Trwa ładowanie...
Przejdź na
Goss
|

Wspaniałomyślna Małgorzata Rozenek wspomina współpracę z Adamem Bodnarem i MYLI JEGO IMIĘ: "Bardzo dziękuję, PANIE ANDRZEJU"

118
Podziel się:

Celebrytka postanowiła pogratulować Bodnarowi udanej kadencji na stanowisku Rzecznika Praw Obywatelskich, jednak nie obyło się bez wpadki...

Wspaniałomyślna Małgorzata Rozenek wspomina współpracę z Adamem Bodnarem i MYLI JEGO IMIĘ: "Bardzo dziękuję, PANIE ANDRZEJU"
Małgorzata Rozenek pomyliła imię Rzecznika Praw Obywatelskich (East News)
bESOdBfp

Małgorzata Rozenek od zawsze zaskakiwała swoją wszechstronnością. Gwiazda prowadzi programy telewizyjne, regularnie gości na ściankach i reklamuje produkty znanych marek na Instagramie, tak więc w jej życiu nie ma miejsca na nudę. Niestety, mimo szczerych chęci, nie udało jej się też uniknąć kilku wpadek, o których wkrótce dowiadywał się cały internet.

Do listy zajęć Małgorzaty Rozenek można jeszcze dodać działanie na rzecz akceptacji dla metody in vitro, którą sama stosowała. Ma zresztą na tym polu spore osiągnięcia i wydała na ten temat nawet książkę, co tylko pokazuje, jak bardzo jest zaangażowana. Swego czasu spotkała się z Adamem Bodnarem, ówczesnym Rzecznikiem Praw Obywatelskich, który wyraził poparcie dla jej postulatów.

bESOdBfr
Zobacz także: Małgorzata Rozenek urodziła trzecie dziecko. Z ciąży zrobiła medialne wydarzenie

Niestety kadencja Bodnara zmierza ku końcowi, dlatego Małgosia postanowiła podziękować mu za pomoc i rzeczowe podejście do problemu niepłodności. Celebrytka udostępniła na Instagramie obszerny post, w którym stwierdziła, że ktokolwiek będzie jego następcą, będzie miała wobec tej osoby bardzo wysokie wymagania. Nie szczędziła mu też miłych słów i komplementów.

bESOdBfx

W dzisiejszych czasach niewiele jest osób, które są tak otwarte i nie boją się ostracyzmu ze strony innych. Pan jest tego idealnym przykładem. Jako mama trójki cudownych synów jestem wdzięczna za wsparcie metody in vitro, która cały czas budzi ogromne kontrowersje i spory. Pan nie bał się jej poprzeć. Pana następca ma niezwykle wysoko postawioną poprzeczkę. Pokazał pan wszystkim, że nie zawsze trzeba płynąć z prądem, ale jeżeli pojawia się niesprawiedliwość, warto iść pod prąd i głośno bronić praw wszystkich. Jeszcze raz dziękuję panu za te lata - napisała Małgosia na Instagramie.

Tym razem nie obyło się jednak bez wpadki, bo celebrytka... pomyliła imię osoby, do której zaadresowała post. Zaraz po udostępnieniu Małgosia napisała trzykrotnie, że dziękuje Andrzejowi Bodnarowi, ktokolwiek miałby to być. Po chwili namysłu zmieniła jednego z Andrzejów na Adama, a innego - na oznaczenie konta Bodnara na Instagramie.

Miałam okazję poznać i pracować z p. Andrzejem Bodnarem. I - szczerze mówiąc - nie wyobrażam sobie lepszej osoby na tym stanowisku - czytamy.

Fani szybko wytknęli Goni ten błąd, a tym samym pod wpisem nie brakuje opinii, że adresując post do konkretnej osoby, warto zadbać o to, aby nie przekręcić jednak jej imienia.

bESOdBfy

Myślicie, że Andrzej Bodnar, gdziekolwiek i kimkolwiek jest, jest jej wdzięczny?

bESOdBfz
bESOdBfS
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(118)
Ala
rok temu
Do spotkania trzeba się przygotować.
gość
rok temu
Adam, Andrzej czy Arnold... Wszystko jedno xd
Ciw
rok temu
Mial być Adam, powiedziała Andrzej a myslala pewnie o Adrianie! :) :)
bESOdBfT
Koszyk
rok temu
Najgorszy rzecznik w historii
Harpia
rok temu
Uroczystośc dla Pana Adama Bodnara, a mówi się o Rozenek . Ta kobita ma talent jednak, nawet RPO zakasuje :))))
Najnowsze komentarze (118)
gpsc
rok temu
przestancie pisac o tej babci
Radek
rok temu
Babcia Rozenek już zapomina cóż starość nie radość
Nina
rok temu
I te pomarszczone powieki 😂😂😂😂
Julita
rok temu
Robicie z igły widły, każdemu się może zdażyć 🤪🤪🤪🤪
Zzzzzz
rok temu
Żenua z deka 😂
viki
rok temu
ostatnia fotka pokazuje jej urode😂
ona
rok temu
Cóż w pewnym wieku skleroza daje znać o sobie i skalpel tu nie pomoże.
Witek
rok temu
Pani z perfekcyjna klasa hahah zenada
bESOdBfL
skleroza
rok temu
Jak się ma 50-tkę na karku,to pamięta się różne sytuacje z dzieciństwa,ale nie pamięta się co się jadło dzień wcześniej na śniadanie.
Gość
rok temu
No cóż, cała Gośka.
Gość
rok temu
Tyle są warte posty celebrytów.
Anna
rok temu
Ja nie rozumiem czemu w jednym artykule jest Rozenek a w innym Majdan jak w końcu ma na nazwisko ?? Bo jakby się czytało o dwóch różnych osobach
Normalny
rok temu
wspaniałomyślna, zadająca szyku, perfekcyjna, ociekająca bogactwem... ile jeszcze będzie trwać ta żenada?
Gość
rok temu
Gośka do Dagmarki z królowych życia podobna. I z wieku i z urody
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bESOdBgE
bESOdBgF
bESOdBgG
bESOdBgH
bESOdBgI
bESOdBgn