Trwa ładowanie...
Przejdź na
Koba
|
aktualizacja

Anna Lewandowska organizuje obozy sportowe w ośrodku należącym do jej wujka

130
Podziel się

Sportsmenka próbuje odwdzięczyć się wujkowi za pomoc, którą okazał jej matce, kiedy ojciec zostawił rodzinę. Godne podziwu?

Anna Lewandowska organizuje obozy sportowe w ośrodku należącym do jej wujka
Anna Lewandowska (East News, East News)
bCxTJthh

Anna Lewandowska to odnosząca sukcesy zawodowe karateczka i trenerka, a prywatnie żona najpopularniejszego polskiego piłkarza Roberta Lewandowskiego. Ania jest też obecnie najbardziej wpływową kobietą polskiego Internetu i spełnioną matką.

bCxTJthj

Mało kto pamięta jednak o trudnym dzieciństwie sportsmenki. Ojciec zostawił z dnia na dzień ją i jej rodzinę, kiedy miała 12 lat. Lewandowska w kilku wywiadach opowiedziała o nagłych problemach finansowych, z którymi musieli radzić sobie sami, bo ojciec w żaden sposób ich nie wspierał.

Wcześniej miałam normalne życie. Tata, mama, dzieci, pieniądze. Nie brakowało na podstawowe wydatki. A potem nie miałam nawet na podręczniki do szkoły, chodziłam w dziurawych butach zimą - wspominała Anna w programie "W roli głównej".

W tym trudnym okresie pomagał im wujek Lewandowskiej - Paweł Krzywański, który również jest sportowcem i karateką. To właśnie on zaraził Annę pasją do tej dyscypliny sportowej.

Pieniędzy brakowało na wszystko. Mówiłam koleżankom, że nie pojadę z nimi do kina, bo nie mam za co kupić biletu. To był ciężki czas. I wtedy pomógł nam brat mamy. Wyremontował nasz niewykończony dom, opiekował się nasza trójką - opowiadała karateczka, która teraz wykorzystuje swoją pozycję, żeby się zrewanżować.

bCxTJthp

Paweł Krzywański otworzył bowiem ośrodek treningowy z zapleczem w stylu japońskim, który Anna wykorzystuje do organizacji swoich, wyprzedających się w kilka minut, obozów. Lewandowska może wybierać spośród wielu miejsc, ale woli okazać w ten sposób wdzięczność wujkowi.

Godne podziwu?

bCxTJthq
bCxTJthK
KOMENTARZE
(130)
tak
4 miesiące temu
Nie sądziłam, że to napiszę, ale zyskała w moich oczach po ostatniej "aferze fejsbukowej". Wyszło na jaw kto ma nierówno pod kopułą, a kto po prostu ma dystans. Jeżeli ktoś wierzył, że tak aktywny człowiek jest w stanie każdy post umieszczać sam w mediach społecznościowych to czysta naiwność. Przynajmniej inni mają pracę.
Knt
4 miesiące temu
Proste, że jak mam wybór organizacji obcy a rodzina to wybiorę rodzinę....
ojeny
4 miesiące temu
No i co z tego? Gdy sie ma fajna rodzine to sie nawajem ludzie wspieraja, normalne.
bCxTJthL
Longina
4 miesiące temu
Noż jakie te jej opowiastki są ckliwe aż mi łezka popłunęła po policzku. I wciąż nie mogę zrozumieć dlaczego u nich była taka bieda ani na bilet ani na buty i takie tam różne. Przecież matka pracowała i to w państwowej placówce i to nie była firma Kogucik . Wtedy były alimenty jak nie od ojca to od funduszu alimentacyjnego matka miała ich dwoje a nie dziesięcioro. Za dziecka może moim niektórym koleżankom gorzej się wiodło w domu ale to były rodziny patologiczne te inne skromniejsze spokojnie dawały rady. Czyż sobie By Anka wybrała taki look aby robić kariere na biedzie, żałosne.
Aga
3 miesiące temu
Dobrze to o Ani świadczy. Bo pomimo sławy i ogromnych pieniędzy jakie z mężem poaiada. Nie zapomina o swojej rodzinie.
Najnowsze komentarze (130)
Mi
3 miesiące temu
Nie hejtujcie Lewandowskiej bo Grażyny się spinają jak baranie jaja
Gosc
3 miesiące temu
Mòwi że była bardzo biedna , a wuj pomògł im wykończyć dom . Kto biedny ma dom?
Lulu
3 miesiące temu
No poszczescilo jej się w życiu...proste!
123,
3 miesiące temu
Uwielbiam ich i kibicuje i proszę nie czytać negatywnych komentarzy Pani Aniu ,to tylko zazdrość przez nie przemawia .
Idol
3 miesiące temu
to żywa tragedia, w Polsce tylko tak Pani Lewandowska miała, to prawdziwy szok dla społeczeństwa!!!
klo098
3 miesiące temu
Naiwne Panie płaca jej za byle co a ona sie bogaci
Ewa
3 miesiące temu
Piękne trzeba się wspierać w rodzinie bo kto jak nie rodzina ❤️
Aga
3 miesiące temu
Dobrze to o Ani świadczy. Bo pomimo sławy i ogromnych pieniędzy jakie z mężem poaiada. Nie zapomina o swojej rodzinie.
bCxTJthD
ohiij
3 miesiące temu
po 18latach pracy na PKP zarabiam 2800zl
Ewa
3 miesiące temu
Niech nei sciemnia że brakowało im kasy bo jej rodzice do biednych nie należeli a ojciec reżyser pomimo odejścia płacił alimenty. Klamczucha
C7.
3 miesiące temu
W kwestii formalnej. Centrum Japońskich Sportów i Sztuk Walki Dojo Stara Wieś podlega Polskiemu Związkowi Karate Tradycyjnego i nie jest prywatną własnością byłego prezesa PZKT. Kto pisze te artykuły?
Kobieta
3 miesiące temu
Tylko za obozy bierze kasę od naiwniakow. Myślałam ze w końcu zaczęła pomagać tym co nie mają forsy tak jak ona kiedyś więc bogaci się i przyczynia się do bogacenia się wójostwa. O to jest artykół pełen dobroci Lewej i godny uwagi. Brak słów na glupotę tej "sportsenki i trenerki" .
Muuu
3 miesiące temu
Rodzinne biznesy to normalna sprawa. Jakby nie dała zarobić wujowi to dopiero byłaby afera. A tak wszystko zostaje między swoimi... Powodzenia
zvvz
3 miesiące temu
Wujek sobie świetnie radził i radź a to przecież kolejna kasa. Interes i nie można wypuścić z ręki ta baaarrrrdddzzzo zaradna kobieta. A porzuconych kobiet i dzieci są miliony i na nich się skupcie a nie takki zaradnym życiowo przypadku.
...
Następna strona
bCxTJtif