Trwa ładowanie...
Przejdź na
Droppa
|

Zaangażowana Małgorzata Rozenek zachęca rodaków do lokalnego patriotyzmu: "Wszystko, co kupujesz, NIECH BĘDZIE POLSKIEJ PRODUKCJI"

466
Podziel się

Ciężarna gwiazda przyłączyła się do zainicjowanej przez Ewę Minge akcji, mającej na celu wesprzeć rodzimych przedsiębiorców.

Zaangażowana Małgorzata Rozenek zachęca rodaków do lokalnego patriotyzmu: "Wszystko, co kupujesz, NIECH BĘDZIE POLSKIEJ PRODUKCJI"
Małgorzata Rozenek (fot. ONS)
bDntaLaZ

Końca pandemii koronawirusa jeszcze nie widać, a ekonomiści już teraz wybiegają w przyszłość, obawiając się o stan, w jakim najpewniej znajdzie się polska gospodarka po miesiącach wywołanej pandemią stagnacji.

Z nadzieją zniwelowania potencjalnie straszliwych skutków zbliżającej się wielkimi krokami recesji, Ewa Minge zapoczątkowała na Instagramie akcję #avepolska. Jej celem jest promowanie w sieci produktów pochodzących od polskich producentów, aby w ten sposób zachęcić rodaków do wsparcia lokalnego biznesu w tym wyjątkowo trudnym czasie.

Zobacz także: Rozenek i Majdan żałują, że nie poznali się wcześniej. Marzą o dużej rodzinie
bDntaLbb

Wraz z początkiem nowego tygodnia do inicjatywy postanowiła przyłączyć się Małgorzata Rozenek, która swoje zaangażowanie obwieściła, a jakże, za pośrednictwem Instagrama.

"Polish girl" to ja. Jestem z tego dumna, dlatego, patrząc na to, co się dzieje, rozmawiając z lekarzami, urzędnikami Ministerstwa Zdrowia, wieloma właścicielami i właścicielkami polskich firm, martwię się tym, jak będzie wyglądała nasza postpandemiczna sytuacja. Nie będzie łatwo, szybko się z tym nie uporamy, wszyscy odczujemy jej skutki, ale wszyscy coś możemy zrobić! - zaapelowała gwiazda TVN.

bDntaLbh

Rozenek przypomniała internautom o tym, jak ważne jest, abyśmy nie opuszczali naszych domów, o ile nie ma ku temu solidnych powodów. Przy okazji celebrytka pochwaliła się także, że zna ludzi "posiadających narzędzia do sprawdzania nastrojów w polskim internecie". Podpowiedziały im one, że sfrustrowani Polacy coraz częściej, niestety, poddają się pokusie hejtowania w sieci.

Co możemy? Przede wszystkim #zostańwdomu. Wszyscy już jesteśmy zmęczeni i sfrustrowani, ale niestety to jedyne co trzeba teraz robić, żeby odciążyć polską służbę zdrowia. To ważne! Bo dopiero powoli zbliżamy się do szczytu zachorowań. Po drugie: bądźmy dla siebie życzliwi. Moi znajomi, którzy posiadają narzędzia do sprawdzania nastrojów w polskim internecie, mówią, że ostatnio zauważalny jest wzrost nastrojów i komentarzy o charakterze hejterskim. Ludzie po co? Teraz musimy się wspierać, pomagać sobie, być dla siebie dobrzy. Tylko tak przetrwamy ten trudny czas.

Trzecie zalecenie Gosi tyczyło się natomiast wspomnianej wcześniej promocji polskich producentów. Odizolowana w luksusowym spa gwiazda podzieliła się z fanami małym trikiem, jak upewnić się, czy dany produkt faktycznie pochodzi z naszego pięknego kraju.

bDntaLbi

#Wspierampolskiemarki. To od Twoich decyzji zakupowych zależy teraz, jak szybko polska gospodarka poradzi sobie z nieuchronnym kryzysem. Wszystko, co kupujesz, od codziennych zakupów po te od święta, niech będzie polskiej produkcji. Tylko tak pomożemy polskim przedsiębiorcom uratować miejsca pracy. Polskie produkty na kodzie kreskowym, zaczynają się od cyfr 590. Jak masz wątpliwości, sprawdź kod kreskowy, lub zainstaluj sobie jedną z wielu aplikacji, służących do rozpoznawania polskich produktów. Ewa Minge zainicjowała społeczną akcję #avepolska, której celem jest uświadamianie konsumentów, co do kraju pochodzenia produktów. Więcej o tym znajdziecie u Niej na profilu. Kochani, wspierajmy polską gospodarkę, wybierając #wspierampolskiemarki. Wspierajmy polską służbę i ochronę zdrowia poprzez #zostańwdomu, a najważniejsze wspierajmy siebie nawzajem, życzliwością i sympatią. Bo tylko razem uda nam się przez to wszytko przejść - czytamy na oficjalnym profilu Rozenek.

