych lekcji, z których wyciągnęłam wnioski" - zapewnia. Wierzycie jej?

Uduchowiona Ilona Felicjańska filozofuje na Instagramie: "Choć moja droga bywa trudna, ŻYCIE CHCE MOJEGO SZCZĘŚCIA"
(ons, ons)

W ostatnich tygodniach Ilonie Felicjańskiej w końcu udało się dokonać tego, o co wytrwale zabiegała od bardzo długiego czasu: celebrytka znalazła się na językach całej Polski. Po tym, jak emerytowana modelka i jej ukochany spędzili święta w areszcie, gdzie wylądowali za naruszenie nietykalności cielesnej, Ilona już zdążyła zapowiedzieć, że niebawem jej fani będą mieli okazję poznać kulisy jej "barwnego" życia za sprawą autorskiej książki.

Żądna uwagi para wróciła już z przepełnionych atrakcjami wakacji, obwieszczając wszem i wobec, że "czują się dobrze i nie zamierzają iść na terapię".

Tymczasem Ilona wciąż próbuje wykorzystać rosnące zainteresowanie wokół swojej osoby. Spragniona atencji prominentka zdążyła wywołać w sieci burzę, zapowiadając, że w nowym "dziele" opowie o swojej - jak sama to nazwała - "fascynującej podróży".

"W mojej poprzedniej książce "Znalazłam klucz do szczęścia" napisałam: Miłość. To mój klucz do szczęścia" - zaczęła swój wywód Ilona. "Nie ma szczęścia bez miłości. I nie ma miłości bez akceptacji, wdzięczności i wybaczenia. Kiedy piszę "miłość", nie mam na myśli miłości postrzeganej w sposób tradycyjny – miłości do kogoś. Chodzi o głęboką, prawdziwą miłość do siebie. Poprzez nią można dopiero pokochać ludzi i świat. Ona jest najważniejszym kluczem nie tylko do szczęścia, ale do całego wszechświata. Poszukiwania go wiodły przez wiele krętych dróg i trwały wiele lat. Ale czy to, że napisałam książkę "Znalazłam klucz do szczęścia" oznacza, że się zakończyły? Nie. Ta droga nigdy się nie kończy. Bo o miłość, o szczęście trzeba dbać każdego dnia."

W dalszej części obszernego postu celebrytka wyjawiła, że trudne doświadczenia ostatnich lat tylko ją wzmocniły, i że jest "wdzięczna za wszystko, co ją spotkało"."

"Dziś czuję się spokojna i bezpieczna, i na zakończenie książki, jako podsumowanie napiszę o miejscu, w którym jestem teraz. Gdzie będę za rok, za dwa, dziesięć? Nie mam pojęcia... Minęło kilka lat, słowo miłość nabrało większego i ważniejszego znaczenia.* Życie dało mi dużo kolejnych "lekcji", z których wyciągnęłam wnioski, aby wzrastać, aby łagodnieć w swojej sile, aby móc powiedzieć #jestemwdzieczna za wszystko, co mnie spotkało, bo choć moja droga bywa trudna i skomplikowana, to wiem, że życie chce mojego szczęścia. I właśnie o dalszej części mojej fascynującej podróży przez życie będzie moja kolejna książka."*

KOMENTARZE
(109)
gośc
miesiąc temu
Ona chyba tak filozofuje jak popije i ma dobre floł
klik
miesiąc temu
Nigdy nie wierzcie alkoholikom .
Doctor
miesiąc temu
Czy ta biedna kobieta nie ma przyjaciol ktorzy by jej pomogli zglosic sie do psychiatry na terapie?
AgaZgaga
miesiąc temu
Ilona🤦🏼‍♀️,zamiast pisać te dyrdymały,kup sobie koło i puknij się w czoło ...może pomoże :p
Erodyta
miesiąc temu
Sutki już pokazała. Czekamy na wnetrze.
Najnowsze komentarze (109)
ciekwaska :)
4 tyg. temu
Czy ktoś wie czy Ilona pali?
Jad
miesiąc temu
Kazdy sadzi wedlug Siebie
gość
miesiąc temu
Wierzę w to że tutaj zaglądają na Pudelka ludzie inteligentni , gdyby było inaczej nie przekazywał bym teraz tego co napiszę ,a więc proszę Was o jedno nie komentujcie nigdy więcej tej persony wówczas ona zniknie nie dajmy się w żaden sposób, aby taki ktoś z taką reputacją o której już żaden "brukowiec" nie pisze i wymazali ja z listy celebrytów nigdy Nas nie poniżano wrzucając na Pudelka prosto z inst. tej pijaczki (ona z tego żyje ) .Zniknie zapewniam Was , ale to zależy tylko i wyłącznie od Nas samych. Pozdrawiam i dziękuje za przeczytanie tego komentarza .
Lola
miesiąc temu
Ta to ma mozg przepity alkoholicza jedna . Ciagle wyciaga wnioski a z tego i tak nic nie ma dobrego . Jak mozna dzieci swoje zostawic mezowi co to za babsko wstretne jest i klamliwe ze hej
Marat
miesiąc temu
Żaba zawsze wraca do błota.
Kasia
miesiąc temu
Powiem szczerze. Modeling i jej zdjęcia są naprawdę urzekające więc szkoda mi jej, że wpadła w alkoholizm i wygląda coraz gorzej. Kiedyś piękna kobieta, teraz okropna menelica. Życzę jej by przejrzała na oczy, wykorzystała ponownie swój potencjał i znalazła faceta, który będzie ja wspierał, nie ciągnął na dno
gosc.
miesiąc temu
"Fajna" jest taka filozofia wg.p.F. zero poczucia winy,samoakceptacja a gdyby nawet…rozgrzeszenie.
baba jaga
miesiąc temu
Jak widać lekcje od życia nie wystarczają,potrzebne jeszcze korepetycje.
Roma
miesiąc temu
Kobieto inna na twoim miejscu już dawno zapadła by się pod ziemię ze wstydu brak słów dla takich gatunków i tu się nazywasz kobietom popatrz w lustro tylko nie za długo bo sama się przestraszysz
Moo
miesiąc temu
Boje się o nią. Jest uzależniona , śni na jawie i ma partnera który chce ja oszukać . Oby przetrzaźwiala na oczy i nie było z tego strasznego dramatu.
aba
miesiąc temu
niech ona juz lepiej nic nie mówi
Mua
miesiąc temu
Dlaczego ja wszyscy obrazacie? Jesli uwazacie ze tak z nia źle to raczej potrzebuje dobrego słowa a nie hejtu, co z wami nie tak?
Mua
miesiąc temu
Mam nadzieje, ze rzeczywiscie jest szczesliwa. Niech jej sie dobrze wiedzie!
yma
miesiąc temu
Biedne te dzieci bo widać, że matka mocno zaburzona i od lat poza snuciem opowieści nic się nie zmienia.
...
Następna strona