Trwa ładowanie...
Przejdź na
Goss
|

Wspaniałomyślna Małgorzata Rozenek wspomina współpracę z Adamem Bodnarem i MYLI JEGO IMIĘ: "Bardzo dziękuję, PANIE ANDRZEJU"

119
Podziel się

Celebrytka postanowiła pogratulować Bodnarowi udanej kadencji na stanowisku Rzecznika Praw Obywatelskich, jednak nie obyło się bez wpadki...

Wspaniałomyślna Małgorzata Rozenek wspomina współpracę z Adamem Bodnarem i MYLI JEGO IMIĘ: "Bardzo dziękuję, PANIE ANDRZEJU"
Małgorzata Rozenek pomyliła imię Rzecznika Praw Obywatelskich (East News)
bCZgSQaJ

Małgorzata Rozenek od zawsze zaskakiwała swoją wszechstronnością. Gwiazda prowadzi programy telewizyjne, regularnie gości na ściankach i reklamuje produkty znanych marek na Instagramie, tak więc w jej życiu nie ma miejsca na nudę. Niestety, mimo szczerych chęci, nie udało jej się też uniknąć kilku wpadek, o których wkrótce dowiadywał się cały internet.

Do listy zajęć Małgorzaty Rozenek można jeszcze dodać działanie na rzecz akceptacji dla metody in vitro, którą sama stosowała. Ma zresztą na tym polu spore osiągnięcia i wydała na ten temat nawet książkę, co tylko pokazuje, jak bardzo jest zaangażowana. Swego czasu spotkała się z Adamem Bodnarem, ówczesnym Rzecznikiem Praw Obywatelskich, który wyraził poparcie dla jej postulatów.

bCZgSQaL

Małgorzata Rozenek urodziła trzecie dziecko. Z ciąży zrobiła medialne wydarzenie

Niestety kadencja Bodnara zmierza ku końcowi, dlatego Małgosia postanowiła podziękować mu za pomoc i rzeczowe podejście do problemu niepłodności. Celebrytka udostępniła na Instagramie obszerny post, w którym stwierdziła, że ktokolwiek będzie jego następcą, będzie miała wobec tej osoby bardzo wysokie wymagania. Nie szczędziła mu też miłych słów i komplementów.

W dzisiejszych czasach niewiele jest osób, które są tak otwarte i nie boją się ostracyzmu ze strony innych. Pan jest tego idealnym przykładem. Jako mama trójki cudownych synów jestem wdzięczna za wsparcie metody in vitro, która cały czas budzi ogromne kontrowersje i spory. Pan nie bał się jej poprzeć. Pana następca ma niezwykle wysoko postawioną poprzeczkę. Pokazał pan wszystkim, że nie zawsze trzeba płynąć z prądem, ale jeżeli pojawia się niesprawiedliwość, warto iść pod prąd i głośno bronić praw wszystkich. Jeszcze raz dziękuję panu za te lata - napisała Małgosia na Instagramie.

bCZgSQaR

Tym razem nie obyło się jednak bez wpadki, bo celebrytka... pomyliła imię osoby, do której zaadresowała post. Zaraz po udostępnieniu Małgosia napisała trzykrotnie, że dziękuje Andrzejowi Bodnarowi, ktokolwiek miałby to być. Po chwili namysłu zmieniła jednego z Andrzejów na Adama, a innego - na oznaczenie konta Bodnara na Instagramie.

Miałam okazję poznać i pracować z p. Andrzejem Bodnarem. I - szczerze mówiąc - nie wyobrażam sobie lepszej osoby na tym stanowisku - czytamy.

Fani szybko wytknęli Goni ten błąd, a tym samym pod wpisem nie brakuje opinii, że adresując post do konkretnej osoby, warto zadbać o to, aby nie przekręcić jednak jej imienia.

Myślicie, że Andrzej Bodnar, gdziekolwiek i kimkolwiek jest, jest jej wdzięczny?

bCZgSQaS
bCZgSQaT
bCZgSQbm
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(119)
Ala
2 tyg. temu
Do spotkania trzeba się przygotować.
gość
2 tyg. temu
Adam, Andrzej czy Arnold... Wszystko jedno xd
Ciw
2 tyg. temu
Mial być Adam, powiedziała Andrzej a myslala pewnie o Adrianie! :) :)
bCZgSQbn
Koszyk
2 tyg. temu
Najgorszy rzecznik w historii
Harpia
2 tyg. temu
Uroczystośc dla Pana Adama Bodnara, a mówi się o Rozenek . Ta kobita ma talent jednak, nawet RPO zakasuje :))))
Najnowsze komentarze (119)
gpsc
2 tyg. temu
przestancie pisac o tej babci
Radek
2 tyg. temu
Babcia Rozenek już zapomina cóż starość nie radość
Nina
2 tyg. temu
I te pomarszczone powieki 😂😂😂😂
Julita
2 tyg. temu
Robicie z igły widły, każdemu się może zdażyć 🤪🤪🤪🤪
Zzzzzz
2 tyg. temu
Żenua z deka 😂
viki
2 tyg. temu
ostatnia fotka pokazuje jej urode😂
ona
2 tyg. temu
Cóż w pewnym wieku skleroza daje znać o sobie i skalpel tu nie pomoże.
Witek
2 tyg. temu
Pani z perfekcyjna klasa hahah zenada
bCZgSQbf
skleroza
2 tyg. temu
Jak się ma 50-tkę na karku,to pamięta się różne sytuacje z dzieciństwa,ale nie pamięta się co się jadło dzień wcześniej na śniadanie.
Gość
2 tyg. temu
No cóż, cała Gośka.
Gość
2 tyg. temu
Tyle są warte posty celebrytów.
Anna
2 tyg. temu
Ja nie rozumiem czemu w jednym artykule jest Rozenek a w innym Majdan jak w końcu ma na nazwisko ?? Bo jakby się czytało o dwóch różnych osobach
Normalny
2 tyg. temu
wspaniałomyślna, zadająca szyku, perfekcyjna, ociekająca bogactwem... ile jeszcze będzie trwać ta żenada?
Gość
2 tyg. temu
Gośka do Dagmarki z królowych życia podobna. I z wieku i z urody
...
Następna strona
bCZgSQbH