Też zamierzacie przyłączyć się do akcji?

bDntaLbj
bDntaLbk
bDntaLbC
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(466)
Kasia
8 miesięcy temu
„ Odizolowana w luksusowym spa gwiazda”- musieliście to podkreślać? Zachęcacie do większego hejtu w jej stronę. Ta kobieta jest w ciąży, proszę dajcie jej spokój!
Gosc
8 miesięcy temu
I znowu cisnienie podniosla tym postem. Ludzie na nia pluja a ona udaje , ze deszcz pada. Do wyra z psami i Majdanem. W tym barlogu najlepiej wygladaja ubrani jak Teletubisie.
Wwer
8 miesięcy temu
A to Balenciaga jest z Polski?! Hahaha. Co za hipokrytka!
bDntaLbD
agnuz
8 miesięcy temu
myślę,że wszyscy mają już was i wasze psy kanapowce, serdecznie dość.....!!!!!
Inka
8 miesięcy temu
Imć Rozenek wykorzysta każdą okazję, by się pokazać. Żenada. Kobito! Wszędzie Cię pełno. Jesteśmy Tobą zmęczeni. Czytaj, pierz.,gotuj.A..może to za trudne. Daj łodziom pożyć. Wszędzie Ty. Ratunku!!!
Najnowsze komentarze (466)
Anjaaa
8 miesięcy temu
Gucci to fez Polska marka glupila pindo nosisz nie nasze rzeczy a tu pouczasz hipokrytko
Staruszka
8 miesięcy temu
Niesamowite, polisch girl, to Malgorzata Kostrzewska Bukaczewska Rozenek Majdan, nigdy przenigdy bym na to nie wpadła
33211``
8 miesięcy temu
Polska żywność to jedna wielka chemia ! Nikt tej żywności nie kontroluje zwłaszcza teraz !
karma
8 miesięcy temu
nie moze wyjechac za granice ani kupic nowej wloskiej torebki to sie lansuje na polish girl - naiwne dzbany w to wierza i wlaza w dysze naibajac jej lajki
zlosliwa
8 miesięcy temu
patrzac na jej szafe zaiste polish girl - ale jakos trzeba sie promowac
Sprężyna
8 miesięcy temu
Gdzie diabeł nie może tam Rozenek pośle ciekaw jestem co oni robią po za wylegiwaniem się na wyrze
Maja
8 miesięcy temu
Przyszły czasy klęski. Castorama zamknięta botoksu i silikonu nima
Prawda
8 miesięcy temu
My frajerzy siedźmy w domu, a jakaś pier...oIona gwiazda że sztucznym brzuchem jak nie Mazury, to Międzyzdroje, brawo👏
bDntaLbv
ALIC
8 miesięcy temu
Kim Ty ku..a jesteś, że chcesz uczyć innych. Zacznij może od siebie prosta babo "wszechwiedząca" Wszędzie musisz się wtrącać, wszystko wiesz najlepiej to może od razu na prezydenta.
ALIC
8 miesięcy temu
Kim Ty ku..a jesteś, że chcesz uczyć innych. Zacznij może od siebie prosta babo "wszechwiedząca" Wszędzie musisz się wtrącać, wszystko wiesz najlepiej to może od razu na prezydenta.
Maga
8 miesięcy temu
Mogła by zniknąć chociaż na minutkę
123
8 miesięcy temu
Co to jakaś wyrocznia. Do wszystkiego wtrąca swoje trzy grosze Co to za autorytet? Celebrytki, której jest tak pełno, że człowiek obawia się otworzyć Internet bo tam zaraz Majdan Rozenek.Czy my już tacy jesteśmy puści, że musimy wysłuchiwać nierealnych pomysłów Pani Rozenek.?
Wrr
8 miesięcy temu
Ty już nie wiesz gdzie tę gębę wcisnąć zeby bylo tylko widac i slychac
Aśka
8 miesięcy temu
Ale nowość oglosilas Gosiu jak siedzisz z synami na tapczanie zapomniałas brzuszka !!! SZOK SZOK
...
Następna strona
bDntaLbX