Trwa ładowanie...
Przejdź na
Dymek
|
aktualizacja

Nawrócony Patryk Vega wspomina: "Doznałem ILUMINACJI. Bóg zdjął mi zasłonę sprzed oczu"

116
Podziel się

Reżyser zdradza, że "idzie teraz w ascezę". Sprzedaje więc samochód, zegarki i biżuterię, żeby być jak Steve Jobs albo Mark Zuckerberg. Fajnie?

Nawrócony Patryk Vega wspomina: "Doznałem ILUMINACJI. Bóg zdjął mi zasłonę sprzed oczu"
Patryk Vega (East News, EASTNEWS)
bCIqnTDV

Choć wielu chciałoby, żeby Patry Vega nieco zwolnił tempo kręcenia kolejnych produkcji filmowych, sam reżyser zapewnia, że nie ma o tym najmniejszej mowy. Jednych to rzeczywiście cieszy, bo lubią osobliwe kino Patryka, innych niekoniecznie. Mimo wszystko przyznać trzeba, że Vega dobrze wie, na co Polacy chcieliby pójść do kina. Musi być więc seks, krew i nieco patologii. Wkrótce premierę będzie miał kolejny już film Vegi - Bad Boy, opowiadający o mrocznych kulisach świata piłkarskiego. Główną rolę zagra jeden z ulubieńców reżysera, Antek Królikowski.

Patryk Vega odpowiada Bartłomiejowi Misiewiczowi: "Misiu, premiera "Polityki" i tak nastąpi"

bCIqnTDX

W rozmowie z Plejadą Vega przyznał, że chciał zaangażować do filmu nawet i Roberta Lewandowskiego, ale jakoś trudno było mu wstrzelić się w jego grafik. Mówiąc o swoim najnowszym "dziele", nie mogło też obyć się bez ostatnio ulubionych tematów reżysera, czyli wierze, religijności i Bogu.

Patryk jako osoba głęboko wierząca wspomina bowiem, że gdy rok temu udało mu się odbić od dna, dotarło do niego, że przez ostatnich 25 lat był... w stanie hibernacji. Co więcej, powrócił do "żywych" za sprawą doznania iluminacji. To wówczas po raz pierwszy poczuł, jakie filmy powinien robić.

Pan Bóg zdjął mi zasłonę sprzed oczu i zrozumiałem, jakie kino mam robić. Film, który nakręcę w tym roku i który będzie miał premierę 4 września, będzie pierwszym prawdziwym filmem w moim życiu - wspomina reżyser w rozmowie z Plejadą.

W życiu Patryka nie brakuje więc dziś codziennych modlitw. Mają one na celu nie tylko kontakt z Bogiem, ale również "rozpuszczenie mrocznej strony człowieka, która ukazywana jest w jego filmach"...

bCIqnTEd

Codziennie modlę się przez godzinę lub dłużej. Kiedyś, jak młody człowiek, musiałem to topić w alkoholu, bo sobie z tym nie radziłem.

Ale to nie koniec. Tak bliska relacja z Bogiem sprawiła bowiem także, że Patryk "idzie teraz w ascezę".

Sprzedaję samochód, zegarki i biżuterię. Będę teraz jak Steve Jobs albo Mark Zuckerberg.

bCIqnTEe

"Kontrowersyjny" reżyser przyznaje, że choć przez lata pragnął postępować w zgodzie z Bogiem, to jednak był zagłuszony na jego znaki. Tłumaczy nawet, że był "utytłany w grzechu". Na szczęście dziś Bóg jest "wykonawcą w jego życiu". Gdy więc Vega upada, ma świadomość, że Bóg go uratuje...

bCIqnTEy
KOMENTARZE
(116)
elo
5 miesięcy temu
Jakby go jeszcze Bóg nawrócił na dobre kino, to mógłby być cud
JaM
5 miesięcy temu
Nie krytykujecie Boga ani w Niego wierzacych.Sama się nawróciłam,po pewnym zdarzeniu.Wiem jak to jest,gdy się nie wierzy...i wiem jak to jest,gdy wiara przychodzi.Nie jest to często nic"przyjemnego" z reguły wszystko zaczyna się sypać, weryfikować?W zamian dostaje się dużo "innego" Nowenna Pompejańska to dopiero"hardcore" nie wierzyłam,ale teraz jestem w samym centrum tego co powoduje.I gdy jesteś słaby,nerwowy,strachliwy....no gdy nie masz siły ustać,to ukleknij...Ja tam pokochałam wiarę i wszystkich z nią zwiazanych
Janusz
5 miesięcy temu
Sprzedaje??? K... niech rozda biednym, jak w asceze idzie, a nie sprzedaje
bCIqnTEz
Koleżanka
5 miesięcy temu
Hej, przeczytajcie książkę, którą napisał Majami z Sumlińskim, gdzie pokazuje prawdziwą twarz Vegi, kiedy jeszcze z nim współpracował. Majami wyraźnie opisuje, jak Vega miał bekę ze swojego nawrócenia, bylyby szum wokół filmów zrobić.
Propozycja
5 miesięcy temu
Pan dazy do ubostwa ja do bogactwa moze sie zgadamy wymienimy na zycia ....
Najnowsze komentarze (116)
Laur
5 miesięcy temu
Vega wiemy że sprzedałeś duszę Szatanowi, i zrozumiałbym gdybyś stał się superbogaczem trzymającym w szachu nawet bank światowy ale ty chlopie przepłaciłeś Te drobne się skończą potem depresja, nerwica na tle lękowym, ataki paniki i do skrzynki. I windą w dół.
''Heretyk''
5 miesięcy temu
Wiedziałam już wcześniej że sprzedał duszę Szatanowi, którego teraz musi Bogiem nazywać bo to ja mam zdjetą zasłonę, po to by ujawnić Szatana, a co za tym idzie sposób Boży na niego.
Aska
5 miesięcy temu
Jak rozda wszystkie pieniądze za sprzedaż tych bajerów oraz swoje i przychody z filmów to może uwierzę.
Beata
5 miesięcy temu
To żenujące, jego filmy ,takze
Kokaina
5 miesięcy temu
Panie Patryku niech pan już odstawi narkotyki bo idzie to w zła stronę
Wunda
5 miesięcy temu
To się nazywa przebudzenie energii kundalini misiaki. Polecam
50tka
5 miesięcy temu
A dlaczego to oglasza bo chce sie przybodobac wladzy tchorz
S.l.a
5 miesięcy temu
Żywy dowód na to, że jak się ma za dużo kasy to prędzej czy później zaczyna człowiekowi odpierd....
bCIqnTEr
Anielka
5 miesięcy temu
Mam wrazenie ze on sam nie wie juz co zrobic zeby tylko o nim mowili.,
Alicja
5 miesięcy temu
Chyba poczytał książkę Za Zasłoną pewnego mistyka 😁
masoneria
5 miesięcy temu
ILUMINATA dostał ILUMINACJI......... ha ha ha......... Oni naprawdę mają zwarcia w implantach....... kurs podrywania kobiet........ może jednak kurs ogłupiania ludzi filmami..........
Pupu
5 miesięcy temu
Może ma koronawirus
iki
5 miesięcy temu
Fajnie, że nie boi się o tym mówić głośno.
Macko
5 miesięcy temu
ja nie wiem jaki prosze on wciaga ale moze powinine przestac
...
Następna strona
bCIqnTET